Niestety, ta okazja już wygasła
płyty X570, zestawy procesor + płyta AMD Ryzen / Threadripper - Asus Cashback
361° Zakończono

płyty X570, zestawy procesor + płyta AMD Ryzen / Threadripper - Asus Cashback

111
paź 4. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

zwrot części kwoty zakupu, promocja obejmuje
-zestawy procesor Threadripper + płyta Asus X399
-zestawy procesor Ryzen + płyta Asus X470
-zestawy procesor Ryzen + płyta Asus B450
-zakup płyty Asus X570

szczegóły w linku i na screenach poniżej

*nowa seria Threadripper 3000 w listopadzie, prawdopodobnie nie będzie pasować do płyt X399
*dla niektórych nadchodzący Ryzen 5 3500 będzie lepszą opcją niż Ryzeny 2000 (jeśli w ogóle będzie dostępny u nas w sklepach)

--------------------
z regulaminu
*Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie/posiadanie przez uczestnika oficjalnego konta ASUS VIP. (konto jest darmowe, żeby zostać VIP trzeba zarejestrować kupiony produkt)

*Uczestniczący w promocji muszą być rezydentami (posiadać stałe zameldowanie) w kraju znajdującym się na obszarze objętym promocją. Pracownicy spółki ASUS, pracownicy oddziałów ASUS i/lub partnerzy, czy też firmy i agencje współpracujące, dystrybutorzy, a także ich pracownicy/krewni są wykluczeni z udziału w tej promocji. Ponadto klienci korporacyjni/komercyjni również są wykluczeni z udziału w tej promocji.
*Pieniądze zostaną przelane wyłącznie wtedy, gdy uczestnik jest również właścicielem podanego konta bankowego.
*Promocji tej nie można łączyć z innymi promocjami spółki ASUS.
*Każdy uczestnik ma prawo do zgłoszenia do udziału w niniejszej promocji tylko jednego (1) uprawnionego produktu lub zestawu produktów. Wszelkie próby zgłaszania kolejnych produktów mogą doprowadzić do dyskwalifikacji oryginalnego zgłoszenia.
*Jeśli uczestnik zwróci swój produkt objęty promocją, to zgłoszenie jego udziału w promocji zostanie odrzucone. Środki z już zrealizowanych zgłoszeń zostaną w takim wypadku zwrócone spółce ASUS wraz z dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 75,00 €. Oprócz tego spółka ASUS podejmie kroki prawne
*ASUS zachowuje sobie prawo do zakończenia lub przerwania promocji w każdym momencie, po uprzednim odpowiednim zakomunikowaniu tego faktu z wyprzedzeniem 10 dni. Nie ma możliwości wnoszenia żadnych roszczeń lub żądań związanych z wcześniejszym zakończeniem promocji.

--------------------
Uprawnione sklepy i partnerzy

ACTION (SFERIS)
Apollo
FOX KOMPUTER
Komputronik
PCOMP 3000
X-kom

być może procesor i płytę (zestaw) można kupić osobno w różnych sklepach, warto spytać support Asusa przed zakupem, cytaty z regulaminu

--------------------
zestaw procesor Threadripper + płyta główna X399, zwrot 375-1400zł

191128.jpg
Ceneo procesory Threadripper
Ceneo płyty Asus X399


--------------------
zestaw procesor Ryzen + płyta główna X470, zwrot 195-395zł

191128.jpg
Ceneo procesory Ryzen
Ceneo płyty Asus X470

--------------------
zestaw procesor Ryzen + płyta głównaB450, zwrot 155-355zł

191128.jpg
Ceneo procesory Ryzen
Ceneo płyty Asus B450

--------------------
płyta główna X570, zwrot 80-275zł

191128.jpg
Ceneo płyty Asus X570

--------------------
Aktualizacje społecznościowe
Asus Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
"*Jeśli uczestnik zwróci swój produkt objęty promocją, to zgłoszenie jego udziału w promocji zostanie odrzucone. Środki z już zrealizowanych zgłoszeń zostaną w takim wypadku zwrócone spółce ASUS wraz z dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 75,00 €. Oprócz tego spółka ASUS podejmie kroki prawne".

Psia mać, super firma nie ma co.
Cebulion04/10/2019 07:59

Najpewniej jest to zapis niedozwolony z punktu prawa (opłata).


Być może. Chcieli się zabezpieczyć przed cebulami z Polski co to kupują otrzymują cashback a później zwracali towar zarabiając na cashbacku. Jedno zgłiszenie na osobe to słabe zabezpieczenie bo cebule kupowały na wojka ciocie babcie itd to wymyślili odwrotny cashback jak cebula zapłaci 75 euro to się oduczy.

Jak robiłem w x-komie dużo osób kupowało rx570 dla kodów. Chcieli zwracać karte bez kodów jak się dowiedzieli, że nie mogą bez albo zapłacą 299 zł za kody to się odgrażali, że z torbami nas puszczą i jakoś żaden nic nie ugrał. Cebulactwo nie popłaca
Plotron04/10/2019 10:51

Jak patrzyłem te płyty główne w Ceneo na tych linkach, to doszedłem do wnio …Jak patrzyłem te płyty główne w Ceneo na tych linkach, to doszedłem do wniosku, że wielu z płyt wymienionych w promocji nie jest nawet sprzedawana w sklepach biorących udział. Naprawdę wspaniale to zorganizowali. ;)Te MAX-y to jakaś paranoja. Z tego, co widziałem ostatnio, to ASRock nawet nie ma wersji MAX, bo nie są głupi i nie wpakowali małych kości do swoich płyt głównych, więc wspierają nowiuteńkie Ryzenki w tej samej cenie co zawsze. Inni gracze na rynku wykorzystali tę zawieruchę i zwiększyli marżę w swoich płytach MAX. Co do X570: podobno to nieudany chipset. Ja bym nie kupował, chociażby ze względu na wiatrak na chipsecie. PCI-E 4.0 przyda się co najwyżej do ultra szybkich M.2-ójek, ale to niszowe wykorzystanie tak czy siak.


Ja niedawno modernizowałem kompa (wymiana z i7 na 3900x) i kupiłem płytę właśnie na x570. Brałem płytę ITX i to co chciałem to dwa złącza m.2 które obydwa są PCIE 4.0. DO wyboru miałem płyty x470 i x570. Problem w tym że x470 kosztowała 899 zł (asus) a x570 999 (gigabyte). Wybór był raczej prosty, kupiłem nowszą. Jeśli chodzi o wiatrak to go nie słychać, a jak zacznie się psuć to wymienię na noctuę bo wiem, że mają pasujące.
111 Komentarzy
Opis sugeruje jakby to był całkowity zwrot za zakup płyty.
ok, zmienione
Edytowane przez: "mb1919" paź 4. 2019
Heh ledwie 80zł na i570 i strix. Biorąc pod uwagę cenę tej płyty to wciąż bardziej opłaca się Gigabyte lub Asrock. Bo dopłacasz 400 zeta za drugi wiatraczek i ponoć "estra" kartę dźwiękową (a pewnie różnicy nie zauważysz".

Niemniej fajnie że są promocje, zawsze to jakaś oszczędność.
Jak kupię procek w sferis, a płytę w xkom to będę badal kwalifikowany do promki?
kacu.l04/10/2019 07:20

Jak kupię procek w sferis, a płytę w xkom to będę badal kwalifikowany do pr …Jak kupię procek w sferis, a płytę w xkom to będę badal kwalifikowany do promki?


prawdopodobnie tak, jednak lepiej napisać do nich maila przed zakupem i się upewnić

z regulaminu

2. Rozpoczęcie i okres trwania promocji
*Produkt(y) objęty(-e) promocją (patrz: produkty objęte promocją) musi/muszą zostać nabyty(-e) u uprawnionego partnera (patrz lista dystrybutorów poniżej) w „okresie trwania promocji” oraz na terenie „obszaru objętego promocją”.
*Wszelkie zakupy od dystrybutorów znajdujących się na „obszarze objętym promocją” mogą zostać zgłoszone do udziału w promocji.

*Na rachunku/pokwitowaniu uczestnika musi znajdować się data zakupu oraz ważny adres rozliczeniowy.
*Wszelkie produkty uprawnione do udziału w promocji (wyszczególnione w załączniku „produkty objęte promocją”) muszą zostać zakupione w okresie od 16.09.2019 do 27.10.2019 za pośrednictwem Internetu lub w sklepie na obszarze objętym promocją (załącznik „obszar objęty promocją”).


4. Przedmiot promocji i zasady udziału w promocji
*Uczestnik musi zakupić uprawniony do udziału w promocji pojedynczy lub stanowiący część zestawu „produkt objęty promocją” na „obszarze objętym promocją” od jednego z uprawnionych partnerów w kraju zameldowania uczestnika.
Edytowane przez: "mb1919" paź 4. 2019
"*Jeśli uczestnik zwróci swój produkt objęty promocją, to zgłoszenie jego udziału w promocji zostanie odrzucone. Środki z już zrealizowanych zgłoszeń zostaną w takim wypadku zwrócone spółce ASUS wraz z dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 75,00 €. Oprócz tego spółka ASUS podejmie kroki prawne".

Psia mać, super firma nie ma co.
Kamellot04/10/2019 07:34

"*Jeśli uczestnik zwróci swój produkt objęty promocją, to zgłoszenie jego u …"*Jeśli uczestnik zwróci swój produkt objęty promocją, to zgłoszenie jego udziału w promocji zostanie odrzucone. Środki z już zrealizowanych zgłoszeń zostaną w takim wypadku zwrócone spółce ASUS wraz z dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 75,00 €. Oprócz tego spółka ASUS podejmie kroki prawne".Psia mać, super firma nie ma co.


Najpewniej jest to zapis niedozwolony z punktu prawa (opłata).
Cebulion04/10/2019 07:59

Najpewniej jest to zapis niedozwolony z punktu prawa (opłata).Typowa zagrywka Asusa. Ja już się z nimi pomęczyłem przy okazji reklamacji karty graficznej ...
Tytuł sugeruje cashback za zakup samego procesora. W regulaminie są to zestawy i płyty główne. Coś przeoczyłem? Można otrzymać cashback za sam procesor?
Thundrive04/10/2019 08:32

Tytuł sugeruje cashback za zakup samego procesora. W regulaminie są to z …Tytuł sugeruje cashback za zakup samego procesora. W regulaminie są to zestawy i płyty główne. Coś przeoczyłem? Można otrzymać cashback za sam procesor?Musisz kupić płytę i procesor, by dostać cashback
ekhm04/10/2019 09:04

Musisz kupić płytę i procesor, by dostać cashback


Lub tylko płytę na chipsecie x570
Faktycznie dają ten kesz-bak ?

Od MSI do dziś nie dostałem...
eee, nie obejmuje Ryzenów 3xxx ?
Haha, ale jaja — Threadrippera to sobie nie złożę, bo a) w X-Komie się wyczerpały, a w b) Komputroniku i Sferisie nie sprzedają. A tych innych sklepów z listy nawet nie znam i nie widzę.
majk3l04/10/2019 10:28

Mam pytania odnośnie promocji „cashback za płytęgłówną ASUS z procesorem AM …Mam pytania odnośnie promocji „cashback za płytęgłówną ASUS z procesorem AMD Ryzen" co do których regulamin nie jest dość precyzyjny: 1. czy zakup produktów "na firmę", tj. na fakturę VAT 23% wystawioną imiennie wraz z numerem NIP (JDG prowadzoną przez osobę fizyczną) dyskwalifikuje do udziału w tej promocji? 2. Obecnie tylko zakup niektórych płyt wraz z procesorami Ryzen serii 2000 jest promowany. Czy firma rozważa wprowadzenie procesorów AMD Ryzen 3000 do zestawów promowanych cashbackiem w ramach tej promocji? 3. W regulaminie określono sklepy uprawnione do udziału w promocji. Czy zakup płyty głównej w jednym z wymienionych sklepów, a procesora w innym wymienionym sklepie, w różnych datach (w obrębie czasu trwania promocji) kwalifikuje do udziału w promocji? 4. a) Czy zakup w hurtowni Action.pl kwalifikuje do udziału w promocji?b) Czy zakup w sklepie Al.to kwalifikuje do udziału w promocji (grupa X-kom,pl, ale jednak inny podmiot kapitałowy) ?


Wysłałem parę pytań do Asusa. Może odpowiedzą.

BTW: z tego co widzę, płyta X570 TUF może wyjść dzięki tej promocji koło 6 stówek. Zacnie. A niektórzy nadal płacą 550 zł za B450 Tomahawk max...
Jak patrzyłem te płyty główne w Ceneo na tych linkach, to doszedłem do wniosku, że wiele z płyt wymienionych w promocji nie jest nawet sprzedawana w sklepach biorących udział. Naprawdę wspaniale to zorganizowali.
majk3l04/10/2019 10:46

Wysłałem parę pytań do Asusa. Może odpowiedzą. BTW: z tego co widzę, płyta …Wysłałem parę pytań do Asusa. Może odpowiedzą. BTW: z tego co widzę, płyta X570 TUF może wyjść dzięki tej promocji koło 6 stówek. Zacnie. A niektórzy nadal płacą 550 zł za B450 Tomahawk max...


Te MAX-y to jakaś paranoja. Z tego co widziałem ostatnio, to ASRock nawet nie ma wersji MAX, bo nie są głupi i nie wpakowali małych kości do swoich płyt głównych, więc wspierają nowiuteńkie Ryzenki w tej samej cenie co zawsze. Inni gracze na rynku wykorzystali tę zawieruchę i zwiększyli marżę w swoich płytach MAX.

Co do X570: podobno to nieudany chipset. Ja bym nie kupował, chociażby ze względu na wiatrak na chipsecie. PCI-E 4.0 przyda się co najwyżej do ultra szybkich M.2-ójek, ale to niszowe wykorzystanie tak czy siak.
Edytowane przez: "Plotron" paź 4. 2019
Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie/posiadanie przez uczestnika oficjalnego konta ASUS VIP. Formularz rejestracyjny można znaleźć tutaj: account.asus.com/


To konto VIP to jakieś specjalne, czy wystarczy utworzyć "zwykłe" konto na stronie ASUSa?
Plotron04/10/2019 10:51

Jak patrzyłem te płyty główne w Ceneo na tych linkach, to doszedłem do wnio …Jak patrzyłem te płyty główne w Ceneo na tych linkach, to doszedłem do wniosku, że wielu z płyt wymienionych w promocji nie jest nawet sprzedawana w sklepach biorących udział. Naprawdę wspaniale to zorganizowali. ;)Te MAX-y to jakaś paranoja. Z tego, co widziałem ostatnio, to ASRock nawet nie ma wersji MAX, bo nie są głupi i nie wpakowali małych kości do swoich płyt głównych, więc wspierają nowiuteńkie Ryzenki w tej samej cenie co zawsze. Inni gracze na rynku wykorzystali tę zawieruchę i zwiększyli marżę w swoich płytach MAX. Co do X570: podobno to nieudany chipset. Ja bym nie kupował, chociażby ze względu na wiatrak na chipsecie. PCI-E 4.0 przyda się co najwyżej do ultra szybkich M.2-ójek, ale to niszowe wykorzystanie tak czy siak.


Ja niedawno modernizowałem kompa (wymiana z i7 na 3900x) i kupiłem płytę właśnie na x570. Brałem płytę ITX i to co chciałem to dwa złącza m.2 które obydwa są PCIE 4.0. DO wyboru miałem płyty x470 i x570. Problem w tym że x470 kosztowała 899 zł (asus) a x570 999 (gigabyte). Wybór był raczej prosty, kupiłem nowszą. Jeśli chodzi o wiatrak to go nie słychać, a jak zacznie się psuć to wymienię na noctuę bo wiem, że mają pasujące.
Cebulion04/10/2019 07:59

Najpewniej jest to zapis niedozwolony z punktu prawa (opłata).


Być może. Chcieli się zabezpieczyć przed cebulami z Polski co to kupują otrzymują cashback a później zwracali towar zarabiając na cashbacku. Jedno zgłiszenie na osobe to słabe zabezpieczenie bo cebule kupowały na wojka ciocie babcie itd to wymyślili odwrotny cashback jak cebula zapłaci 75 euro to się oduczy.

Jak robiłem w x-komie dużo osób kupowało rx570 dla kodów. Chcieli zwracać karte bez kodów jak się dowiedzieli, że nie mogą bez albo zapłacą 299 zł za kody to się odgrażali, że z torbami nas puszczą i jakoś żaden nic nie ugrał. Cebulactwo nie popłaca
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst