Niestety, ta okazja już wygasła
Assetto Corsa Ultimate Edition Xbox One/Xbox Series
686° Zakończono

Assetto Corsa Ultimate Edition Xbox One/Xbox Series

33,99zł169,99zł-80% Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
38
686° Zakończono
Assetto Corsa Ultimate Edition Xbox One/Xbox Series
gru 23. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo dobra cena za świetny symulator racingowy na Xboxa z pełnym zestawem DLC i wszystkimi update. Bez zabawy w VPN. Bezpośrednio od Microsoftu. Zestaw samych DLC więcej warty niż powyższa cena.

Jak ktoś się bawi w VPN, zmiany regionu to na tureckim za ok 10 zł, na węgierskim ok 20 zł. (informacja od użytkowników w komentarzach)

Czym jest Asseto Corsa?
Assetto Corsa: Ultimate Edition to najpełniejsza wersja cieszącego się powszechnym uznaniem symulatora jazdy, zawierająca komplet ośmiu dodatków DLC oraz aktualizacji udostępnionych od momentu jej powstania.

Oto najpełniejsza wersja uznanego symulatora jazdy z kompletem ośmiu dodatków DLC oraz aktualizacji (pakiety DLC: Prestige pack, Porsche Pack 1-2-3, Red Pack, Ready To Race, Japanese Pack oraz Ferrari 70th Anniversary).

Otrzymasz do wyboru 178 samochodów z pieczołowicie odtworzonymi szczegółami – ich parametry kierowania i osiągów oparto na prawdziwych danych z wyścigów i telemetrii – a także 16 legendarnych torów (w tym Spa Francorchamps, Nürburgring-Nordschleife, Laguna Seca oraz wiele innych) z 33 odmiennymi konfiguracjami odwzorowanymi przy użyciu technologii skaningu laserowego.
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
Najlepsze komentarze
38 Komentarzy
Prześlij Komentarz