Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Karta graficzna ASUS GeForce RTX 3080 Ti TUF Gaming 12GB OC

cze 6. 2022
ASUS GeForce RTX 3080 Ti TUF Gaming 12GB OC napędzana przez architekturę Ampere - drugą generację procesorów graficznych RTX firmy NVIDIA. Układ zbudowane na podstawie ulepszonych rdzeni RT i Tensor, nowych multiprocesorów strumieniowych oraz szybkiej pamięci G6X, zapewnia wysoką wydajność graficzną, której potrzebują gracze, dając moc do podjęcia każdego wyzwania.


Zalety ASUS GeForce RTX 3080 Ti TUF Gaming 12GB OC:
  • architektura Ampere,
  • zastosowane technologie,
  • oświetlenie RGB,
  • wydajne chłodzenie.

542062_1.jpg


542062_1.jpg


Układ chłodzenia
Aby efektywnie wprowadzić ciepło do radiatora a następnie odprowadzić je za pomocą wentylatorów Axial-tech, firma Asus zastosowała proces produkcyjny, który poprawia gładkość powierzchni radiatora na poziomie mikroskopowym. Dodatkowa płaszczyzna pozwala na lepszy kontakt z matrycą, pomagając w lepszym transferze ciepła.


NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling)
Teraz możesz doświadczyć ray tracingu i ultra-wysokich rozdzielczości dzięki technice DLSS, któ®a wykorzystuje sztuczną inteligencję do podniesienia wydajności grafiki. DLSS czerpie z mocy rdzeni tensorowych procesorów SI aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę, zachowując przy tym realistyczny, ostry obraz.


542062_1.jpg


542062_1.jpg


NVIDIA Reflex
Technologia, która zapewnia absolutną przewagę w grach, uzyskaną dzięki najniższym opóźnieniom i najlepszej responsywności. NVIDIA Reflex dynamicznie redukuje opóźnienia systemowe, łącząc optymalizacje GPU i gier. Rozwiązanie Reflex w połączeniu z potężną mocą obliczeniową procesorów graficznych GeForce RTX z serii 30, zapewnia on przewagę w zakresie czasu reakcji, gdy liczy się każda milisekunda.


NVIDIA Ampere
Architektura NVIDIA Ampere wzbogacona o zaawansowane technologie, zapewnia wysoką jakość rozgrywki i duży przyrost mocy obliczeniowej, dzięki zastosowanym rdzeniom Ray Tracing 2. generacji oraz rdzeniom Tensor 3. generacji o zwiększonej przepustowości.


542062_1.jpg


542062_1.jpg


NVIDIA Broadcast
Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca Twoje miejsce do grania w domowe studio, w którym możesz przenieść swoje transmisje na żywo, rozmowy głosowe i wideo na wyższy poziom. Dzięki ulepszonym przez Sztuczną Inteligencję dźwiękom i wideo, wszystkie Twoje nagrania będą brzmiały równie dobrze, jak wyglądały.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
23 Komentarze
Prześlij Komentarz