Niestety, ta okazja już wygasła
Backup4all Lite 8.7 / WINDOWS
251° Zakończono

Backup4all Lite 8.7 / WINDOWS

ZA DARMO85zł Darmowa dostawa Darmowa
9
251° Zakończono
Backup4all Lite 8.7 / WINDOWS
sie 4. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Backup4all Lite 8 to świetne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, które automatycznie zabezpiecza ważne dane w systemie Windows.
Ta wersja jest przeznaczona dla użytkowników domowych i początkujących.
Chociaż wersja lite jest podstawowa w porównaniu do wersji standardowej i pro. Wersja lite ma wszystkie funkcje wymagane do ochrony cennych danych.
Ponieważ oprogramowanie jest przeznaczone dla początkujących, interfejs jest prosty i nieskomplikowany. Nie musisz przechodzić przez żadne zaawansowane ustawienia.
Kolejną dobrą cechą tego narzędzia do tworzenia kopii zapasowych jest możliwość kompresowania kopii zapasowej, a nawet szyfrowania kopii zapasowej, aby uniemożliwić innym ingerowanie w Twoje pliki bez Twojej zgody.

Tworzenie kopii zapasowej:Aby utworzyć nowe zadanie kopii zapasowej, uruchom oprogramowanie i przejdź do trybu kreatora lub trybu zaawansowanego. W trybie kreatora (wprowadzenie) kliknij przycisk „ Nowy” , następnie wpisz nazwę pliku kopii zapasowej, a następnie wybierz miejsce docelowe, w którym ma zostać zapisany plik kopii zapasowej.
Kopię zapasową można zapisać na lokalnym dysku twardym, zewnętrznym dysku twardym, napędzie wymiennym, dysku optycznym i w sieci. Po wybraniu lokalizacji docelowej wybierz pliki / foldery, które mają być uwzględnione w kopii zapasowej.
Naciśnij przycisk „Dodaj folder” lub „Dodaj pliki”, aby dodać foldery lub pliki do listy źródeł kopii zapasowych. Następnie, jeśli chcesz spakować i zaszyfrować plik kopii zapasowej, wybierz opcje lub spróbuj z ustawieniami domyślnymi.
Ponadto wybierz opcję ręcznego tworzenia kopii zapasowych lub przejdź dalej, aby zaplanować automatyczne wykonanie kopii zapasowej i zakończyć proces.
Ta aplikacja do tworzenia kopii zapasowych obsługuje ZIP64 (może tworzyć kopie zapasowe powyżej 4 GB) i tworzy standardowe pliki zip, co oznacza, że można uzyskać do nich dostęp za pomocą dowolnego narzędzia kompatybilnego z zip.
Backup4all jest kompatybilny z Windows 10, 8, 7, Vista, XP, Windows Server 2016, 2012, 2008 Server / 2003 Server / i wymaga około 100 MB wolnego miejsca na dysku.

Pobierz Backup4all Lite 8 ZA DARMO:Zwykle ten program do tworzenia kopii zapasowych kosztuje 19,99 USD (licencja dla jednego użytkownika), teraz twórca tego oprogramowania oferuje wszystkim bezpłatną licencję.
Jeśli jesteś zainteresowany, weź kod licencyjny oprogramowania.

Instalator Oprogramowania-z tego linku:
anonymz.com/?ht…exe
snitch cxb
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
veeam.com - w pełni darmowe, opensourcowe i ciągle rozwijane rozwiązanie backupu również dla firm. Możliwość backupu do nas-a, używania komercyjnego itd. itp.

veeam.com/pl/…tml
9 Komentarzy
Dzisiaj użyłem innego programu,a raczej próbowałem.kiedys zrobiłem backup a teraz gdy chciałem odtworzyć to chciał licencje.pytanie czy tu nie będzie podobnie,jaka mam gearancje
Macrium Reflect Free. Spokojnie daje radę i na pewno nie zapyta o żadne klucze.
veeam.com - w pełni darmowe, opensourcowe i ciągle rozwijane rozwiązanie backupu również dla firm. Możliwość backupu do nas-a, używania komercyjnego itd. itp.

veeam.com/pl/…tml
Akurat w Windowsie calkiem sprawnie działa wbudowane narzędzie
stefcio04/08/2020 19:08

Akurat w Windowsie calkiem sprawnie działa wbudowane narzędzie


Mówisz o kopii na OneDrive czy coś innego?
A coś z montowaniem obrazu?żeby w razie czego sobie podpiąć
kifu05/08/2020 07:31

Mówisz o kopii na OneDrive czy coś innego?


Rsync ?
kifu05/08/2020 15:26

Wbudowane?


W Win 7 jest automatyczny backup i tworzenie obrazu systemu, ale w 8. to zlikwidowali. Chyba, że chodzi o Historia plików.
Edytowane przez: "Dario666" sie 5.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst