Niestety, ta okazja już wygasła
Autobiografia O.S.T.R. - Brzydki, zły i szczery
377° Zakończono

Autobiografia O.S.T.R. - Brzydki, zły i szczery

9,91zł22,05zł-55% 6,99zł Gandalf Okazje
8
377° Zakończono
Autobiografia O.S.T.R. - Brzydki, zły i szczery
paź 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Autobiografia Ostrego - najtańsza znaleziona oferta to 22,05zł na Allegro, z możliwą darmową wysyłką ze SMARTem. W Gandalfie 9,91zł + 6.99zł (Paczka w Ruchu).

Pierwsza autobiografia legendy polskiego rapu.

Cała rodzina mocno wierzyła, że zostanę skrzypkiem. Został ikoną polskiego rapu, a rymowane opowieści do zapętlonych bitów uczynił sposobem na życie. Od początku lat dziewięćdziesiątych konsekwentnie utrzymuje, że nie wyobraża sobie, by mógł robić coś innego.

O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski - `Rocznik osiemdziesiąty, bez Insta, Facebooka, smartfona` nadal `robi to z serca`. Liczba zagranych koncertów i sprzedanych płyt są tego niezbitym dowodem. Ale Ostry umie bawić się słowem nie tylko przed mikrofonem.

Brzydki, zły i szczery zaczyna się w mieszkaniu na trzecim piętrze bałuckiego wieżowca, w którym powstały pierwsze hip-hopowe kawałki. To napisana przejrzystym językiem opowieść o bohaterach z dzieciństwa, przyjaźniach, rodzinie, dniach spędzanych na boisku do kosza, kłopotach w szkole, muzycznych idolach i długich rozmowach o życiu.

Jednak przede wszystkim to historia wielkiego idealisty, niezwykle zdeterminowanego i wytrwałego człowieka, który miał cel i konsekwentnie dążył do jego realizacji. Rapera, dla którego muzyka i trwające okrągły rok trasy koncertowe były całym światem.
Aż do dramatycznego koncertu w Bielsku-Białej, kiedy ten świat się zatrzymał.
Na szczęście zaczęło się `Życie po śmierci`.

Książka Brzydki, zły i szczery pochodzi z wydawnictwa Wielka Litera. Autorem książki jest Adam Ostrowski. Należy do gatunków: biografie i wspomnienia, biografie, Biografie i autobiografie. Jej wymiary to 145x220. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Gandalf.com.pl
Aktualizacje społecznościowe
Gandalf OkazjeGandalf kod rabatowy
Najlepsze komentarze
Audiobook za free
8 Komentarzy
Polecam. Szczególnie audiobook-a w wykonaniu O.S.T.R.ego!
Szacun dla muzyka
Audiobook za free
Trochę się zawiodłem, uwielbiam Ostrego, zwłaszcza płyty z okolic 2007-2012, ale sama książka jest jakby dopełnieniem biografii znanej z samych kawałków i chyba tak należy ją traktować.
Szkoda że to nie wydanie z cd
Książka spoko - część przeczytałem w formie ebooka, a resztę słuchałem jako audiobook. Ale w zasadzie jak ktoś zna samego rapera i jego biografię to znajdzie tam jedynie kilka ciekawostek. Podsumowując - mi się podobało, ale dupy nie urwało
Pablo_S.11/10/2020 09:00

Książka spoko - część przeczytałem w formie ebooka, a resztę słuchałem jako …Książka spoko - część przeczytałem w formie ebooka, a resztę słuchałem jako audiobook. Ale w zasadzie jak ktoś zna samego rapera i jego biografię to znajdzie tam jedynie kilka ciekawostek. Podsumowując - mi się podobało, ale dupy nie urwało


Ja znam OSTR. Z Bałut (Łódź). Raczej sobie podaruje biografie ..
Podziękował
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst