Błąd obniżający cenę o 85% i więcej !!!! (np. karta microSD 64GB za 13,69zł, dywan 100x200 cm za 4 zł!) @ Wish
243°Zakończono

Błąd obniżający cenę o 85% i więcej !!!! (np. karta microSD 64GB za 13,69zł, dywan 100x200 cm za 4 zł!) @ Wish

admin 4
wrz 17. 2014
Wish to sklep oferujący mnóstwo produktów różnych firm działających na terenie Chin. Znalazłem bardzo ciekawy błąd umożliwiający zbicie ceny o 85% i więcej. Wymaga trochę zachodu, ale warto. Błąd dotyczy ofert z rozwijanym menu wyboru. Dobrym przykładem są tu karty micro SD, które mają ceny wyższe jeżeli wybieramy większą pojemność.

1. Zaczynamy stworzenia konta w serwisie (poszukajcie w internecie linków referencyjnych, dzięki rejestracji poprzez nie możecie otrzymać w prezencie ok. 32,31 zł, wystarczy wstukać w Google - http://bit.ly/1thjfnW). Ja korzystałem z rejestracji poprzez konto Google+.

2. Wchodzimy i logujemy się na serwis przez przeglądarkę internetową na komputerze i znajdujemy interesujący nas produkt (w moim przypadku była to karta micro SD dostępna w opcjach: 8, 16, 32 i 64 GB). Po wejściu na stronę produktu pokaże się cena za najmniejszą dostępną pojemność (za kartę microSD o pojemności 8GB było to 39 zł).

3. Wchodzimy i logujemy się na androidową aplikację wish (jeżeli jej nie macie należy pobrać ze sklepu Google Play). Znajdujemy tę samą ofertę i klikamy przycisk Share (dzięki udostępnieniu moim 3 znajomym obniżyłem cenę karty do 33 zł).

4. Teraz należy powrócić do naszej przeglądarki na komputerze i odświeżyć ją (przycisk F5). Cena karty 8GB została zredukowana również tutaj do 33 zł. Następnie zmieniamy pojemność na 64GB i okazuję się, że cena tym razem nie zmienia się na sugerowaną 275 zł, ale wciąż pozostaję zablokowana na poziomie karty 8GB, czyli 33 zł !!!

5. Jeżeli przejdziecie dalej do Waszego zamówienia zostanie doliczona przesyłka do Polski (w tym przypadku 13 zł) i odjęty Wasz kupon powitalny, czyli ok. 32,31 zł. Finalnie za kartę micro SD o pojemności 64GB zapłaciłem 13,69 zł (do płatności potrzebna jest karta kredytowa).

Co do chińskich kart pamięci to polecamy ostrożność, ale w ofercie znajdziecie wiele innych produktów z rozwijaną listą (np. dywan 100x200 cm, którego cenę możecie zbić do 4 zł). Możecie znaleźć coś dla siebie i korzystać póki sklep nie usunie błędu.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze

No to nie jest super oferta, tylko żerowanie na czyimś błędzie i perfidne wykorzystywanie go... Wydaje mi się, że mija się to z misją strony.

Pepper

@ kuba-cichon - To czy ktoś wykorzysta taką możliwość, czy nie leży tylko i wyłącznie w jego gestii. Z drugiej jednak strony praktycznie raz na kwartał zdarzają się poważne błędy w liniach lotniczych, czy sklepach internetowych (czy 'specjalnie' żeby podbić sprzedaż, czy nie to inna kwestia) dzięki, którym można zaoszczędzić na bilecie pół ceny, otrzymać za darmo dostawę do zamówienia itp. Miałbyś wtedy opory:)?

Może okazac się bardzo przydatne.

akurat telefon "mi sie kończy" :))

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy