Ballantines Whisky 1L - Auchan M1 Bytom
237°Zakończono

Ballantines Whisky 1L - Auchan M1 Bytom

11
Lokalniekwi 15. 2016
Ballantines Whisky 1L - za 49,98zł gdzie cena regularna to 79,99zł

Bład cenowy ? Nie pisze nic o promocji a cena była taka sama jak za 0,7l, wiec stwierdziliśmy że chyba ktoś się pomylił, okazja chyba tylko dla osób z okolic ale można sprawdzić w innych Auchanach.
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
M1 Częstochowa promocji brak :-/
Cena zacna, ale tego używać w zasadzie można tylko po rozcieńczeniu z colą, chyba, ze ktoś lubi smak "benzyny" w ustach.
wordlordkwi 15. 2016

Cena zacna, ale tego używać w zasadzie można tylko po rozcieńczeniu z col …Cena zacna, ale tego używać w zasadzie można tylko po rozcieńczeniu z colą, chyba, ze ktoś lubi smak "benzyny" w ustach.

​Kolega zapewne gustuje w czerwonym Jasiu Wędrowniczku albo Passporcie? :P
Kachakwi 15. 2016

​Kolega zapewne gustuje w czerwonym Jasiu Wędrowniczku albo Passporcie? :P


zarówno ballantines, jak i red kabel smierdza niestety, a smakują podobnie jak Goldem Loch z Biedronki.
Kachakwi 15. 2016

​Kolega zapewne gustuje w czerwonym Jasiu Wędrowniczku albo Passporcie? :PSkąd akurat taki dobór trunków, bo nie rozumiem? Miały być jakieś ekskluzyjne czy wręcz przeciwnie? Na pewno rarytasami nie są. Wszystkie tanie Whiskey nadają się tylko do rozcieńczania, raczy się tym raczej młodzież lub ktoś kto gdzieś tam usłyszał, że tak się to pije więc się męczy, bo nie wypada inaczej.
Przyznaje znawcą nie jestem, zdecydowanie bardziej wolę smakować się w piwach, ale pewien wieczór z miłośnikiem tych trunków sprawił, że obudziła się we mnie świadomość dzięki której wiem, że te wszystkie znane podstawowe whiskey, dyby je porównać do piw to takie to takie harnasie i tatry. W tym wypadku Ballantines byłby pewnie Lechem lub Tyskim, niby lepszy,ale tak naprawdę bazuje tylko na marce bo smakiem nie powala.

Jak ktoś lubi inny posmak niż wódki w drinku to niech kupi, na pewno się nada, ale chciałem tylko ostrzec by do smakowani tego nie wybierać.
krycha00kwi 15. 2016

zarówno ballantines, jak i red kabel smierdza niestety, a smakują p … zarówno ballantines, jak i red kabel smierdza niestety, a smakują podobnie jak Goldem Loch z Biedronki.

​stare słowiańskie przysłowie mówi że whisky i ci*y się nie wącha ;-)
i tak lepsze niż wóda
wordlordkwi 15. 2016

Skąd akurat taki dobór trunków, bo nie rozumiem? Miały być jakieś ekskl … Skąd akurat taki dobór trunków, bo nie rozumiem? Miały być jakieś ekskluzyjne czy wręcz przeciwnie? Na pewno rarytasami nie są. Wszystkie tanie Whiskey nadają się tylko do rozcieńczania, raczy się tym raczej młodzież lub ktoś kto gdzieś tam usłyszał, że tak się to pije więc się męczy, bo nie wypada inaczej. Przyznaje znawcą nie jestem, zdecydowanie bardziej wolę smakować się w piwach, ale pewien wieczór z miłośnikiem tych trunków sprawił, że obudziła się we mnie świadomość dzięki której wiem, że te wszystkie znane podstawowe whiskey, dyby je porównać do piw to takie to takie harnasie i tatry. W tym wypadku Ballantines byłby pewnie Lechem lub Tyskim, niby lepszy,ale tak naprawdę bazuje tylko na marce bo smakiem nie powala.Jak ktoś lubi inny posmak niż wódki w drinku to niech kupi, na pewno się nada, ale chciałem tylko ostrzec by do smakowani tego nie wybierać.


Zgadzam się w pełni.
Balaj to poziom tyskiego, Żywca itd...


Ostatnio zakupiony " z musu" czerwony jasiek męczył mnie ponad 3/4 roku.
Miałem okazję przetestować JW od czerwonego przez czarny złoty do niebieski albo zielony.... już nie pamiętam.
I o ile nie jestem też znawcą czy koneserem to pomiędzy czerwonym a złotym jest KOLOSALNA różnica.potem jakoś tak tylko cenówka robiła wrażenie... albo po prostu przyćmiewała wrażenia smakowe

Nie mniej balaja chętnie popijam jak się trafia okazja:)Balaj jeszcze jestem w stanie wypić, ale Jaśki to straszny syf, już wolę śliwowicę, bo ma 70% i wyparza mordę :-)
Potwierdzam, Gdynia Riviera jest promo... towar wyprzedany...
Da się taniej? Da się - tylko 6,90 euro

51031-5q6Bm.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy