lis 9. 2016
Ponownie w cenie 8.99 usd ~ czyli po obecnym kursie 38 PLN
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Kupiłem je w ostatniej promocji i mogę śmiało polecić. Używam i głównie na siłowni. Jakość dźwięku naprawdę ok. Nie jestem jakimś audiofilem ale jakieś tam swoje wymagania mam i te słuchawki dają radę. Myślę że w tej cenie ciężko coś u nas kupić .
kupione wyszło 7.79$, nie wiedziałem jaką wybrać wysyłkę - ryzyko zwykła za darmo - mam nadzieje że dojdzie. Możecie podpowiedzieć jaką przesyłkę wybieracie zazwyczaj?
Naprawdę opis magia. Minus
Autor
ms_Polandlis 9. 2016

Naprawdę opis magia. Minus


Okazja powracającą i nie ma sensu znowu kopiować tego samego opisu - wystarczy wkleić w "Szukaj" - "AUSDOM S10".

Płacić też mam za Ciebie ? :P
Do 15 dolarów biorę zwykle przesyłkę nierejestrowaną. Na kilkadziesiąt zamowień nic nie zaginęło. Też mam te słuchawki. Za te pieniądze są OK.
loniexzPLlis 9. 2016

Kupiłem je w ostatniej promocji i mogę śmiało polecić. Używam i głównie na …Kupiłem je w ostatniej promocji i mogę śmiało polecić. Używam i głównie na siłowni. Jakość dźwięku naprawdę ok. Nie jestem jakimś audiofilem ale jakieś tam swoje wymagania mam i te słuchawki dają radę. Myślę że w tej cenie ciężko coś u nas kupić .

​Super że się dobrze sprawują. Ja kilka razy je zakładałem i przy chodzeniu wypadają (na różnych gumkach). Jak się nie ruszam to jakość dźwięku super niestety, leżą w szufladzie. A i przekladalem gumki z moich ukochanych a-jays two, i tak się przekrecala słuchawka lekko i wypadała lub tłumila dźwięk
za te pieniądze brać. naprawdę obawiałem się trzasku i znikającego sygnału, a to elegancko daje radę.

dobrze się trzyamają, a więc do biegania/ćwiczeń spoko. na ładowaniu mi wychodzi max 3h.
To ja punktami zbiłem na 6.30$ - miło :-
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy