Niestety, ta okazja już wygasła

@T-Mobile na kartę 1zł za 1dzień poł. i SMSy bez limitu 300MB

gru 29. 2016

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od nowego roku T-Mobile wprowadza ciekawą ofertę na kartę, dla osób którzy z telefonu korzystają okazjonalnie, a konto uzupełniają wtedy, kiedy jest to konieczne.

Zasada jest banalnie prosta: za 1 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y do wszystkich krajowych sieci oraz 300 MB Internetu na jeden dzień.

34831.jpg

Opłata jest pobierana tylko wówczas, jeśli danego dnia skorzystamy z którejkolwiek z usług: rozmów, SMS-ów czy Internetu. W innym przypadku kosztów nie ma żadnych. Środki nie przepadają, a konto ważne jest właściwie zawsze, bo od chwili pobrania z konta opłaty dziennej 1 zł, albo doładowania konta w trakcie korzystania z oferty, ważność konta wynosi 365 dni.

Użytkownicy smartfonów nie muszą się martwić, że każde samoczynne pobranie informacji np. o pogodzie będzie skutkowało aktywacją oferty. Opłata będzie pobrana tylko wówczas, gdy przetransferowanych zostanie dziennie więcej niż 5 MB.

Oferta „Bez limitu za 1 zł dziennie” będzie automatycznie aktywowana na najnowszych starterach T-Mobile na kartę sprzedawanych po 1. Stycznia 2017, klienci otrzymają też automatycznie wiadomość informującą o możliwości zmiany na pakiet za 25 zł. Startery będą dostępne w sprzedaży we wszystkich sklepach T-Mobile.


Z nowej oferty będą mogli skorzystać także aktualni klienci T-Mobile na kartę.


Ofertę „Bez limitu za 1 zł dziennie” można aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 466 lub kod ekspresowy *140*296#.

.....................
Możemy również wybrać ofertę, gdzie na miesiąc dostaniemy nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-ów do wszystkich sieci oraz 10 GB do swobodnego wykorzystania w Internecie kosztuje tylko 25 zł. To wszystko, bez komplikacji. Aby zapewnić sobie stały komfort korzystania z oferty, wystarczy co miesiąc doładowywać konto kwotą 25 zł – pakiet odnawia się automatycznie, co 30 dni.

Ofertę za 25 zł miesięcznie możemy aktywować wysyłając SMS o treści START na numer 469 lub kod ekspresowy *140*265#.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz