Niestety, ta okazja już wygasła
@Allecco darmowa dostawa za zakupy za minimum 20zł
284° Zakończono

@Allecco darmowa dostawa za zakupy za minimum 20zł

Darmowa dostawa DarmowaAllecco Okazje
7
maj 23. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Allecco OkazjeAllecco promocja
Najlepsze komentarze
Myślałem że allegro
7 Komentarzy
Myślałem że allegro
Czy ktoś, kto tam ostatnio kupował może podzielić się informacją czy nagle w wyniku tej promocji ceny suplementów automatycznie nie wzrosły ?
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" maj 23. 2019
SzalonyTadeusz23/05/2019 17:04

Czy ktoś, kto tam ostatnio kupował może podzielić się informacją czy nagle …Czy ktoś, kto tam ostatnio kupował może podzielić się informacją czy nagle w wyniku tej promocji ceny suplementów automatycznie nie wzrosły ?


Lepiej tutaj aptekamanada.pl
Darmowa dostawa od 49zł, a leki znacznie tańsze.
Korzystałem kilkukrotnie i było wszystko w porządku, nawet w momencie błędu z ich strony.
Trochę tych aptek jest a odbiór w aptece zawsze darmowy (przynajmniej dla zamówień powyżej 20 zł). Jak dla mnie biją czasem dostawy. Zamówienie z 22 maja po 14:00 było do odebranie po 12:00 następnego dnia. Polecam z czystym sumieniem.

P.S. Oczywiście leci plusik
Edytowane przez: "misiekxxxl" maj 23. 2019
Porównałem ceny paru suplementów, które kupuję w 2 innych aptekach internetowych. Tylko jeden suplement był w tej allecco taniej o ok. 1 zł. Reszta droższa. Największa różnica w cenie to aż 12 zł. Także to tyle
Taka jeszcze moja mała dygresja odnośnie cen leków bez refundacji w aptekach stacjonarnych. Wczoraj musiałem kupić 3 leki. W okolicy na szczęście były 4 apteki. I tak w pierwszej aptece cena 71 zł za wszystko, w drugiej 75 zł, w trzeciej 62 zł ! ... a w czwartej też 62 zł tylko, że pani farmaceutka, która tam pracowała jako jedyna z całej pozostałej trójki aptek od razu zaproponowała mi 2 tańsze zamienniki leków co w sumie dało cenę końcową ... 52 zł Teraz już wiem gdzie będę kupować leki (suplementy ze względu na o wiele większy wybór i jeszcze lepsze ceny i samą wygodę zakupów dalej będę kupować w aptekach internetowych).
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" maj 23. 2019
Drozej niz w Doz
Fresh1925323/05/2019 17:10

Lepiej tutaj https://aptekamanada.plDarmowa dostawa od 49zł, a leki …Lepiej tutaj https://aptekamanada.plDarmowa dostawa od 49zł, a leki znacznie tańsze.Korzystałem kilkukrotnie i było wszystko w porządku, nawet w momencie błędu z ich strony.Dzięki dziś własnie zamówiłem w tej aptece aptekamanada.pl i jest tansza niż Allecco i to nawet duża rozbieżnosc ja za 39,28 a w Allecco 60,29 za ten lek .Wiec b.duza róznica
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst