Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
77°
Opublikowano 4 dni temu

Avoalre Kosz prysznicowy ze stali nierdzewnej, półka prysznicowa bez wiercenia, do zawieszenia, 2 sztuki

57,53zł89,99zł-36%
8,99zł ·
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
2 203
2 561

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

834700-BTwur.jpg
 • Super wytrzymały kosz prysznicowy - nowy regał prysznicowy Avoalre bez wiercenia, z nowo zmodernizowanym klejem Super Nano-PU, siła adsorpcji jest ponad 2-krotnie większa niż normalna warstwa kleju, która nie spadnie w ciągu 1000 dni. Regał łazienkowy bez wiercenia, łatwy montaż, wystarczy użyć tylko po usunięciu niebrudzącej folii ochronnej. (Zapasowe podkładki samoprzylepne Asin to B087R6Y64P)
 • Nierdzewny - ten kosz prysznicowy ze stali nierdzewnej SUS 304 jest wysokiej jakości i ma długą żywotność, dzięki czemu półka prysznicowa nie rdzewieje bez wiercenia. Bardzo łatwe czyszczenie i nie martw się o jakość.
 • 2 półki prysznicowe - 2 półki prysznicowe w jednym opakowaniu, do przechowywania szamponów kąpielowych, odżywek lub przyborów kuchennych, takich jak przyprawy i inne artykuły. Dwa wiszące kosze można zainstalować oddzielnie, dzięki czemu można je wszędzie ze sobą zabrać. Nadaje się również do przechowywania dużych puszek.
 • Szybkie odprowadzanie wody - przechowywanie prysznica Avoalre z otwartą kratką zapewnia maksymalną wentylację i ociekanie. Utrzymuj swoje akcesoria kąpielowe w czystości i czystości. Ten regał prysznicowy bez wiercenia jest łatwy w montażu i wyposażony w mały haczyk ze stali nierdzewnej. Dzięki temu można powiesić szczoteczkę do zębów, golarkę lub ręcznik.
 • [Zastosowanie] Łazienka do przechowywania gładkich twardych ścian, takich jak ściany cementowe, płytki, szkło, marmur itp. Nie należy używać tego wózka prysznicowego na tapetach lub malowanych ścianach. Wskazówka: nie należy składać podkładek samoprzylepnych, zwłaszcza tej części klamry, która może wpłynąć na efekt adsorpcji. zalecamy zmierzenie pozycji i wykonanie oznaczenia. Najlepiej raz dokładnie zainstalować podkładki samoprzylepne. Następnie należy pozostawić na 12 godzin, a następnie użyć.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika qlczyk
  Coś nie teges
 2. Awatar użytkownika yeloneck
  Nierdzewka pomalowana na czarno i to w tej cenie? Chciałbym uwierzyć.