-9°
Zakończone
Asus Zenfone 2 za 1149,95 zł @ iBood
8 Komentarzy

Uprzedzając:
Wiem, że na Allegro i w sklepach sprowadzających z Chin jest taniej, ale nie wszyscy lubią takie zakupy. Natomiast europejskiej dystrybucji w polskim sklepie tak tanio nie kupimy...

Czeski błąd w opisie. 4GB ram 2,3GHZ kupiłem w sklepie euro za 1299

@DoReMi
Gdyby chodziło o sklepy sprowadzające z Chin, ok masz rację, ale z tego co patrzyłem już wczoraj (pisałem z resztą na iBood w komentarzu) np tutaj, masz takiego Asusa w wariancie 4GB RAM i 32GB ROM (czyli parametry dwa razy wyższe), a cena z wysyłką jest i tak niższa od tego z iBood i to na Allegro to jest też sklep, a nie osoba prywatna. Ponadto oferują zarówno wysyłkę, jak i odbiór osobisty na miejscu u nich w Elblągu, a do sprzętu dokładają jeszcze silikonowy case i szkło hartowane. W tej systuacji nie rozumiem co jest atrakcyjnego w ofercie z iBood.
BTW
I tak jak pisze @Amikolajg zmień cenę w tytule bo zasunąłeś 1449,95 zł a jest 1149,95 zł.

@Amikolajg aktualna cena na Allegro 1499 zł (link).
@Budniu ja bym się bał kupować telefon za ponad tysiąc złotych od "firmy z Elbląga". Ale faktycznie jest taniej.

Fajna by była ta słuchawka gdyby nie to że na włączonym ekranie "trzyma" niecałe 3 godziny...
Śmiech na sali i kompletna dyskwalifikacja.

DoReMi 8 godz., 44 min
@Budniu ja bym się bał kupować telefon za ponad tysiąc złotych od "firmy z Elbląga". Ale faktycznie jest taniej.

Ale dlaczego byś się bał w firmie z Elbląga, a w iBood nie? Przecież iBood ma szczątkową obsługę klienta (jeśli w ogóle można o niej mówić). Trochę nie rozumiem logiki.

@Budniu z obsługą na iBood nie miałem nigdy problemów. 2 razy przy usterce oddali mi kasę, raz wymienili (telefon) na nowy.
Natomiast chciałbym mieć jako-taką pewność, że za kilka miesięcy, w razie potrzeby firma jeszcze będzie istnieć. Dlatego tak drogą elektronikę kupuję raczej u większych sprzedawców, nie w "firmie z Elbląga". Elbląg ładne miasto, ale żadna przyjemność szukać tam, w razie potrzeby, sprzedawcy.

Tak też można, ja na iBooda też nie mogę narzekać (tzn. było to już ze cztery lata temu) jak mi się zesrał tablet od nich Motorola Xoom 2 ME - odsyłałem do Poznania, a oni do Holandii. Po miesiąc sprzęt do mnie wrócił naprawiony.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst