Audio-Technica ATH-CKR7TW czarny
394°

Audio-Technica ATH-CKR7TW czarny

321,44zł 15zł
12
394°
Audio-Technica ATH-CKR7TW czarny
Obowiązuje do 31/01/2021gru 16. 2020
Przeglądając słuchawki natrafiłem na zaskakującą dobrą okazję. Zadzwoniłem na infolinię, spytałem czy to nie błąd czy jakieś używane i człowiek z drugiej strony odpowiedział, że to jest ich zwykła cena, sprowadzone z Niemiec itd. Kupiłem sam, sklep ma dobre oceny, zamówiłem, zapłaciłem, czekam na odbiór. Dam znać jak przyjadą. Zostało 249, kupiłem nr 250


Słuchawki ATH-CKR7TW True WirelessModel ATH-CKR7TW jest kamieniem milowym w historii rozwoju słuchawek firmy Audio-Technica. Podążając za trendem produktów bezprzewodowych japoński producent wprowadza na rynek pierwsze prawdziwe bezprzewodowe słuchawki w ofercie firmy, które oferują niesamowicie szeroki zakres reprodukcji dźwięku.

Najważniejsze cechy:

  • prawdziwie bezprzewodowe słuchawki – żadnych kabli,
  • 11-milimetrowe przetworniki i diamentowe membrany z powłoką węglową zapewniają wysoką jakość dźwięku,
  • wbudowany wysokiej jakości DAC i wzmacniacz słuchawkowy,
  • obsługuje kodeki aptX i AAC,
  • 6 godzin pracy na jednym ładowaniu ,
  • futerał pełniący funkcję powerbanku,
  • możliwość sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji Bluetooth 5.0


Słuchawki douszne ATH-CKR7TW zapewniają wyjątkowo czysty dźwięk Sound Reality w prawdziwie bezprzewodowej konstrukcji. Słuchawki są wyposażone w specjalnie zaprojektowane przetworniki o średnicy 11 mm z membranami pokrytymi karbonem o strukturze diamentopodobnej oraz jarzmami z czystego żelaza. Cała konstrukcja zapewnia niezwykle dokładne i wierne odtwarzanie dźwięku.

W celu uzyskania optymalnej odpowiedzi fazowej i przejściowej obudowy słuchawek są izolowane, dzięki czemu obwody elektryczne są oddzielone od przestrzeni akustycznej. Mosiężne stabilizatory zmniejszają rezonans i zapewniają liniowy ruch membrany. Rezystory ze stali nierdzewnej zapewniają lepszą odpowiedź wysokiej częstotliwości. Rezultatem jest niesamowita reprodukcja dźwięku z głębokim, bogatym basem i krystalicznie czystymi wysokimi częstotliwościami.Słuchawki ATH-CKR7TW True Wireless są wyposażone w wydajny przetwornik cyfrowo-analogowy AKM AK4375 DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym, który zapewnia czyste i dokładne odtwarzanie dźwięku przekazywanego do słuchawek za pomocą interfejsu Bluetooth. Mikrofon i przycisk sterujący zwiększa wygodę obsługi połączeń, odtwarzania muzyki i regulacji głośności na smartfonach i innych urządzeniach. Użytkownicy mogą także uzyskać dostęp do aplikacji Audio-Technica Connect na smartfonie, aby szybko i łatwo dostosować ustawienia słuchawek.

Nowo opracowana aplikacja Audio-Technica Connect pozwala użytkownikom maksymalizować wrażenia słuchowe na ulicy, dostosowując i personalizując parametry dźwięku zgodnie z ich preferencjami. Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, przypisany kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór itp. Ponad to w przypadku zagubienia jednej słuchawki, aplikacja pomoże ją zlokalizować. Dodatkowo można przypisać odpowiednią funkcję do przycisku według naszych preferencji.Najważniejszą rzeczą dla użytkownika jest zapewnienie stabilnego i wygodnego dopasowania, dzięki temu może być pewien, że będzie rzadko korzystał z usługi lokalizacji zagubionej słuchawki. CKR7TW posiadają dodatkowe wsporniki 3D (zawarte w akcesoriach), które pomagają utrzymać słuchawkę we właściwym miejscu.

Słuchawki ATH-CKR7TW gwarantują ciągłą pracę przez sześć godzin przy pełnym naładowaniu i można je łatwo podładować w podróży za pomocą wbudowanego w futerał power banka, który jest w stanie zasilić słuchawki na dodatkowe dziewięć godzin słuchania. Słuchawki są dostarczane z czterema rozmiarami wymiennych wkładek usznych (XS, S, M, L) i kablem do ładowania USB o długości 30 cm (1.0 ').
Aktualizacje społecznościowe
12 Komentarzy
Prześlij Komentarz