Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
1127° Zakończono
33
Opublikowano 5 dni temu

Banany 1 kg w Netto. Bez limitu. Ogólnopolska

3,89zł6,99zł-44%
Stacjonarnie: Ogólnopolska · Netto Okazje
Avatar
Opublikowane przez Harry_onion
Dołączył w 2020
34
382

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Banany w ogólnopolskiej promocji w netto
Netto Więcej szczegółów na Netto
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

33 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Tak właśnie drogie dzieci działa konkurencyjny rynek. Biedronka wrzuca banany po 3,49 zł/kg (informacja o tej promocji była już znana 2 tygodnie temu), zaraz inne sklepy "nagle" obniżają ceny, nie mając wcześniej problemu sprzedawać po 6-7 zł.

  Tymczasem na rynku paliw mamy monopolistę i o takiej sytuacji możemy pomarzyć, bo wcześniej nam wmówili, że wszystko co prywatne, to złe. A okazało się, że na paliwach państwowa spółka dyma nas dużo bardziej niż robiłyby to zagraniczne koncerny, które jak wiadomo musiałyby konkurować ze sobą cenowo.
  Avatar
  Sad but true.
 2. Avatar
  W Biedronce masz banany w cenie 3.49zł
  Cena obowiązuje od 26.01-08.02.23r.
  Limit 1 kg na paragon.
  Należy zeskanować kupon rabatowy.
  12606664-fbNFk.jpg (Edytowano)
  Avatar
  Gdzie takie info jest?
 3. Avatar
  Za co te plusy skoro w Biedronce taniej?
  Avatar
  Tu bez limitu
 4. Avatar
  Najpierw masażery, teraz banany...
 5. Avatar
  Masło tanieje, banany też, czekamy na pozostałe produkty
  Avatar
  Standardowe ceny nadal się utrzymują, może nie zauważyłeś. Poza tym inflacja jest na plusie, a nie na 0, więc ceny cały czas średnio idą w górę.
 6. Avatar
  Spoko. W Aldi była wczoraj taka sama cena.
  Avatar
  Dziś też
 7. Avatar
  W Netto mają kiepskie w smaku banany (z wyglądu też jakieś takie niewyjściowe). Nie można ich smaku porównać do tego, co np. sprzedaje Lidl.

  UE podpisała z krajami Ameryki Południowej - m.in. Brazylią, Ekwadorem, Gwatemalą i Peru, porozumienie w sprawie handlu bananami rodzaju musa. Problem jednak w tym, że producenci wyśmiewają nas. Twierdzą, że te banany nie nadają się do jedzenia.

  Na mocy porozumienia, stawka celna dla tych krajów została obniżona do 148 euro za tonę bananów. I będzie jeszcze stopniowo obniżana, tak aby w 2019 roku wynieść 114 euro za tonę. Przy czym niższa stawka celna może być stosowana wobec bananów osiągających długość od 20 do 24 cm spełniających standardy europejskie.

  Jednak obywatele Unii nie powinni się cieszyć. Od dawna banany, które są masowo przywożone do Europy z krajów Nowego Świata, to tzw. banany pastewne zawierające głównie skrobię. Takich bananów szanujący się mieszkaniec Ekwadoru nie włoży do ust.
  Na plantacjach bananów, które są przeznaczone na transport do Europy, mówi się, że te banany jedzą tylko Europejczycy i świnie. W naszych sklepach rzadko pojawiają się inne banany, takie jak karłowate rosnące w Azji baby banany czy apple banany. Po odpowiednio wyższej cenie, jako luksusowy rarytas.
 8. Avatar
  Promocja dla wybranych. Te banany rozejdą się szybciej niż świeże bułeczki. Analogiczna sytuacja jak z masłem - 1 karton na cały sklep, a później brak masła do końca tygodnia, nawet po drogiej cenie...
 9. Avatar
  W aldi też za 4ke 😁
 10. Avatar
  U mnie dzisiaj w Lidlu po 2.49 zł banany Premium. Warto sprawdzić u siebie, może to nie lokalna promka

  12663749-rzIzJ.jpg
Avatar