Niestety, ta okazja już wygasła
Auchan Piłka Adidas telstar i inne |Auchan Warszawa Jubilerska
180° Zakończono

Auchan Piłka Adidas telstar i inne |Auchan Warszawa Jubilerska

35zł79zł-56%Auchan Okazje
5
paź 4.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

191251.jpgOprócz tego są Nike przecenione
191251.jpgI inne Adasie

Raczej lokalna Auchan Jubilerska
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

5 Komentarzy
Oczywiście należy pamiętać, że to jest mniej niż amatorska piłka. Na pepperze czasem wrzucają okazje z piłkami ubro czy selecta poniżej 50 zł, gdzie da się i meczową za to wyrwać.
Świetna cena takie piłki to przynajmniej 50 zł
zielu1991104/10/2019 15:10

Oczywiście należy pamiętać, że to jest mniej niż amatorska piłka. Na pepper …Oczywiście należy pamiętać, że to jest mniej niż amatorska piłka. Na pepperze czasem wrzucają okazje z piłkami ubro czy selecta poniżej 50 zł, gdzie da się i meczową za to wyrwać.


Mniej niż amatorska.. ręce opadają jak czytam takie farmazony. Co Ty chcesz od tej piłki powiedz? Mam taka ponad dwa lata i oprocz tego ze jest porysowana to nic jej nie dolega. Ale jak zwykle warto dołożyć 5 razy tyle zeby z chlopakami na orliku pokopać.
Syn_Proboszcza04/10/2019 15:37

Mniej niż amatorska.. ręce opadają jak czytam takie farmazony. Co Ty ch …Mniej niż amatorska.. ręce opadają jak czytam takie farmazony. Co Ty chcesz od tej piłki powiedz? Mam taka ponad dwa lata i oprocz tego ze jest porysowana to nic jej nie dolega. Ale jak zwykle warto dołożyć 5 razy tyle zeby z chlopakami na orliku pokopać.


Gdybyś zrozumiał to co piszę zauważyłbyś, że stwierdziłem, że za tą cenę da się kupić lepsze piłki. Wprawdzie nie będą wyglądać jak te, którymi kopie Ronaldo na MŚ, nie będą znanych marek, ale będą kosztować podobnie, a jakościowo będą dużo lepsze. Czasem ciężko przyznać się do złej decyzji, ale cóż. Jeśli grasz w piłkę przez dwie godziny w sezonie to pewnie każda by była dobra. Niekoniecznie replika piłki MŚ 2018.
zielu1991104/10/2019 16:25

Gdybyś zrozumiał to co piszę zauważyłbyś, że stwierdziłem, że za tą cenę da …Gdybyś zrozumiał to co piszę zauważyłbyś, że stwierdziłem, że za tą cenę da się kupić lepsze piłki. Wprawdzie nie będą wyglądać jak te, którymi kopie Ronaldo na MŚ, nie będą znanych marek, ale będą kosztować podobnie, a jakościowo będą dużo lepsze. Czasem ciężko przyznać się do złej decyzji, ale cóż. Jeśli grasz w piłkę przez dwie godziny w sezonie to pewnie każda by była dobra. Niekoniecznie replika piłki MŚ 2018.


Np jaka? Bo wymieniłeś umbro a akurat o nich nie mam za dobrej opinii.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst