Niestety, ta okazja wygasła 31 maja 2021.
651°
35
Opublikowano 11 maja 2021

Badanie wzroku w Salonach Kodano Optyk

5zł
Awatar użytkownika Kodano.pl
Opublikowane przez Kodano.pl
Dołączył w 2021
4
15

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pełne badanie wzroku bez zobowiązań. Klient nie jest zobligowany do zakupu po zakończonym badaniu. Oferta dotyczy doboru korekcji optycznej lub soczewek kontaktowych.

Lista salonów Kodano.
Kodano Więcej szczegółów na Kodano
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika eter
cyt.
"Sklep Kodano.pl należy do spółki: Szkla.com S.A.
31-711 Kraków, ul. Samozwaniec 39
NIP: 678-306-86-77
REGON: 120784810
KRS: 0000382726".

35 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Jeżew
  Karol_Bk11/05/2021 14:48

  Znając życie wcisną okulary za 1000 najbiedniej


  Tylko od Ciebie zależy, czy kupisz, czy nie.
  Każdy ma swój rozum. Nie rozumiem takich komentarzy...
 2. Awatar użytkownika Usunięty54176
  Anonymous User
  Yorkton11/05/2021 14:49

  Spory wysyp tych partnerowych okazji  Dzisiaj się pojawili to wrzucają, co w tym dziwnego? Z tego co pisał @Cad to mają chyba limit 1 czy 2 okazji na tydzień, więc teraz wrzucą, to sobie będą musieli zrobić przerwę.
 3. Awatar użytkownika Spides
  Jeżew11/05/2021 14:50

  Tylko od Ciebie zależy, czy kupisz, czy nie. Każdy ma swój rozum. Nie ro …Tylko od Ciebie zależy, czy kupisz, czy nie. Każdy ma swój rozum. Nie rozumiem takich komentarzy...


  Masz rację, ale mają swoje techniki sprzedażowe i mniej asertywne osoby będą zobowiązane za badanie coś kupić. A w dodatku zostanie tak to przedstawione, że robisz deal życia. Niestety tak samo to działa na różnych pokazach gdzie też nie jesteś zmuszany nic kupować.

  Jak dla mnie "omijać szerokim łukiem" do sprawdzonego lub poleconego okulisty (niestety najlepiej prywatnie) a potem bez żadnych promocji przejść się po optykach i wybrać oprawki takie jakie nam się podobają i szkła tam gdzie są dobrej jakości i najlepiej w dobrej cenie. Z doświadczenia mojego wynika że trzeba często się nachodzić a ludzie są z natury leniwi dlatego akcje tego typu i w vision express cieszą się dużym powodzeniem. Vision Express to osobny temat, nie skreślam Kodano ale model wygląda podobnie..
 4. Awatar użytkownika Denshul
  Sprawdzone - plus, że dostaje się "kwitek", a nie jak u konkurencji często bywa - tylko informację ustną. Samo badanie ok, ale jeśli chce się kupić na tej podstawie okulary np. online ze strony Kodano (inne ceny niż w salonie) czy innej, to brakuje tam danych np. o PD (rozstaw źrenic). Można zmierzyć samemu, tak, ale jeśli już robi się badanie i jest miejsce na tą wartość na recepcie to wypadałoby zmierzyć Sam sklep (internetowy) na duży plus, ale obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia. Zamówienie okularów online i otrzymanie do nich FV problematyczne - dwukrotnie mimo prośby otrzymałam paragon do okularów (bez NIPu). Długi czas oczekiwania na odpowiedź na maile, ciężko dodzwonić się na infolinię - obawiam się jak by wyglądało to w kwestii reklamacji/gwarancji.
 5. Awatar użytkownika Yorkton
  Spory wysyp tych partnerowych okazji
 6. Awatar użytkownika hykker
  Badanie wzroku w każdym salonie nie jest za darmo?
  Byłem w dwóch (nazw nie podam aby nie reklamować bo nic z tego nie mam) i wzrok za darmo mi zbadali. Badanie wzroku do niczego nie zobowiązuje. Dostaje się kwitek z badania. Dobrze wspominam moje badana wzroku. (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika oldskool
  Marcin_Ek11/05/2021 16:11

  Opłaca się iść za to 5 zł na badanie? Powiedzą mi co i jak czy lepiej prywa …Opłaca się iść za to 5 zł na badanie? Powiedzą mi co i jak czy lepiej prywatnie czy na nfz? Nie spieszy mi się z takim badaniem jakby co mogę i czekać pół roku. Chcę po prostu sprawdzić stan wzroku, wiem że mam wadę w jednym oku ale okularów jak nie nosiłem tak nigdy nie będę nosił nigdy.Prosze bez hejtow itp, nie chce nosić z różnych powodów  To jest badanie przez optometryste, tak więc 5zł za około 30minut dokładnego badania raczej nie wydaje się wygórowaną cena. Na NFZ idziesz do okulisty, a nie optometrysty i czekasz z dobry rok, dwa.
 8. Awatar użytkownika LeningradIndian
  Byłem miesiąc temu na takim badaniu za 5 zł w Kodano. Dostałem receptę z wszystkimi parametrami i nawet zamówiłbym od razu okulary ale o ile oprawki były w takiej samej promocji jak przez internet to szkła w salonie miały ceny z kosmosu. Zamówiłem ostatecznie u nich przez internet. Za 300 zł mam 2 pary okularów i jestem zadowolony.
 9. Awatar użytkownika Bartlomiej_Osiak
  Spides11/05/2021 14:56

  Masz rację, ale mają swoje techniki sprzedażowe i mniej asertywne osoby bę …Masz rację, ale mają swoje techniki sprzedażowe i mniej asertywne osoby będą zobowiązane za badanie coś kupić. A w dodatku zostanie tak to przedstawione, że robisz deal życia. Niestety tak samo to działa na różnych pokazach gdzie też nie jesteś zmuszany nic kupować.Jak dla mnie "omijać szerokim łukiem" do sprawdzonego lub poleconego okulisty (niestety najlepiej prywatnie) a potem bez żadnych promocji przejść się po optykach i wybrać oprawki takie jakie nam się podobają i szkła tam gdzie są dobrej jakości i najlepiej w dobrej cenie. Z doświadczenia mojego wynika że trzeba często się nachodzić a ludzie są z natury leniwi dlatego akcje tego typu i w vision express cieszą się dużym powodzeniem. Vision Express to osobny temat, nie skreślam Kodano ale model wygląda podobnie..


  Ale tak działa sprzedaż (i marketing), nie minę się z prawdą jeśli napiszę, że od wielu wielu wieków 🤦
 10. Awatar użytkownika oldskool
  Kodano w Toruniu polecam każdemu. Nigdzie nie miałem tak dokładnie zbadanego wzroku, zarówno pod kontem soczewek, jak i okularów. Nie wiem jak w innych miastach. (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika Grafet
  mloody11/05/2021 16:49

  Ludzie serio za to płacicie? Nie spotkałem się jeszcze żeby jakiś optyk pob …Ludzie serio za to płacicie? Nie spotkałem się jeszcze żeby jakiś optyk pobierał opłatę. Zawsze jest za darmo.Sprzedawca Ci powie, że musisz potem kupić okulary...k...jakim prawem? Może akurat nie ma oprawek, które Ci się podobają. No ludzie...myślcie.


  Nie musisz, a on nie musi dać Ci recepty.
 12. Awatar użytkownika Usunięty173836
  Anonymous User
  mloody11/05/2021 16:49

  Ludzie serio za to płacicie? Nie spotkałem się jeszcze żeby jakiś optyk pob …Ludzie serio za to płacicie? Nie spotkałem się jeszcze żeby jakiś optyk pobierał opłatę. Zawsze jest za darmo.Sprzedawca Ci powie, że musisz potem kupić okulary...k...jakim prawem? Może akurat nie ma oprawek, które Ci się podobają. No ludzie...myślcie.


  Badanie zawsze było za free święta prawda
 13. Awatar użytkownika rmf6
  Ja jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego badania w Kodano. Bardzo profesjonalnie i mega mila Pani badajaca bylem w salonie na Karmelickiej w Krakowie.
 14. Awatar użytkownika JohnGoldDiamond
  Witamy Kodano
 15. Awatar użytkownika Karol_Bk
  Znając życie wcisną okulary za 1000 najbiedniej
 16. Awatar użytkownika pawian_akrobata
  @Kodano.pl proponuje dopisać w okazji do kiedy jest to badanie za 5 zł.
 17. Awatar użytkownika ZdzichuRychu
  "Pelne badanie wzroku" bez rozszrzenia zrenic to fikcja. W lampie szczelinowej za duzo bez tego nie zobaczy.
 18. Awatar użytkownika Maniek.Lopez
  latać mi się nie chce . jakieś dobre porady , gdzie co i jak ? (Edytowano)
 19. Awatar użytkownika AaaW
  Jakie dane osobowe zbierają podczas tego badania? @Kodano.pl
Awatar użytkownika