Asus ATI Radeon RX470 Strix Gaming 4GB DDR5/256bit @techplanet
239°Zakończono

Asus ATI Radeon RX470 Strix Gaming 4GB DDR5/256bit @techplanet

48
lis 7. 2016
Karta w najlepszej póki co cenie. Taniej o ponad 50 zł niż w zadowolenie. Możliwy odbiór osobisty, ewentualnie kurier za 10 zł.

Test karty: purepc.pl/kar…ris

Aktualizacje społecznościowe
  1. Techplanet Okazje
  2. Komputery
Kategorie
  1. Komputery
48 Komentarzy
Karta jest beznadziejna - cierpi na niedosyt mocy ze względu na wtyczkę 6pin, przez co często obniża taktowanie w grach. Multum ludzi narzeka na forach na ten model. Lepiej dołożyć 2zł i kupić tego xfx:
camino.pl/rad…tml
GieGrzes2 godz., 1 min

Karta jest beznadziejna - cierpi na niedosyt mocy ze względu na wtyczkę 6pin, przez co często obniża taktowanie w grach. Multum ludzi narzeka na forach na ten model. Lepiej dołożyć 2zł i kupić tego xfx:http://www.camino.pl/radeon-rx-470-4gb-hdmidvi-displayport-xfx,twr,88051.html


Ten XFX też jest 6 pinowy
Tak, ale ludzie nie narzekają na jego kulturę pracy plus ma rok dłuższą gwarancję. Asus coś skopał z tymi kartami. Jak ktoś chce po kosztach, to całkiem dobrze wypada też ten xfx:
morele.net/kar…78/
Chłodzenie gorsze, ale z opinii którzy kupili wynika, że karta nadal lepsza od asusa.
GieGrzes2 godz., 37 min

Tak, ale ludzie nie narzekają na jego kulturę pracy plus ma rok dłuższą gwarancję. Asus coś skopał z tymi kartami. Jak ktoś chce po kosztach, to całkiem dobrze wypada też ten xfx:https://www.morele.net/karta-graficzna-xfx-radeon-rx-470-4gb-gddr5-256-bit-dvi-hdmi-3xdp-box-rx-470p4sfd5-985478/Chłodzenie gorsze, ale z opinii którzy kupili wynika, że karta nadal lepsza od asusa.


U Asusa to raczej norma
Heh, ja raczej Asusa unikam. W GTX1060 ludzie często skarżyli się na piszczące cewki, kiepską kulturę pracy.
To nie jest okazyjna cena. Jak spadnie do 800zł, to można się zastanowić, ale tak czy tak słaby wybór, bo przez power limit karta nie potrafi utrzymać taktów.
Na chłodną zimę jak znalazł
Arthass9 godz., 57 min

Heh, ja raczej Asusa unikam. W GTX1060 ludzie często skarżyli się na piszczące cewki, kiepską kulturę pracy.Nie tylko w Asusa 1060-tce cewki piszczą. Kupiłem 1060 EVGA i piszczały Chyba ten typ (1060) tak ma
Karta graficzna w cenie konsoli :]
pepper011 godz., 33 min

Karta graficzna w cenie konsoli :]Jeśli ktoś gra od czasu do czasu, bardziej opłacalne może być kupno PS4Pro. Szkoda, że MS odświeży swoją konsolę dopiero za rok...
pepper014 godz., 40 min

Karta graficzna w cenie konsoli :]


Moja kosztowała 2 x więcej, a i tak bym jej nawet na10 konsoli nie zamienił. Konsola to stan umysłu (pomijając nieliczne warte uwagi tytuły w rodzaju Uncharted czy God of War).
Edytowane przez: "Wiesiek" lis 8. 2016
Komp jest bardziej uniwersalnym narzędziem niż konsola.
Arthass31 min

Komp jest bardziej uniwersalnym narzędziem niż konsola.Jest, aleludzie coraz częściej kupują laptopy. A już od gamingowego laptopa często lepiej kupić zwykłego + konsolę.
pwil18 min

Jest, aleludzie coraz częściej kupują laptopy. A już od gamingowego laptopa często lepiej kupić zwykłego + konsolę.Oczywiście, masz rację. "Gejmingowy" laptop jest zupełnie w tym kontekście nieopłacalny, bo dopłacamy zwykle tysiące złotych za średniej jakości kartę graficzną i to jeszcze w wersji mobilnej. Co innego kiedy na rynku rozpowszechni się już standard TB3 i wejdą uniwersalne skrzynki e-GPU, gdzie będziemy mogli podłączyć pełnowymiarową grafikę w "ludzkich" pieniądzach.
Arthass7 godz., 25 min

Komp jest bardziej uniwersalnym narzędziem niż konsola.


Tak, dlatego nic go nie przebije w pracach biurowych.
Wiesiek8 godz., 9 min

Moja kosztowała 2 x więcej, a i tak bym jej nawet na10 konsoli nie zamienił. Konsola to stan umysłu (pomijając nieliczne warte uwagi tytuły w rodzaju Uncharted czy God of War).A twój komp, to brak stanu umysłu?
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" lis 8. 2016
pepper011 godz., 11 min

Tak, dlatego nic go nie przebije w pracach biurowych.Plus bonusem jest to, że można pograć. Na konsoli nie da się w drugą stronę
Arthass3 godz., 53 min

Plus bonusem jest to, że można pograć. Na konsoli nie da się w drugą stronęJeśli jest przeglądarka to i powinny działać webowe aplikacje. Google Docs itp.
Arthass11 godz., 45 min

Oczywiście, masz rację. "Gejmingowy" laptop jest zupełnie w tym kontekście nieopłacalny, bo dopłacamy zwykle tysiące złotych za średniej jakości kartę graficzną i to jeszcze w wersji mobilnej. Co innego kiedy na rynku rozpowszechni się już standard TB3 i wejdą uniwersalne skrzynki e-GPU, gdzie będziemy mogli podłączyć pełnowymiarową grafikę w "ludzkich" pieniądzach.Od dawna można kupić przejściówki z ExpressCard. Sam się zastanawiałem, czy nie kupić sobie jednej do 4-rdzeniowego laptopa z i7QM/16GB, ale i tak potrzebuję skrzynki, a w niej [email protected]/32GB nie throttluje ani przez moment.
pwil19 min

Jeśli jest przeglądarka to i powinny działać webowe aplikacje. Google Docs itp.Tak, ale to taka proteza a nie realne stanowisko pracy.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy