Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Autoland Psik-Psik Zimowy Płyn -20° 4l.
365°

Autoland Psik-Psik Zimowy Płyn -20° 4l.

10,99zł20,99zł-48%Auchan Okazje
13
365°
Autoland Psik-Psik Zimowy Płyn -20° 4l.
wrz 10. 2020
Auchan Szczecin Struga, dajcie znać czy dostępna w innych sklepach Auchan.

Opis zw strony producenta.
PSIK PSIK Zimowy płyn do spryskiwaczy -20°C zapewnia lepsze usuwanie lodu, błota pośniegowego, soli, brudu i osadów drogowych! Zawiera glicerynę, która konserwuje gumy wycieraczek, przedłużając ich żywotność. Nie pozostawia smug. Bezpieczny dla plastiku, lakieru, uszczelek oraz wszystkich typów reflektorów i dysz spryskiwaczy: klasycznych, mgłowych i wachlarzowych. Nie zawiera trującego metanolu i barwników!


297676.jpg
Płyn uzyskał ocenę: "bardzo dobre właściwości czyszczące" podczas badań w certyfikowanym laboratorium DEKRA, ze średnim wynikiem 4,3 cykla pracy wycieraczek do pełnej czystości szyby.

Pojemność 4l.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
13 Komentarzy
Napisz że 4L to istotne 😋
W sumie potrzebuje czegoś takiego
Bardzo drogo.
Miał ktoś? Nie daje syfem? Ja już odpuściłem kupowanie tanich płynów do spryskiwaczy, bo niektóre tak śmierdziały, że dosłownie brało mnie na wymioty. Najbardziej mi pasuje płyn z Orlenu - ale wiadomo - cena dosyć wysoka, więc szukam tańszej alternatywy, która nie śmierdzi i jest znośna.
Kmagiczny11/09/2020 14:33

Miał ktoś? Nie daje syfem? Ja już odpuściłem kupowanie tanich płynów do spr …Miał ktoś? Nie daje syfem? Ja już odpuściłem kupowanie tanich płynów do spryskiwaczy, bo niektóre tak śmierdziały, że dosłownie brało mnie na wymioty. Najbardziej mi pasuje płyn z Orlenu - ale wiadomo - cena dosyć wysoka, więc szukam tańszej alternatywy, która nie śmierdzi i jest znośna.


Używam od paru lat. Są naprawdę godne uwagi. Nie wypalają lakieru, jak inne żrące płyny. No i zapach dość przyjemny.
Ten jest dobry, ma dekrę i nadaje się do spryskiwaczy reflektorów
Płyny z Orlenu zostawiają całą tłustą szybę. Miał ktoś podobne doświadczenia? Jak z tym?
Używałem. Dobry, wydajny płyn. Zapach rzecz gustu ale wg mnie b. przyjemny, w odróżnieniu od płynów za 5 złotych.
Dobry. Używam
Sylwester7611/09/2020 14:44

Używam od paru lat. Są naprawdę godne uwagi. Nie wypalają lakieru, jak inn …Używam od paru lat. Są naprawdę godne uwagi. Nie wypalają lakieru, jak inne żrące płyny. No i zapach dość przyjemny.


Czego wy ludzie używacie, jakie wypalanie lakieru... Beznzyne ekstrakcyjną?

Uzywalem i uzywam naprawdę tanie gnioty, srednia polke w nowych autach i nie moge skoajrzyc zadnego problemu z lakierem
Kesser11/09/2020 19:30

Czego wy ludzie używacie, jakie wypalanie lakieru... Beznzyne …Czego wy ludzie używacie, jakie wypalanie lakieru... Beznzyne ekstrakcyjną?Uzywalem i uzywam naprawdę tanie gnioty, srednia polke w nowych autach i nie moge skoajrzyc zadnego problemu z lakierem


To mógłbyś się zdziwić, jak potrafi odbarwić lakier jakiś syfiasty płyn. Kolega mi pokazał na nowej Fiescie. Może kolor lakieru też ma jakieś znaczenie? :/ Nie wiem, ale przebarwienia na jego czerwieni było.
Wtedy zaczął używać ten, co wyżej i jest znacznie lepiej.
Sylwester7611/09/2020 19:39

To mógłbyś się zdziwić, jak potrafi odbarwić lakier jakiś syfiasty płyn. Ko …To mógłbyś się zdziwić, jak potrafi odbarwić lakier jakiś syfiasty płyn. Kolega mi pokazał na nowej Fiescie. Może kolor lakieru też ma jakieś znaczenie? :/ Nie wiem, ale przebarwienia na jego czerwieni było.Wtedy zaczął używać ten, co wyżej i jest znacznie lepiej.


Znacznie lepiej, czyli powoduje przebarwienia tylko mniejsze, czy wcale nie ma nowych przebarwień?
kamkier11/09/2020 20:57

Znacznie lepiej, czyli powoduje przebarwienia tylko mniejsze, czy wcale …Znacznie lepiej, czyli powoduje przebarwienia tylko mniejsze, czy wcale nie ma nowych przebarwień?


Nie ma.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst