Niestety, ta okazja już wygasła

AWOW Smart Home termostat grzejnikowy - Smart Home

lis 29. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szukałem dla siebie termostatu z możliwością podłączenie do Smart Home i w miarę nie drogo.
Trafiłem na AWOW. Na Allegro za 89 zł.
Z aukcji pożyczyłem opis. (allegro.pl/ofe…128)
AWOW to urządzenie, które podłącza się do Twojego grzejnika, aby uczynić go inteligentnym, posiada ekran LCD, który wyświetla temperaturę Twojego domu w czasie rzeczywistym i posiada aplikację, która pozwala łatwo kontrolować różne oferowane opcje. Jest kompatybilny z Amazon Alexa i Google Assistant dla możliwości sterowania głosowego.

AWOW pozwala na automatyczną i precyzyjną kontrolę temperatury w domu, oferuje dwa tryby sterowania, w tym tryb ręczny, pozwalający na ręczną regulację temperatury za pomocą zintegrowanego pokrętła. Tryb sterowania przez Internet pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji, ale także komendą głosową, która jest kompatybilna z Asystentem Google lub Amazon Alexa. Jest również wyposażony w funkcję wykrywania otwartego okna, funkcję zapobiegającą zamarzaniu, tryb urlopowy i funkcję doładowania, aby zawsze zapewnić najlepszy możliwy komfort dla całej rodziny.

Aplikacja jest kompatybilna na urządzeniach mobilnych zarówno z systemem Android, jak i IOS, pozwala bezpośrednio wybrać żądaną temperaturę za pomocą telefonu, zastosować tygodniowy lub dzienny program do 5 okresów programowania, a także wybierać między różnymi oferowanymi funkcjami. Możesz także podzielić się swoim termostatem grzewczym z rodziną i przyjaciółmi, aby wspólnie cieszyć się komfortową temperaturą. Wykorzystuje łączność Wi-Fi 2,4 GHz

Jest to łatwe w instalacji urządzenie, które jest dostarczane z różnymi akcesoriami montażowymi, aby bezpiecznie przymocować je do grzejnika, ma nowoczesny wygląd i wymaga 2 baterii AA do zasilania. Posiada potężny czujnik i pracuje cicho z poziomem dźwięku 36dB, aby nie zakłócać snu. Posiada ekran LCD, który bezpośrednio wskazuje temperaturę w czasie rzeczywistym, programowanie, poziom naładowania baterii itp.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Cyber Monday 2022
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz