Niestety, ta okazja już wygasła
Auchan. Piwa regionalne i kraftowe -30%
381° Zakończono

Auchan. Piwa regionalne i kraftowe -30%

15
sie 31. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Auchan Bydgoszcz Kruszwicka. Wybrane piwa regionalne -30% od ceny regularnej. Rabat udzielany przy kasie.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

15 Komentarzy
To ten ze stacją? Pytam bo raz byłem tam zatankować
Śmiało możesz do tytułu dodać "i kraftowe", w końcu i Pinta się tam znajduje
VINCENZOsie 31. 2018

To ten ze stacją? Pytam bo raz byłem tam zatankować


Nie. To jest w centrum w Galerii Rondo.
freelancer31/08/2018 17:17

Śmiało możesz do tytułu dodać "i kraftowe", w końcu i Pinta się tam znajdu …Śmiało możesz do tytułu dodać "i kraftowe", w końcu i Pinta się tam znajduje


co z tego ze kraftowe skoro przeleżane, tylko ciemne oplaca sie brac stamtad
tysz0631/08/2018 17:37

co z tego ze kraftowe skoro przeleżane, tylko ciemne oplaca sie brac …co z tego ze kraftowe skoro przeleżane, tylko ciemne oplaca sie brac stamtad


A skąd wiesz, że przeleżane? Ciemne w sensie stylu piwa czy o kolor butli Ci chodzi (bo tam chyba same w ciemnych).
freelancer31/08/2018 17:42

A skąd wiesz, że przeleżane? Ciemne w sensie stylu piwa czy o kolor butli C …A skąd wiesz, że przeleżane? Ciemne w sensie stylu piwa czy o kolor butli Ci chodzi (bo tam chyba same w ciemnych).


pewnie w stylu piwa, bo tylko one jako tako znoszą leżenie. do tego mocno chmielone piwa, mimo że mogą być jeszcze w dacie, to jednak nie będzie to samo co zaraz po rozlewie. no i mogą być czasem granaty, albo fontanny, jeśli niepasteryzowane.
mirozi31/08/2018 18:02

pewnie w stylu piwa, bo tylko one jako tako znoszą leżenie. do tego mocno c …pewnie w stylu piwa, bo tylko one jako tako znoszą leżenie. do tego mocno chmielone piwa, mimo że mogą być jeszcze w dacie, to jednak nie będzie to samo co zaraz po rozlewie. no i mogą być czasem granaty, albo fontanny, jeśli niepasteryzowane.


Zgoda, ale jeśli były odpowiednio przechowywane (nie w miejscach nasłonecznionych czy gorących) to nie powinno być z nimi tak źle. Poza tym można się jedynie domyślić, że są przy końcu daty (autor nic nie wspomniał).
Btw. Ciekawe czy wszyscy wiedzą, że 90% wina wcale nie jest lepsze im starsze - to tylko taki mit. Te 10% to już są znacznie wyższe półki, którym faktycznie starość nie straszna.
tysz0631/08/2018 17:37

co z tego ze kraftowe skoro przeleżane, tylko ciemne oplaca sie brac …co z tego ze kraftowe skoro przeleżane, tylko ciemne oplaca sie brac stamtad


A co to znaczy przeleżane? Piwo owszem może zmienić swój smak, ale niektórzy specjalnie piwo leżakują. Dobrze przechowywany kraft wcale szybko się nie zestarzeje, a już na pewno nie w dacie ważności.
Kapselsie 31. 2018

A co to znaczy przeleżane? Piwo owszem może zmienić swój smak, ale nie …A co to znaczy przeleżane? Piwo owszem może zmienić swój smak, ale niektórzy specjalnie piwo leżakują. Dobrze przechowywany kraft wcale szybko się nie zestarzeje, a już na pewno nie w dacie ważności.


Lezakuja ale wysoko procentowe-glownie portery risy czy inne ciemne style, jasne chmielone szybko traca swoje walory smakowe/zapachowe
freelancersie 31. 2018

Zgoda, ale jeśli były odpowiednio przechowywane (nie w miejscach n …Zgoda, ale jeśli były odpowiednio przechowywane (nie w miejscach nasłonecznionych czy gorących) (...)


zaiste jesteś człowiekiem wielkiej wiary.

Kapselsie 31. 2018

A co to znaczy przeleżane? Piwo owszem może zmienić swój smak, ale nie …A co to znaczy przeleżane? Piwo owszem może zmienić swój smak, ale niektórzy specjalnie piwo leżakują. Dobrze przechowywany kraft wcale szybko się nie zestarzeje, a już na pewno nie w dacie ważności.pokaż mi pilsa, czy new englanda, który po leżakowaniu obiektywnie nabrał smaku, to pogadamy. wszystko co poznaje na tym zdjęciu do leżakowania się nie nadaje.
Kraft ma względnie krótki termin ważności przy jasnych, więc nie sa przeleżakowane, bo sprzedawać mogą tylko do terminu ważności. kolega wyolbrzymia na siłę, . Piwo staje się złe po jakim czasie wg Ciebie? dwóch tygodniach/miesiącu od wypuszczenia?
Taka ciekawostka: jakiś czas temu w swoim małym składziku alkoholi znalazłem ipe od Dr Brew. Była miesiąc po terminie. Postanowiłem ją otworzyć, po otwarciu zrobił się gejzer, który płynął i płynął (swoją drogą Dr Brew i tak ma z tym problem). Ponad 3/4 piwa się "wypieniło". W smaku było jak stara ściera. Oczywiście poszło do zlewu.

Więc jak widać, nie ma co "leżakować" jasnych piw. Nawet przez przypadek.
saidalisie 31. 2018

Kraft ma względnie krótki termin ważności przy jasnych, więc nie sa prze …Kraft ma względnie krótki termin ważności przy jasnych, więc nie sa przeleżakowane, bo sprzedawać mogą tylko do terminu ważności. kolega wyolbrzymia na siłę, . Piwo staje się złe po jakim czasie wg Ciebie? dwóch tygodniach/miesiącu od wypuszczenia?


kraftowe piwa (pasteryzowane) mają z reguły około pół roku przydatności w większości browarów, ale to nie znaczy, że przez te pół roku piwa mają pełnię walorów smakowych. i... trafiłeś. większość piw mocno chmielonych na smak traci najwięcej właśnie przez pierwsze tygodnie, zależnie od tego kogo spytasz to jest to właśnie 2 tygodnie od rozlewu, maksymalnie miesiąc. takie NEIPA, to już jest skrajny przypadek.
Edytowane przez: "mirozi" sie 31. 2018
Seifusie 31. 2018

Taka ciekawostka: jakiś czas temu w swoim małym składziku alkoholi zn …Taka ciekawostka: jakiś czas temu w swoim małym składziku alkoholi znalazłem ipe od Dr Brew. Była miesiąc po terminie. Postanowiłem ją otworzyć, po otwarciu zrobił się gejzer, który płynął i płynął (swoją drogą Dr Brew i tak ma z tym problem). Ponad 3/4 piwa się "wypieniło". W smaku było jak stara ściera. Oczywiście poszło do zlewu.Więc jak widać, nie ma co "leżakować" jasnych piw. Nawet przez przypadek.


Potwierdzam. Już od jakiegoś czasu mie kupuję Dr Brew, praktycznie każde mi wykipiało . Nawet ostatnio kupiłem Welcome to Vermont IPA i też mi wyleciało, ale, jak ktoś wcześniej wspomniał, mogło być źle przechowywane, data była ok.
cały czas aktualne, wczoraj wieczorem jeszcze cały kosz stał i regał.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst