Niestety, ta okazja już wygasła
Audioteka - Książki Remigiusza Mroza do -50%
96° Zakończono

Audioteka - Książki Remigiusza Mroza do -50%

13
mar 8.
"Odkryj tytuły najchętniej słuchanego autora 2018 roku nawet do 50% taniej! W promocyjnych cenach m.in. cała seria z Joanną Chyłką czytana przez Krzysztofa Gosztyłę oraz cykl "W kręgach władzy" w interpretacji Mariusza Bonaszewskiego. Promocja trwa do 11.03.2019 włącznie, do godz. 23:59 i nie obejmuje płatności przez Google Checkout i iTunes. "
Jak ktoś miał w planach czytanie Mroza, to warto skorzystać.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

13 Komentarzy
Racja, jeżeli ktoś miał w planach.
Taki dobry ten Mróz? Bo coraz częściej o Nim słyszę, a jakoś mało o jego książkach tyle tylko, że coś tam pisze
kaol5 min

Taki dobry ten Mróz? Bo coraz częściej o Nim słyszę, a jakoś mało o jego ks …Taki dobry ten Mróz? Bo coraz częściej o Nim słyszę, a jakoś mało o jego książkach tyle tylko, że coś tam piszeTrudno nie słyszeć. Gość chyba szybciej produkuje swoje książki niż ja czytam. Ta hurtowość jakoś mnie do niego zniechęca. Zaznaczam, że nie czytałem jeszcze niczego jego autorstwa, więc oceniam "książkę" po okładce zupełnie bezsensownie i nielogicznie.
Też tak myślałem, że jak dużo pisze to pewnie mierne wszystko, ale zacząłem cykl z Chyłką i już 5 książkę przerabiam
Dobre ma książki. Już kilka przesłuchaliśmy. Cykl w kręgach władzy jest ok
ksiazki slabe, bez skladu i ladu
Audioteka robi z nas starców z demencją udzielając opustu od wyimaginowanej ceny pierwotnej licząc, że się nie połapiemy. Ja tymczasem mam malutki przebłysk świadomości, bo pamiętam niższe ceny na te audiobooki. A Mróz w porządku i to nie tylko na polu kryminałów.
A Cielecka, to jest z Żarek Letnisko, więc pozdro dla knajpy Hexa.
Polecam poszukać darmowego miesięcznego dostępu do serwisu lecton. Dostępy rozdawali ostatnio przy okazji promocji inpostu i dostawalem powiadomienia z kilku innych źródeł. Dostalem z 5 kodów i już 2 miechy za Free lecę. W wolnych chwilach spoko sprawa. Przesluchalem narazie 1 część chylki, 2 obejrzałem na Playerze. Zacząłem od serialu więc słuchając 1 części odkryłem kilka ciekawych wątków, które w serialu ida innym torem. Gorąco polecam.
Nie wiem co ludzie widzą w książkach Mroza. Przeczytałem jego pierwszą powieść z Chyłka. Po lekturze powiedziałem sobie pierwszą i ostatnia. Po pewnym czasie uznałem, że dam mu szansę i wziąłem do ręki Wotum Nieufności - nie skończyłem.
To jest takiej jakości kryminał, gdzie rozwiązanie deus ex machina na ostatnich stronach jeden bohater opowiada drugiemu: "To Stefan jest mordercą, zabił kapciem w afekcie" " Aha" Koniec. Słabizna do słuchania na spacerze z psami, a jak ktoś woli dla odmiany coś dla inteligentnych ludzi, to polecam znakomite powieści pana Macieja Siembiedy.
Edytowane przez: "alex.kurczak" mar 9.
Rzeczywiście nie wszystkie są warte poznania. alex.kurczak dzięki za polecenie Macieja Siembaby.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst