Niestety, ta okazja już wygasła
Bagażnik Thule Euro Ride
460° Zakończono

Bagażnik Thule Euro Ride

1.484zł2.489zł-40% Darmowa dostawa DarmowaCentrum Rowerowe Okazje
460° Zakończono
Bagażnik Thule Euro Ride
lip 12. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Duża nośność, łatwy montaż, wygodny dostęp do bagażu oraz możliwość transportowania aż trzech jednośladów. Bagażnik na hak THULE EuroRide 942 to świetny kompan rodzinnych wypraw samochodowych.

THULE EuroRide 942 to jeden z najpopularniejszych modeli bagażników samochodowych na hak przeznaczonych do przewożenia rowerów. Jest bardzo stabilny i wytrzymały, a przy tym kompaktowy (105 x 75 x 75 cm) i lekki (17 kg). Po zdjęciu z haka konstrukcję można złożyć, co umożliwia wygodne przechowywanie. Jest też opcja ręcznego pochylania, dzięki której mamy wygodny dostęp do rzeczy przewożonych w aucie.

Montaż bagażnika na haku holowniczym jest intuicyjny i zajmuje krótką chwilę - służy to tego solidny mechanizm obsługiwany ergonomicznym pokrętłem. Model 942 wyposażono w 13-pinową wtyczkę, która służy do zasilania oświetlenia. Konstrukcja jest zabezpieczona przed kradzieżą za pomocą zamka na kluczyk. Istnieje też opcja wyposażenia jej w zamki zabezpieczające rowery (wymagany adapter).

Maksymalna ładowność konstrukcji to aż 45 kilogramów. Zmieścimy na niej od 1 do 3 rowerów różnego typu: miejskich, szosowych, górskich i turystycznych (maksymalna masa roweru to 20 kg). Do mocowania jednośladów służą solidne uchwyty (pasuje do ram o średnicy od 22 do 70 mm) z wygodnymi w obsłudze zaciskami. Pokrętło przy dłuższym ramieniu zostało wyposażone w specjalny zamek, który zamyka się na kluczyk. Chroni to rowery przed kradzieżą. Koła blokuje się w szynach za pomocą regulowanych opasek.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
47 Komentarzy
Prześlij Komentarz