Niestety, ta okazja już wygasła
Ballantines Passion 0,7 35% - Auchan Wrocław
-163° Zakończono

Ballantines Passion 0,7 35% - Auchan Wrocław

47,98zł62,13zł-23%Auchan Okazje
11
lis 14. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalezione w Auchanie Corona we Wrocławiu

Atrakcyjna cena Ballantine'sa o egzotycznym smaku, promocja raczej ogólnopolska

68,54 zł za litr Passion jest całkiem niezła

W ostatnim miesiącu 2018 r. Na rodzimy rynek wkroczył Ballantines Passion Whisky 0,7L 35%, charakteryzowany poprzez tropikalne jak i bogate smaki z marakui. Ballantines Passion jest oparty na dobrze znanej mieszance bazowej, która dodaje ekstrakt z owoców tropikalnych, ekstrakt z yuzu i marakui do lekkiego, słodkiego napoju letniego.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

11 Komentarzy
Nawet tyle to nie warte. Bez coli wypić się nie da a jak już pić z colą to lepiej sobie kupić jakiegoś bellsa za 30 zł:-)
Cena normalna za 0,7 to 50zł. W zasadzie tą można tylko pić na czysto. Sama jest bardzo dobra, ale pomieszana z colą jest lipna.
Rabini się wypowiedzieli
marmcc14/11/2019 19:32

Nawet tyle to nie warte. Bez coli wypić się nie da a jak już pić z colą to …Nawet tyle to nie warte. Bez coli wypić się nie da a jak już pić z colą to lepiej sobie kupić jakiegoś bellsa za 30 zł:-)


Bell's to jeden z najgorszych blendów jakie piłem. Nawet z colą nie wchodzi. William Peel czy Label 5 znacznie lepsze.
kp_ldz14/11/2019 20:14

Bell's to jeden z najgorszych blendów jakie piłem. Nawet z colą nie wc …Bell's to jeden z najgorszych blendów jakie piłem. Nawet z colą nie wchodzi. William Peel czy Label 5 znacznie lepsze.


Ja bellsa i Red rye mam dla gości którzy chcą whisky z colą, tych co wymieniasz nie próbowałam. Swoją widywałem bellsa w Szkocji w pubach, William peel się nie przewijał ale to kwesta co kto lubi. W niedużo wyższej cenie korzystając z promocji winnicy można dorwać dużo lepsze alkohole niż ten z oferty
Edytowane przez: "marmcc" lis 14. 2019
marmcc14/11/2019 20:21

Ja bellsa i Red rye mam dla gości którzy chcą whisky z colą, tych co wym …Ja bellsa i Red rye mam dla gości którzy chcą whisky z colą, tych co wymieniasz nie próbowałam. Swoją widywałem bellsa w Szkocji w pubach, William peel się nie przewijał ale to kwesta co kto lubi. W niedużo wyższej cenie korzystając z promocji winnicy można dorwać dużo lepsze alkohole niż ten z oferty


Oczywiście te co wymieniłem to najtańsze z najtańszych, ale nadal pijane blendy. Bell's ma strasznie nieprzyjemny 👃 zapach, ale ile ludzi tyle opinii. I tak najbardziej podchodzą mi łagodne Irish Whisky typu Tullamore Dew które można pić bez coli ale to już trochę więcej trzeba wydać.
Oceniamy cenę, nie whisky, więc ode mnie plus
kp_ldz14/11/2019 20:28

Oczywiście te co wymieniłem to najtańsze z najtańszych, ale nadal pijane bl …Oczywiście te co wymieniłem to najtańsze z najtańszych, ale nadal pijane blendy. Bell's ma strasznie nieprzyjemny 👃 zapach, ale ile ludzi tyle opinii. I tak najbardziej podchodzą mi łagodne Irish Whisky typu Tullamore Dew które można pić bez coli ale to już trochę więcej trzeba wydać.


Dla mnie blend jaki można pić bez coli to chivas regal. Tullamore bez coli nie idzie:-)
marmcc14/11/2019 20:42

Dla mnie blend jaki można pić bez coli to chivas regal. Tullamore bez coli …Dla mnie blend jaki można pić bez coli to chivas regal. Tullamore bez coli nie idzie:-)


Idzie
marmcc14/11/2019 19:32

Nawet tyle to nie warte. Bez coli wypić się nie da a jak już pić z colą to …Nawet tyle to nie warte. Bez coli wypić się nie da a jak już pić z colą to lepiej sobie kupić jakiegoś bellsa za 30 zł:-)


A bez coli to jakie?
Krissos14/11/2019 23:30

A bez coli to jakie?


Większość od ok 100 zł za butelkę. No chivas regal o którym już wspomniałem. No i praktycznie każdy single malt ale to już kwestia gustu które podchodzą komu najbardziej
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Dominicko. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst