Niestety, ta okazja już wygasła
Bagażnik dachowy / baza na relingi @Lidl.
181° Zakończono

Bagażnik dachowy / baza na relingi @Lidl.

149złLidl Okazje
16
181° Zakończono
Bagażnik dachowy / baza na relingi @Lidl.
cze 2. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra oferta na bagażnik dachowy. Na stronie lidla lista aut do których pasuje. Połowa ceny internetowej. Bagażnik lekki, zamykany na kluczyk. Ładowność max 90kg.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
16 Komentarzy
@balteriapro - masz może foto samego bagażnika? (Jeśli było w gazetce)
90kg? Do dupy.
Teściowa waży więcej
Radziłbym się dobrze zastanowić potencjalnym nabywcom, bo oferta wcale nie jest oszałamiająca, zwłaszcza, że dotyczy samych belek. Warto rozejrzeć się za zestawami dedykowanymi do aut z ASO, często można trafić na niezłą okazję na Allegro albo OLX. Przykładowo za 50 zł więcej można kupić cały oryginalny bagażnik do mojego samochodu (BMW) i to bez konieczności posiadania relingów.

Określenie 'MADE IN ITALY' pozostawię bez komentarza.
Typowy Janusz... Wiedzy zero, a mądrości same się sypią z rękawa. Jakich samych belek??!! Cała baza kompletna w zestawie. Okazję z allegro albo olx (lol). Dedykowany zestaw z ASO jest np. do mnie parę słówek droższy! "Przykładowo za 50 zł więcej można kupić cały oryginalny bagażnik do mojego samochodu (BMW) i to bez konieczności posiadania relingów" = szach mat. "Określenie 'MADE IN ITALY' pozostawię bez komentarza." określenie?? bez komentarza to ja bym to pozostawił ale się nie da. Firma z wieloletnim doświadczeniem która zbiera dobre opinie na temat swoich produktów i rozwiązań technologicznych.
januszebiznesu02/06/2016 15:10

@balteriapro - masz może foto samego bagażnika? (Jeśli było w gazetce)

​Przecież jest na zdjęciu
Gdzie ta lista aut na tym lidl.pl?
bakteriapro02/06/2016 15:58

Typowy Janusz... Wiedzy zero, a mądrości same się sypią z rękawa. Jakich s …Typowy Janusz... Wiedzy zero, a mądrości same się sypią z rękawa. Jakich samych belek??!! Cała baza kompletna w zestawie. Okazję z allegro albo olx (lol). Dedykowany zestaw z ASO jest np. do mnie parę słówek droższy! "Przykładowo za 50 zł więcej można kupić cały oryginalny bagażnik do mojego samochodu (BMW) i to bez konieczności posiadania relingów" = szach mat. "Określenie 'MADE IN ITALY' pozostawię bez komentarza." określenie?? bez komentarza to ja bym to pozostawił ale się nie da. Firma z wieloletnim doświadczeniem która zbiera dobre opinie na temat swoich produktów i rozwiązań technologicznych.


Taki jesteś Janusz, że nie potrafisz znaleźć taniego dedykowanego zestawu. Ja kupiłem oryginalny zestaw BMW za 200 zł, ale pewnie do Passerati trudniej znaleźć.
hmm niemiecka wersja listy jest trochę inna i dodatkowa zawiera informacje dla których samochodów maksymalna obciążalność to 90kg a dla których 75kg
lidl.de/de/….pd
vvienio02/06/2016 16:22

Taki jesteś Janusz, że nie potrafisz znaleźć taniego dedykowanego zes … Taki jesteś Janusz, że nie potrafisz znaleźć taniego dedykowanego zestawu. Ja kupiłem oryginalny zestaw BMW za 200 zł, ale pewnie do Passerati trudniej znaleźć.

​Miszczu mientkiej riposty widocznie jakie bmw taki zestaw dedykowany... za 200 od Mirka z olxa.. Dożywotnia gwarancja i certyfikat CE(china export).. Nie kompromituj się chłopcze bo widzę że ty nawet nie odróżniasz bazy - bagażnika od boxa nie mówiąc już o sposobie montażu.. do relingów półrelingów czy dachu.. Koniec dyskusji bo to nic nie wnosi do tematu.
Dla zainteresowanych mogę wrzucić foto z pudełka do jakich modeli i roczników danej marki pasuje.
bakteriaprocze 2. 2016

​Przecież jest na zdjęciu

Kurde, źle zrozumiałem, myślałem o boxie na dach. Sorki
Zakupione, wygląda nieźle, chociaż nie wyjmowałem jeszcze z pudełka
Mam ten bagażnik, kupiłem ze 2 lata temu. Jeśli to dalej ten sam model to wymaga on niestandardowych wsuwek, tych które zaciska się na szynie w belce. Normalnie są kwadratowe, a w celu montażu w tym bagażniku trzeba zeszlifować bo nie mieszczą się w szynie. Ogólnie to podobno rebrandowany bagażnik Menabo Brio.

EDIT: Standardowe wsuwki mają 20mm, a w tym bagażniku 13-14mm.
Jest to firma Menabo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst