Błąd cenowy? Kawa Jacobs Milicano puszka 95g
288°Zakończono

Błąd cenowy? Kawa Jacobs Milicano puszka 95g

11zł20zł-45%Kaufland Okazje
24
Lokalniemar 23.
W Kaufland Legionowo zakupiłem 8 puszek w cenie 11 PLN/szt
Cena regularna ok. 18-20pln
Nie wiem jak w innych miastach, zaznaczam lokalnie.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Ponad 100zl za kilogram kawy to promocja?
Za moich czasów to się nazywało promocja . Widać błąd cenowy brzmi bardziej trendy. W tej cenie można śmiało kupić świeża kawę z palarni
Edytowane przez: "bacon" mar 23.
24 Komentarze
Przeterminowana ?
Ponad 100zl za kilogram kawy to promocja?
Za moich czasów to się nazywało promocja . Widać błąd cenowy brzmi bardziej trendy. W tej cenie można śmiało kupić świeża kawę z palarni
Edytowane przez: "bacon" mar 23.
za stówkę to ja biorę kawę jaką lubię, świeżo paloną. Leci minusik, żadna cebula.
A ja tam mam na ogródku plantację kawowca i jak mam ochotę na kawę, wtedy Grażynę wysyłam i robi na świeżo.
Edytowane przez: "tomku77" mar 24.
Kur... Jaki błąd cenowy?!? Czy tutaj już wszyscy myślą że jak znajdą niższa cenę to jest błąd? Kawa Jacobs to nie jest jakiś szczyt... Cena 11zł jest jak najbardziej adekwatna do jakosci. I jest zwyczajna promocją tak jak obecną promocja kawy Kimbo w Tesco zamiast 25zl masz 14.99zl.
Meteorytmar 23.

Przeterminowana ?


Exp 01.2019
115zł/kg za wiórki w puszce? Rewelacja, już gonię do Legionowa! Zostało coś na półce czy wykupiłeś wszystkie?
Magia podawania ceny za 100g itd... bo brzmi lepiej....
Bardzo ciekawym zwyczajem na tej stronce jest to, że generalnie niemal zawsze musi być "promocja" z dużą zniżką od zwykle totalnie zawyżonej "ceny bazowej" albo jakieś dziwne specjalne kody i kupony, przy których delikwent chcący oszczędzić parę złotych musi włożyć co nieco pracy, by kupić taniej.
Kiedy cena ot tak po prostu w danym miejscu jest bardzo atrakcyjna ale nie ma "promocji", to zwykle oznacza się to jako "błąd cenowy", bo inaczej lecą minusy.
Dla mnie błąd cenowy jest wtedy, kiedy np. na półce coś widnieje pod ceną np. 10,20zł a przy kasie nabijają np. 1,99zł albo choćby i 9,05zł. Podobnie, błąd cenowy jest wtedy, kiedy na półce towar oznaczy się jako wart 10zł, a przy kasie nabiją 25zł.
A tu mamy po prostu bardzo dobrą kawę w świetnej cenie, bo ta zwykle waha się między 14,50zł a nawet i 25zł.
znawca_wszystkiegomar 23.

za stówkę to ja biorę kawę jaką lubię, świeżo paloną. Leci minusik, żadna c …za stówkę to ja biorę kawę jaką lubię, świeżo paloną. Leci minusik, żadna cebula.


Jak to żadna cebula? Płacisz 55% ceny regularnej. A to że masz francuskie podniebienie i pijasz tylko espresso które przywozi Ci na specjalne zamówienia jakiś Ricardo z Brazylii, to nie znaczy że cena na kawę Jacobs nie jest obniżona o 45%.
Pewnie PH wrzucił okazję bo musi target selloutowy zrobić
chalwadosmarowania:

Jak to żadna cebula? Płacisz 55% ceny regularnej. A to że masz francuskie podniebienie i pijasz tylko espresso które przywozi Ci na specjalne zamówienia jakiś Ricardo z Brazylii, to nie znaczy że cena na kawę Jacobs nie jest obniżona o 45%.

Chodziło mu o to, że za tę cenę możesz kupić sobie prawdziwą kawę, jaką chcesz. To tak jakby podróbki snickersów kosztowały 10 zł i ktoś by zrobił promocje na 5 zł.
Niektórzy powiedzą, że te podrabiane są smaczniejsze, ale nie ma nic złego w tym, że ktoś inny wypomni gorszy skład i przypomni o tańszym oryginale.
Edytowane przez: "Ibanez" mar 24.
Kurde, nie wierzę. 100pln za kilogram rozpuszczalnej 'kawy'. Ludzie nie dajcie robić sobie wody z mózgu. To jest przetworzony odpad od normalnej produkcji, typu Kimbo, Illy, czy może nawet Lavazza. Zwyczajnie - żadna rozpuszczalna 'kawa' nie jest warta ceny najtańszej Arabiki. Żeby nie wiem jak producent tego nie pozycjonował, to dalej jest to odpad. Zwróćcie uwagę na modę sprzed kilku lat na produkty rozpuszczalne typu Velvet, czyli bardzo drobno mielone. Przecież wiadomo, że jest to zmielony odpad od normalnego granulatu, ale znowu - zostało to spozycjonowane, jako coś z półki premium i ludzie to kupowali za cenę wyższą albo taką samą, jak produkty regularne.
Tak samo jest z pieprzem. Mielony jest w cenie ziarna, chociaż w hurcie potrafi kosztować 5-10 razy mniej, bo jest to odpad.
W cenie kilograma tej 'kawy' można kupić tanią kawiarkę i kilogram najtańszej Arabiki z Lidla, Kimbo gold na promocji w Tesco, albo 750g mielonej Lavazza qualita oro, będzie w smaku lepsze niż to coś nie wspominając o tym, że pije się pełnowartościowy produkt.
Edytowane przez: "bors" mar 24.
Wyprzedaz produktu dyskontynuowanego. Brawo wszyscy znawcy. Janusze logiki :-)
borsmar 24.

Kurde, nie wierzę. 100pln za kilogram rozpuszczalnej 'kawy'. Ludzie nie …Kurde, nie wierzę. 100pln za kilogram rozpuszczalnej 'kawy'. Ludzie nie dajcie robić sobie wody z mózgu. To jest przetworzony odpad od normalnej produkcji, typu Kimbo, Illy, czy może nawet Lavazza. Zwyczajnie - żadna rozpuszczalna 'kawa' nie jest warta ceny najtańszej Arabiki. Żeby nie wiem jak producent tego nie pozycjonował, to dalej jest to odpad. Zwróćcie uwagę na modę sprzed kilku lat na produkty rozpuszczalne typu Velvet, czyli bardzo drobno mielone. Przecież wiadomo, że jest to zmielony odpad od normalnego granulatu, ale znowu - zostało to spozycjonowane, jako coś z półki premium i ludzie to kupowali za cenę wyższą albo taką samą, jak produkty regularne. Tak samo jest z pieprzem. Mielony jest w cenie ziarna, chociaż w hurcie potrafi kosztować 5-10 razy mniej, bo jest to odpad.W cenie kilograma tej 'kawy' można kupić tanią kawiarkę i kilogram najtańszej Arabiki z Lidla, Kimbo gold na promocji w Tesco, albo 750g mielonej Lavazza qualita oro, będzie w smaku lepsze niż to coś nie wspominając o tym, że pije się pełnowartościowy produkt.


Poczytaj o technologii spray dry, a potem pisz bajki o mieleniu kawy rozpuszczalnej :-)
Ibanezmar 24.

chalwadosmarowania:Jak to żadna cebula? Płacisz 55% ceny regularnej. A to ż …chalwadosmarowania:Jak to żadna cebula? Płacisz 55% ceny regularnej. A to że masz francuskie podniebienie i pijasz tylko espresso które przywozi Ci na specjalne zamówienia jakiś Ricardo z Brazylii, to nie znaczy że cena na kawę Jacobs nie jest obniżona o 45%.Chodziło mu o to, że za tę cenę możesz kupić sobie prawdziwą kawę, jaką chcesz. To tak jakby podróbki snickersów kosztowały 10 zł i ktoś by zrobił promocje na 5 zł.Niektórzy powiedzą, że te podrabiane są smaczniejsze, ale nie ma nic złego w tym, że ktoś inny wypomni gorszy skład i przypomni o tańszym oryginale.


Tylko, że koleś minusuje OKAZJĘ. To tak jakbym minusował okazję na jakiś nowy telewizor Samsunga przeceniony z 2999 na 699 tylko dlatego że mam znajomego któremu się taki zepsuł a ja mam starego prlowskiego kineskopa i działa bez zarzutu. Ocenia się okazję, a nie produkt, Pozdro 600
chalwadosmarowaniamar 24.

Tylko, że koleś minusuje OKAZJĘ. To tak jakbym minusował okazję na jakiś no …Tylko, że koleś minusuje OKAZJĘ. To tak jakbym minusował okazję na jakiś nowy telewizor Samsunga przeceniony z 2999 na 699 tylko dlatego że mam znajomego któremu się taki zepsuł a ja mam starego prlowskiego kineskopa i działa bez zarzutu. Ocenia się okazję, a nie produkt, Pozdro 600Na tym się opiera ta strona, każdy sobie może plusować lub minusować, co chce. Taka wolność słowa
A co do porównania, to nietrafione. To bardziej tak, jakby ktoś kupował Vintage Retro kineskop przeceniony z 2999 na 1500, a mógłby sobie kupić samsunga 32", full HD za 999.
Edytowane przez: "Ibanez" mar 24.
Chyba błąd, to w ogóle pomyłka, że ktoś kupuje niecałe 100 g rozpuszczalnej kawy za 11 zł
Przecież tego jest tylko 95 gramów. :O żadna promocja
Edytowane przez: "Blacklye" mar 25.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od FranekLowcaBramek. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst