114°
Opublikowano 2 dni temu

ASUS ZenWifi XT9 Triband / Trzypasowmy WiFi 6 USB

1 374,11zł1 839zł-25%
Darmowa dostawa ·
Opublikowane przez
zbychu001
Dołączył w 2016
4
35

O tej okazji

Uwaga: kolejna najlepsza cena jest wzięta dla koloru białego! W innej wstawce jest dostępny kolor czarny, ale wciąż cena za 2 szt. wychodzi najlepsza tutaj.

Po pełną specyfikację odsyłam do internetu.

Z mojej strony mogę wspomnieć, że po zniżce jest to chyba najtańszy zestaw routerów trzypasowych w konfiguracji 2.4/5/5 GHz. Ponadto z dodatkowych bajerów jest USB, gdzie można podpiąć dysk twardy i używać jako dysk sieciowy (bodajże maksymalnie 4TB na jeden router z tego co pamiętam). Dodatkowo są 3 porty LAN (plus dodatkowo WAN osobno), także jeśli kogoś tak jak mnie irytuje mała liczba portów w innych nowych routerach to tutaj jest nieźle.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Rafal_Ligeza
  Jakby ktoś potrzebował kablowo rozszerzyć trochę zasięg, a ma już sprzęt od Asus działający w AiMesh to jest przyzwoita cena (288zł) na XD6s
  amazon.pl/ASU…VS/ (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika czolo7
  Fajny zestaw. Jedyny minus dla mnie to mała ilość portów.
 3. Awatar użytkownika Petesh
  Ja już mam powoli dość Asusa. Co kilka dni zwiecha i wszystko offline. Dopiero restart załatwia sprawę i na kilka dni jest spokój. Z TP-Linkiem nie miałem takich problemów. Poważnie rozważam powrót do Deco.
  Awatar użytkownika ESSELITE
  Ojj tak, piszę to jako wieloletni użytkownik rt-ax92u. Rozłączanie, z urządzeniami, rozłączanie z ISP, słabe transfery na 5Ghz, agregacja portów działa tylko na papierze, na liście klientów pokazuje tylko 30 urządzeń.
  Rozważ jeszcze GL.iNet Gl-mt6000. Ja się na niego przesiadłem i jest niebo a ziemia.
  Z tym, że to nie będzie AiMesh, z możliwością spięcia po pasmie 160Mhz. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika caliber
  Wrzuciłeś 3 razy to samo
  Awatar użytkownika zbychu001
  Autor
  Wyskakiwał mi błąd serwera w trakcie wrzucania, to kliknąłem 3 razy
 5. Awatar użytkownika Wojciech_Pluta
  Kurde kupiłem za 1280 dziś XT8. Jest duża różnica w nich? Ktoś się orientuje? Dom 160m2, WAN 500/500. Chyba długo nie odczuje różnicy. Przesiadam się z Tenda MW6. Z portu USB nie będę korzystał bo mam porządny NAS. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Emiya_Kiritsugu
  Różnica żadna. Główna przewaga XT9 to obsługa szerokości 160mhz dla kanału na obu sieciach 5ghz przez XT9. Tyle ,że odczujesz to tylko jeśli masz komputer tuż obok routera. Wtedy jednak masz pytanie czy nie lepiej po prostu kabel podpiąć... (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika spavn
  Mam obecnie ASUS ZenWiFi AX XD4, czy jest sens przesiadać na XT9? Chęć zmiany wynika z braku 100% stabilności spotkań na zoomie (czasami obraz staje na sekundę) w drugim pokoju a niestety nie mam możliwości podłączenia po kablu..
  Awatar użytkownika setuxri
  Pytasz o urządzenie mesh to opisz troche jak to masz podłączone.
Awatar użytkownika