Błąd?  X-king 29x2,4 zwijana performance
115°Zakończono

Błąd? X-king 29x2,4 zwijana performance

12
lis 28. 2016
Normalnie koło stówki w góre, wersja zwijana performance czyli na puregripie, w tej cenie tylko brać

12 Komentarzy

Chyba coś Ci się pop***o. Może rozmiary.
Tutaj masz taką samą taniej: allegro.pl/opo…tml

Autor

Zdzisiu7 min

Chyba coś Ci się pop***o. Może rozmiary.Tutaj masz taką samą taniej: http://allegro.pl/opona-continental-x-king-29x2-4-zwijana-wyprzedaz-i6624753419.html


no to się komuś coś pop***o w cenach, bo normalnie za tyle nawet druta nie kupisz, a dodatkowo w podanym przez Ciebie linku masz w specyfikacji sugestie jakoby to była wersja Protection
  • Wzmocnione ścianki boczne

nafbat.23 min

no to się komuś coś pop***o w cenach, bo normalnie za tyle nawet druta nie kupisz, a dodatkowo w podanym przez Ciebie linku masz w specyfikacji sugestie jakoby to była wersja Protection Wzmocnione ścianki bocznePopatrz na inne rozmiary, 26 są drogie, ale 29 mniej więcej w takiej cenie

szkoda, ze ja mam 29" x 2,10"

A co za problem założyć szerszą oponę?

skazi40 min

A co za problem założyć szerszą oponę?Nie ma na nią miejsca w ramie?

skazi59 min

A co za problem założyć szerszą oponę?Ano taki, jakbyś do Golfa zamiast 185 założył 225. Może i wejdzie. Może i nie będzie ocierać.
Że spalanie wzrośnie o litr? Że będzie wyglądać źle? Co za problem?

Rooblow1 godz., 11 min

Ano taki, jakbyś do Golfa zamiast 185 założył 225. Może i wejdzie. Może i nie będzie ocierać. Że spalanie wzrośnie o litr? Że będzie wyglądać źle? Co za problem?


Słabe te argumenty, co ma ocierać? To rower górski, tutaj bez problemu wsadzasz opony 1,2-2,5 o ile obręcz to przyjmie, a te ok. 5mm różnicy między 2,1 a 2,4 różnicy nie zrobi. Źle będzie wyglądać? Chłopie nie wsadzasz do niego opony 20" żeby to miało źle wyglądać.

skazi22 min

Słabe te argumenty, co ma ocierać? To rower górski, tutaj bez problemu wsadzasz opony 1,2-2,5 o ile obręcz to przyjmie, a te ok. 5mm różnicy między 2,1 a 2,4 różnicy nie zrobi. Źle będzie wyglądać? Chłopie nie wsadzasz do niego opony 20" żeby to miało źle wyglądać.Jeśli ma terkingowy to mu 2.4 może nie wejść.

To trekkingowe rowery mają teraz 29" w standardzie?

skazi9 godz., 59 min

Słabe te argumenty, co ma ocierać? To rower górski, tutaj bez problemu wsadzasz opony 1,2-2,5 o ile obręcz to przyjmie, a te ok. 5mm różnicy między 2,1 a 2,4 różnicy nie zrobi. Źle będzie wyglądać? Chłopie nie wsadzasz do niego opony 20" żeby to miało źle wyglądać.i tu się mylisz, bo obręcz przyjmie i 3 cale szerokości, ale rama bądź amortyzator z przodu już nie. czasem będzie ocierać dopiero przy skręcie, czasem od razu po założeniu (tak, te 2-3 mm to bywa tyle ile masz marginesu po bokach).
i kolejny raz - jeśli całą konfigurację masz na szerokość opony np. 1,9", to 2,4" może wyglądać po prostu źle i nieproporcjonalnie (nie mieszaj szerokości opon z jej średnicą - 20"), o różnicy oporów toczenia nie mówiąc.

skazi9 godz., 29 min

To trekkingowe rowery mają teraz 29" w standardzie?


Niestety taka moda i wciskanie w sklepach. Nie każdemu to pasuje, nie do wszystkiego jest idealne, ale "teraz panie tylko to warto kupić".

cena bez szalu za ta szerokosc kapcia
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst