Niestety, ta okazja już wygasła
Axiom Verge Multiverse Edition PS4
162° Zakończono

Axiom Verge Multiverse Edition PS4

5
wrz 10.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za £9.95

Wysyłka do Polski kosztuje £2 (9,70 zł).

~ 58 zł z wysyłką w The Game Collection

W Axiom Verge wcielamy się w mężczyznę o imieniu Trace, który po śmierci odradza się w tajemniczym świecie, gdzie futurystyczne technologie mieszają się z bardzo starymi rozwiązaniami.

Trace szybko stwierdza, że nowe środowisko wraz z zamieszkującymi je istotami za wszelką cenę próbuje go zabić. Główny bohater przemierza lokacje naszpikowane pułapkami i przeciwnikami, biegając, skacząc oraz strzelając. Oprócz zwykłych wrogów, co jakiś czas stają nam na drodze duzi bossowie. W boju korzystamy z ponad 20 rodzajów broni, w tym karabinu elektrycznego czy granatnika plazmowego. Ponadto w Axiom Verge pojawia się co najmniej 60 różnorodnych ulepszeń do zdobycia, zwiększających możliwości bojowe protagonisty. Nie tylko mechanika rozgrywki nawiązuje do hitów z konsoli SNES – również dwuwymiarowa oprawa audiowizualna, utrzymana w mrocznej stylistyce, przywodzi na myśl stare gry pokroju Castlevanii.
Aktualizacje społecznościowe
The Game Collection Okazje

Grupy

5 Komentarzy
Zupełnie nie kumam fenomenu tych odgrzewanych kotletów rodem z 8-bitowca
jest to na pc i raczej nie kręci pindolka
polecam, świetna gra
Podchodziłem do tego tytułu 3 razy na ps vita i choć nie zniechęca mnie moda na 8bit to sama gra toporna. Tylko dla zagorzałych fanów.
Fajna giera
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst