Niestety, ta okazja już wygasła
@T-Mobile na kartę 1zł za 1dzień poł. i SMSy bez limitu 300MB
396° Zakończono

@T-Mobile na kartę 1zł za 1dzień poł. i SMSy bez limitu 300MB

1złT-Mobile Okazje
16
396° Zakończono
@T-Mobile na kartę 1zł za 1dzień poł. i SMSy bez limitu 300MB
gru 29. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od nowego roku T-Mobile wprowadza ciekawą ofertę na kartę, dla osób którzy z telefonu korzystają okazjonalnie, a konto uzupełniają wtedy, kiedy jest to konieczne.

Zasada jest banalnie prosta: za 1 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y do wszystkich krajowych sieci oraz 300 MB Internetu na jeden dzień.

34831.jpg

Opłata jest pobierana tylko wówczas, jeśli danego dnia skorzystamy z którejkolwiek z usług: rozmów, SMS-ów czy Internetu. W innym przypadku kosztów nie ma żadnych. Środki nie przepadają, a konto ważne jest właściwie zawsze, bo od chwili pobrania z konta opłaty dziennej 1 zł, albo doładowania konta w trakcie korzystania z oferty, ważność konta wynosi 365 dni.

Użytkownicy smartfonów nie muszą się martwić, że każde samoczynne pobranie informacji np. o pogodzie będzie skutkowało aktywacją oferty. Opłata będzie pobrana tylko wówczas, gdy przetransferowanych zostanie dziennie więcej niż 5 MB.

Oferta „Bez limitu za 1 zł dziennie” będzie automatycznie aktywowana na najnowszych starterach T-Mobile na kartę sprzedawanych po 1. Stycznia 2017, klienci otrzymają też automatycznie wiadomość informującą o możliwości zmiany na pakiet za 25 zł. Startery będą dostępne w sprzedaży we wszystkich sklepach T-Mobile.


Z nowej oferty będą mogli skorzystać także aktualni klienci T-Mobile na kartę.


Ofertę „Bez limitu za 1 zł dziennie” można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 466 lub kod ekspresowy *140*296#.

.....................
Możemy również wybrać ofertę, gdzie na miesiąc dostaniemy nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-ów do wszystkich sieci oraz 10 GB do swobodnego wykorzystania w Internecie kosztuje tylko 25 zł. To wszystko, bez komplikacji. Aby zapewnić sobie stały komfort korzystania z oferty, wystarczy co miesiąc doładowywać konto kwotą 25 zł – pakiet odnawia się automatycznie, co 30 dni.

Ofertę za 25 zł miesięcznie możemy aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 469 lub kod ekspresowy *140*265#.
Aktualizacje społecznościowe
T-Mobile OkazjeT-Mobile promocje
Najlepsze komentarze
164492-xb90u.jpg
16 Komentarzy
164492-xb90u.jpg
164521-o9fmO.jpg
W Play od dawna a w innej sieci coś koło 19.99
Edytowane przez: "dutche" gru 29. 2016
Lukasz.Szubartgru 29. 2016

W Play od dawna a w innej sieci coś koło 19.99


Jak na jeden dzień to drogawo...
Oferta mi się podoba, co prawda nie dla mnie, ale dla starszych osob u mnie w rodzinie będzie akurat,
Oferta dobra na starter "do szuflady" lub na spam. Bez konieczności ładowania $$$ roczna ważność konta za 1 zł.
164620-oNy96.jpg
Mam podobny pakiet, tylko że 1gb internetu muszę dokupić za 10zl to teraz będzie taniej. To będzie tak że jak załaduje za 30zl to mogę mieć to nawet pół roku?
Avatar
Usunięty12375
Centrala chyba nie jest zadowolona ze słupków w excelu stąd ta oferta.
Mała rewolucja a'la nju, wycelowana w dzwoniących nieregularnie.
Edytowane przez: "Usunięty12375" gru 30. 2016
@Drwal na wykorzystanie środków masz cały rok.

Pamiętam czasy gdzie sekunda połączenia (złapania) kosztowała tyle. Teraz można mieć wszystko bez limitów za tyle - niesamowite.
SiGigru 30. 2016

@Drwal na wykorzystanie środków masz cały rok. Pamiętam czasy gdzie sek …@Drwal na wykorzystanie środków masz cały rok. Pamiętam czasy gdzie sekunda połączenia (złapania) kosztowała tyle. Teraz można mieć wszystko bez limitów za tyle - niesamowite.


dokładnie nie ma co się dziwić ze w branży są redukcje etc. Kiedyś biedny człowiek wydawał te 20-30zł na miesiac. Srednio zamorzny 100zł, bogaty 200 i więcej. A dziś no limit za 30zł...

> bo od chwili pobrania z konta opłaty dziennej 1 zł, [...] ważność konta wynosi 365 dni

Jesteś pewien tego? Nie znalazłem tego w regulaminie, nakierujesz mnie?
rdx02/01/2017 11:31

> bo od chwili pobrania z konta opłaty dziennej 1 zł, [...] ważność konta w …> bo od chwili pobrania z konta opłaty dziennej 1 zł, [...] ważność konta wynosi 365 dniJesteś pewien tego? Nie znalazłem tego w regulaminie, nakierujesz mnie?


Info pochodzi ze strony T-Mobile więc raczej sprawdzone. Przestudiowałem regulamin i rzeczywiście jest problem z odnalezieniem wpisu o pobraniu opłaty dziennej i wydłużeniu ważności konta. Ale chyba doładowanie konta raz na rok to nie problem?
"2.17. W okresie korzystania z Oferty doładowanie konta skutkuje ustawieniem nowej Ważnośc Konta, która wynosić będzie
365 dni."
żadna oferta dla prepaidowców ja od dawna mam za 1 zł wszystko bez limitu na cały dzień LTE bez limitu i rozmowy,sms itp. z tmobile. Mam ofertę kartę "Masz złotówkę masz no limit"
SiGisty 2. 2017

Info pochodzi ze strony T-Mobile więc raczej sprawdzone. Przestudiowałem r …Info pochodzi ze strony T-Mobile więc raczej sprawdzone. Przestudiowałem regulamin i rzeczywiście jest problem z odnalezieniem wpisu o pobraniu opłaty dziennej i wydłużeniu ważności konta. Ale chyba doładowanie konta raz na rok to nie problem? "2.17. W okresie korzystania z Oferty doładowanie konta skutkuje ustawieniem nowej Ważnośc Konta, która wynosić będzie365 dni."


Dziś pobrało mi 1 zł, data ważności faktycznie ustawiła się na 3.01.2018, więc pewnie działa.
Uwaga z tą ofertą - przez parę dni było ok, a tutaj od 18go mam pobrania po 1 zł pomimo, że nie wykonywałem połączeń a transmisję trzymałem max 4,6MB. Jeśli nie kontrolujesz historii, to sporo takich złotówek może "wycieknąć".
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst