Niestety, ta okazja już wygasła
Auchan Brita Fill&Go
111° Zakończono

Auchan Brita Fill&Go

29,99zł33,99zł-12%Auchan Okazje
19
111° Zakończono
Auchan Brita Fill&Go
lip 1. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta raczej ogólnopolska - w dwóch sklepach Auchan widziałem te butelki. Najtańsza oferta w innych sklepach to 34 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
19 Komentarzy
ktos ma, uzywa, poleca?
Exilki1201/07/2019 21:47

ktos ma, uzywa, poleca?


Osobiście mam i używam. Przy zakupie brałem pod uwagę jeszcze butelkę Dafi, ale po przeczytaniu komentarzy na różnych stronach oraz opinii znajomych zdecydowałem się na Brite. Polecam! Sam kupowałem ja drożej niż teraz jest w Auchan.
Dzieci używają, polecam.
grzegorz.spalek01/07/2019 21:51

Osobiście mam i używam. Przy zakupie brałem pod uwagę jeszcze butelkę Dafi …Osobiście mam i używam. Przy zakupie brałem pod uwagę jeszcze butelkę Dafi, ale po przeczytaniu komentarzy na różnych stronach oraz opinii znajomych zdecydowałem się na Brite. Polecam! Sam kupowałem ja drożej niż teraz jest w Auchan.czyli normalnie mogę nalać wody z kranu i będzie ok?
Exilki1201/07/2019 21:47

ktos ma, uzywa, poleca?


Mam, polecam jeśli ktoś piję dużo wody. Trzeba sobie skalkulować czy filtry się zwrócą. No i jeszcze jest jeden ważny aspekt, nie "produkujemy" zbędnego plastiku
Edytowane przez: "mateuszql" lip 1. 2019
Exilki1201/07/2019 21:53

czyli normalnie mogę nalać wody z kranu i będzie ok?


Dokładnie tak.
grzegorz.spalek01/07/2019 21:51

Osobiście mam i używam. Przy zakupie brałem pod uwagę jeszcze butelkę Dafi …Osobiście mam i używam. Przy zakupie brałem pod uwagę jeszcze butelkę Dafi, ale po przeczytaniu komentarzy na różnych stronach oraz opinii znajomych zdecydowałem się na Brite. Polecam! Sam kupowałem ja drożej niż teraz jest w Auchan.


Mam obie butelki ta od dafi jest zdecydowanie lżejsza, zależy kto co potrzebuje. Tą od dafi się ściska żeby napić a od Brity już inaczej. Ogólnie to solidniejsza jest od Brity, za to ma droższe filtry jednak polecam bardziej Brite
Po ilu użyciach trzeba wymienić filtr ?
Promos12301/07/2019 22:35

Po ilu użyciach trzeba wymienić filtr ?


Wg instrukcji po 30 dniach.
Exilki1201/07/2019 21:53

czyli normalnie mogę nalać wody z kranu i będzie ok?


Ale wiesz, że normalnej kranówki nie trzeba przez nic filtrować?
Butelka super, używam ponad pół roku, rysuje się, bo to w końcu plastik, ale poza tym nieziemsko pancerna. Filtry wg instrukcji wymienia się co miesiąc/co 150 litrów, na Allegro chodzą po 40 złotych za 3.
Harry_z_Tybetu01/07/2019 23:47

Ale wiesz, że normalnej kranówki nie trzeba przez nic filtrować?


Tak, ale pewnie na wyjściu z wodociągu. Jaka mi dasz gwarancję, że woda u mnie w bloku, oddalonym pewnie kilkanaście kilometrów od źródła, jest tak samo dobra jak na wyjściu?
Exilki1202/07/2019 00:00

Tak, ale pewnie na wyjściu z wodociągu. Jaka mi dasz gwarancję, że woda u m …Tak, ale pewnie na wyjściu z wodociągu. Jaka mi dasz gwarancję, że woda u mnie w bloku, oddalonym pewnie kilkanaście kilometrów od źródła, jest tak samo dobra jak na wyjściu?


Panuje u nas mitomania jakoby woda z kranu zabijała, w takim usa normalnie piją kranówę i żyją, u nas jak coś nie jest zamknięte w plastik to na pewno zaszkodzi.
Exilki1202/07/2019 00:00

Tak, ale pewnie na wyjściu z wodociągu. Jaka mi dasz gwarancję, że woda u m …Tak, ale pewnie na wyjściu z wodociągu. Jaka mi dasz gwarancję, że woda u mnie w bloku, oddalonym pewnie kilkanaście kilometrów od źródła, jest tak samo dobra jak na wyjściu?


Jednorazowe badanie w najbliższej stacji uzdatniania będzie na bank tańsze niż ta butelka + wymiana filtrów.
Ja się z wami co do zasady zgadzam, ale nigdy nie mam pewności czy w każdym miejscu woda będzie tak samo dobra a 30 zł raz i potem paręnaście złotych miesięcznie, to mniej jak jedno piwo na mieście Poza tym zapominacie, że to jest butelka, którą się zabiera ze sobą, a nie używa w domu. Przynajmniej w moim mniemaniu. A że wody piję dużo, i w sumie prócz kawy, tylko wodę, to dla mnie będzie to spoko sprawa do plecaka
Edytowane przez: "Exilki12" lip 2. 2019
Butelki są spoko na wyjścia z domu, ja osobiście wolę moją odwróconą osmozę pod zlewem i butelkę wielorazowego użytku poza domem (taka 0,7 i starcza mi na cały dzień poza domem) Fajna sprawa, polecam Jednorazowa inwestycja, wkłady wymieniam raz na rok i mam pewność, że woda jest oczyszczona z wszelkiego syfu np. bakterii.. Nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale moim zdaniem się opłaca, bo wodę mam jeszcze dodatkowo mineralizowaną i o podwyższonym pH
natalia.marczak02/07/2019 08:31

Butelki są spoko na wyjścia z domu, ja osobiście wolę moją odwróconą osmozę …Butelki są spoko na wyjścia z domu, ja osobiście wolę moją odwróconą osmozę pod zlewem i butelkę wielorazowego użytku poza domem (taka 0,7 i starcza mi na cały dzień poza domem) Fajna sprawa, polecam Jednorazowa inwestycja, wkłady wymieniam raz na rok i mam pewność, że woda jest oczyszczona z wszelkiego syfu np. bakterii.. Nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale moim zdaniem się opłaca, bo wodę mam jeszcze dodatkowo mineralizowaną i o podwyższonym pHTwoja metoda odpada dla osób aktywnych fizycznie. Chodząc na siłownię 0,7 wody raczej nie wystarczy, trzeba kupować jednorazówki. Rower również mało. A z taką lub podobną butelką w siłowni dolewasz ile potrzebujesz, jadąc na rowerze można gdziekolwiek poprosić o kranówkę i uzupełniać.
W mieszkaniu można kupić standardowy dzbanek brity i działać podobnie jak piszesz.
tomit0002/07/2019 21:31

Twoja metoda odpada dla osób aktywnych fizycznie. Chodząc na siłownię 0,7 w …Twoja metoda odpada dla osób aktywnych fizycznie. Chodząc na siłownię 0,7 wody raczej nie wystarczy, trzeba kupować jednorazówki. Rower również mało. A z taką lub podobną butelką w siłowni dolewasz ile potrzebujesz, jadąc na rowerze można gdziekolwiek poprosić o kranówkę i uzupełniać.W mieszkaniu można kupić standardowy dzbanek brity i działać podobnie jak piszesz.


Jasne, że można, jeśli komuś to odpowiada Jednak odwrócona osmoza zupełnie inaczej oczyszcza wodę niż węgiel aktywny w dzbankach i butelkach. Polecam poczytać
Pozdrawiam!
natalia.marczak08/07/2019 12:37

Jasne, że można, jeśli komuś to odpowiada Jednak odwrócona osmoza zupe …Jasne, że można, jeśli komuś to odpowiada Jednak odwrócona osmoza zupełnie inaczej oczyszcza wodę niż węgiel aktywny w dzbankach i butelkach. Polecam poczytać Pozdrawiam!


Czytałem, znam temat osmozy, i w tej kwestii w pełni się z Tobą zgadzam
Jedynie podtrzymuje to co pisałem - takie butelki mają trochę inne potencjalne zastosowanie i w tym sprawdzają się świetnie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst