Niestety, ta okazja już wygasła
AVG PC TuneUp 1 rok za darmo
463° Zakończono

AVG PC TuneUp 1 rok za darmo

13
sie 5. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

AVG PC TuneUp to rozbudowane oprogramowanie przyśpieszające pracę komputera. Zawiera kilka idealnie dopasowanych narzędzi optymalizacyjnych dla systemu Windows.
Aktualizacje społecznościowe
SharewareOnSale Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Nie polecam, taka prawda że im więcej takiego oprogramowania na komputerze ten wolniej działa
13 Komentarzy
Jakieś opinie?
Nie polecam, taka prawda że im więcej takiego oprogramowania na komputerze ten wolniej działa
Ar2rsie 5. 2017

Jakieś opinie?


Ja stosuję i w sumie chyba można polecić. Nie korzystam ze wszystkich opcji także w 100% się nie mogę wypowiedZieć. Jestem ciekaw czy jest coś lepszego na rynku
Polecam. Ma sporo fajnych funkcji i jest bardzo prosty w obsłudze. Ja wyłączam wszystko co działa w nim w tle i sam decyduje co i kiedy ruchamiam. Dzięki Black.
Bardzo fajna aplikacja. Polecam.
Korzystam z niej już od dwóch lat. Jak się skończy ten rok za darmo, to usuwać jak nie chcecie dalej płacić, bo sztucznie obniża wydajność wtedy, wiec uważajcie jednak jak jest full opcja, to działa bardzo fajnie, mam od nic też antywirusa, chociaż może na kasperskiego się przerzucę. Wzrost wydajności zauważam, a i zawsze mogę poczyscic parę rzeczy.
Kiedyś używam nigdy problemów nie sprawiał jak się czyści z głową
Kurde, dzięki za wrzutke! W końcu naprawił mi się ekran logowania w Windows 10 :-)
Jeżeli ktoś chce przyspieszenia komputera niech kupi SSD a nie jakieś bawienie się jakimiś magicznymi programami które gówno dają, wręcz przeciwnie - spowalniają komputer
Od dawna używałem jeszcze pod nazwą Tune Up Utilities. Bardzo dobry program, jeśli potrafi się go z głową używać i czytać dokładnie co proponuje. Po "wyczyszczeniu" zalecam odinstalowanie i w razie W powrót do instalacji. Tak czy siak plkiki rejestru zostają więc klucz nie zginie.
SunBeamsie 6. 2017

Od dawna używałem jeszcze pod nazwą Tune Up Utilities. Bardzo dobry pr …Od dawna używałem jeszcze pod nazwą Tune Up Utilities. Bardzo dobry program, jeśli potrafi się go z głową używać i czytać dokładnie co proponuje. Po "wyczyszczeniu" zalecam odinstalowanie i w razie W powrót do instalacji. Tak czy siak plkiki rejestru zostają więc klucz nie zginie.


Jak tak będziesz odinstalowywać i instalować ponownie to w końcu taki Ci się bajzel w rejestrze zrobi, że jedyny program który pomoże to "Format".
A tak na serio - nie polecam takich programów bo to jest głównie efekt placebo, żeby zarobić kupę hajsu na nieświadomych użytkownikach. Każdy zainstalowany program na dysku to spowolnienie pracy komputera. Szczególnie taki, który skanuje w jakikolwiek sposób zawartość dysku i wykonuje inne procesy. Chcesz mieć szybki komputer? Kup SSD i pracuj na nim z głową.
reliiisie 5. 2017

Nie polecam, taka prawda że im więcej takiego oprogramowania na k …Nie polecam, taka prawda że im więcej takiego oprogramowania na komputerze ten wolniej działa


RACJA na więcej niż 1000%
Lepszy CCleaner, oczywiście bez działania w tle.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst