Niestety, ta okazja już wygasła
AXIMETRIA 20$/20€ BONUS za założenie konta kryptowalutowego
-146° Zakończono

AXIMETRIA 20$/20€ BONUS za założenie konta kryptowalutowego

10
cze 8. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aximetria to coś a’la Bitwala - Kryptowalutowy fintech założony w 2018r. z siedzibą w Szwajcarii. Platforma zapewnia wielowalutowe konta elektroniczne dla walut tradycyjnych i Kryptowalutowy, natychmiastową wymianę i przelewy P2P.

Aktualnie za rejestrację oraz polecenie aplikacji można otrzymać 20$/20€ (niektórzy mają w euro niektórzy w dolarach, nie wiem czym to spowodowane).

Jedyne co trzeba zrobić to pobrać aplikację, zarejestrować się z użyciem referral code , wykonać weryfikację video i zasilić konto 100$/€ - PIENIĄDZE OTRZYMUJEMY W CIĄGU 40 MINUT NA REVOLUT - Dowody poniżej.

Pełna instrukcja:
1. Pobieramy aplikacje na androida lub iPhona:
GOOGLE PLAY: play.google.com/store/apps/details?id=com.aximetria.aximetria&hl=pl_419

APPSTORE: apps.apple.com/pl/app/aximetria-swiss-crypto-account/id1361781578

2. Rejestrujemy się w aplikacji podając REFERRAL CODE (bez niego nie otrzymamy bonusu - można poprosić kogoś kto ma już tam konto aby nam podal taki kod lub poszukać w Internecie)

270834.jpg3. Potwierdzamy numer telefonu kodem otrzymanym w smsie

4. Tworzymy 4-cyfrowy PIN który posłuży nam do logowania się do aplikacji

5. Weryfikujemy nasze dane, ustawiamy region na POLSKA

6. Do weryfikacji będziemy musieli wykonać zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie z dokumentem tożsamości

270834.jpg7. W kolejnym kroku należy potwierdzić nasz adres zamieszkania: możemy użyć do tego wyciągu z banku, rachunku za media i inne dokumenty które potwierdza nasz adres - ja zrobiłem zdjęcie ekranu laptopa z włączonym pdf z wyciągiem z banku.

8. Klikamy CONTINUE i wybieramy formę zatrudnienia. Ja ustawiłem tak: employee, savings, $100

9. Klikamy CONTINUE. W międzyczasie potwierdzamy nasz adres email.

10. Czekamy na SMS z wiadomością, że musimy dodatkowo wykonać videoweryfikacje:

270834-hVyYR.jpgPo otrzymaniu takiej wiadomości logujemy się do aplikacji. Przechodzimy do zakładki PROFILE i w opcjach Video weryfikacji potwierdzamy chęć otrzymania linku do jej startu na nasz adres email.

11. Sprawdzamy nasz adres email i klikamy w link do weryfikacji:

270834.jpg12. Pobieramy aplikacje ID-Now z linku na stronie oraz kopiujemy numer IDENT-ID

13. Uruchamiamy aplikacje ID-Now i rozpoczynamy weryfikację video (potrzebny nam będzie dokument tożsamości z widocznym adresem, lub jeśli nie mamy adresu w dowodzie, potrzebny będzie dodatkowy dokument potwierdzający adres)

Wpisujemy swój IDENT-ID i przechodzimy dalej.

270834.jpgPodajemy swój numer telefonu i przechodzimy dalej. Akceptujemy wszystko i czekamy na połączenie z konsultantem.

14. Rozmowa jest po angielsku. Proste rzeczy typu: powiedzieć imię i nazwisko, przeczytać swój nr dowodu, potwierdzić że rejestrujemy się w Aximetria, poruszać dowodem góra dół aby hologram był widoczny.

15. Po wideorozmowy czekamy na pełną weryfikację naszego konta. Dostaniemy wtedy odpowiedniego SMSa z potwierdzeniem ukończenia weryfikacjj.

16. Teraz już prosta sprawa, logujemy się do aplikacji i klikamy CREATE A CRYPTO ACCOUNT

270834.jpg17. Wybieramy walutę ETH bo ma mniejsze prowizje.

270834.jpg18. Teraz musimy doładować nasze konto min. 100$/100€ (spokojnie, pieniądze wrócą do nas za 30 min powiększone o bonus), najlepiej użyć do tego Revolut
Przechodzimy na nasz utworzony ETH I klikamy Top-Up from card.

19. Podajemy dane z karty revolut oraz ustawiamy kwotę 100

270834.jpgKlikamy Add Funds

20. Czekamy na dodanie płatności oraz zaakceptowanie bonusu. Całość nie powinna zająć więcej niż 30 min. U mnie wyglądało to tak:

270834.jpgPo otrzymaniu bonusu możemy od razu go wypłacić. Ja wypłaciłem na Revolut. Aby to zrobić przechodzimy do zakładki:
-Payments -> To Card
Podajemy dane karty z Revolut na którą wpłynie nasza wypłata.
Podajemy kwotę w ETH pomniejszoną o prowizję.
Po chwili otrzymamy przelew na nasze konto. U mnie całość wpłaty i wypłaty zajęła 44 minuty:

270834.jpg


Trochę się rozpisałem, ale całość jest naprawdę prosta, a konto możemy bezpiecznie zamknąć w zakładce Profile - Delete Account. Chyba że komuś przyda się jako dodatkowe konto do kryptowalut. Łatwo można kupić kryptowalute i wysłać na inne portfele np. te na giełdzie.
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
To daj refferrala:)
"można otrzymać 20$/20€ (niektórzy mają w euro niektórzy w dolarach, nie wiem czym to spowodowane)."


Świetny, losowy biznes Mam wrażenie że te "fintechy" to chyba są jakieś pralnie brudnych pieniędzy, skoro tak na lewo i prawo lekko je rozdają, przy okazji zyskując masę danych osobowych.
xfire08/06/2020 14:53

"można otrzymać 20$/20€ (niektórzy mają w euro niektórzy w dolarach, nie wi …"można otrzymać 20$/20€ (niektórzy mają w euro niektórzy w dolarach, nie wiem czym to spowodowane)."Świetny, losowy biznes Mam wrażenie że te "fintechy" to chyba są jakieś pralnie brudnych pieniędzy, skoro tak na lewo i prawo lekko je rozdają, przy okazji zyskując masę danych osobowych.


Z drugiej strony lepiej mieć 20Eur albo usd niż kuźwa red bulla jak to kiedyś w jednej ze wstawek było Dane za picie...mhm
xfire08/06/2020 14:53

"można otrzymać 20$/20€ (niektórzy mają w euro niektórzy w dolarach, nie wi …"można otrzymać 20$/20€ (niektórzy mają w euro niektórzy w dolarach, nie wiem czym to spowodowane)."Świetny, losowy biznes Mam wrażenie że te "fintechy" to chyba są jakieś pralnie brudnych pieniędzy, skoro tak na lewo i prawo lekko je rozdają, przy okazji zyskując masę danych osobowych.


Istnieje od 2018r. Poza tym to EUR/USD może być spowodowane regionem telefonu lub językiem używanym w telefonie. Ja mam appstore USA ustawione więc może dlatego. U innych widziałem EUR
Sprzedawanie wrażliwych danych z dokumentem ze zdjęciem za 20$/20E przy jednoczesnym poświęceniu blisko godziny czasu? Nie jest to żaden interes, jeżeli ktoś faktycznie nie potrzebuje konta do kryptowaluty. Za sam opis i poświęcenie Twojego czasu dałem plusa.
przemopk08/06/2020 15:08

Sprzedawanie wrażliwych danych z dokumentem ze zdjęciem za 20$/20E przy j …Sprzedawanie wrażliwych danych z dokumentem ze zdjęciem za 20$/20E przy jednoczesnym poświęceniu blisko godziny czasu? Nie jest to żaden interes, jeżeli ktoś faktycznie nie potrzebuje konta do kryptowaluty. Za sam opis i poświęcenie Twojego czasu dałem plusa.


Dzieki za ogrzanie tej zimnej atmosfery.
Współczuję każdemu kto wysyła swoje dane, zdjęcia swoje i dowodu osobistego do tych dziwnych aplikacji za marne parę złotych.
moonn108/06/2020 20:00

Współczuję każdemu kto wysyła swoje dane, zdjęcia swoje i dowodu osobi …Współczuję każdemu kto wysyła swoje dane, zdjęcia swoje i dowodu osobistego do tych dziwnych aplikacji za marne parę złotych.Ehh też kiedyś popełniłem ten błąd i teraz okazało się że w połowie afrykańskich krajów wzieli na mnie kredyty hipoteczne, podobno tam wystarczy że ma sie białą twarz i już sie jest uznawanym za milionera.
Zielonka08/06/2020 20:41

Ehh też kiedyś popełniłem ten błąd i teraz okazało się że w połowie afrykań …Ehh też kiedyś popełniłem ten błąd i teraz okazało się że w połowie afrykańskich krajów wzieli na mnie kredyty hipoteczne, podobno tam wystarczy że ma sie białą twarz i już sie jest uznawanym za milionera.


Jak wzięli hipotekę na szałasy i domy z gliny to szybko to spłacisz
Jeśli ktoś nie gawarisz pa ruski to dziś ostatni dzień 20$
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst