Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Assetto Corsa Competizione w węgierskim MS Store @ Xbox One / Series S|X

lip 28. 2022
2660 huf

Cena podana w okazji po przeliczeniu płatności przez mBank, korzystając z Revolut można pewnie zaoszczędzić jeszcze kilka groszy

Assetto Corsa Competizione – efekt bogatego doświadczenia KUNOS Simulazioni w projektowaniu symulatorów jazdy – doskonale oddaje prawdziwą atmosferę mistrzostw GT3. Rywalizuj z oficjalnymi kierowcami i zespołami w samochodach na wiernie odwzorowanych torach. Wszystkie elementy odtworzono z najwyższą, dotychczas niespotykaną na konsolach jakością.

Korzystający z zaawansowanych modeli matematycznych silnik gry odzwierciedla nie tylko przyczepność opon, siły aerodynamiczne, parametry silnika, zawieszenie i systemy elektroniczne decydujące o równowadze pojazdu, ale i wpływ uszkodzeń mechanicznych na jego sterowność.

Wyścigi Sprint, Endurance i Spa 24 Hours zyskują skrajnie realistyczne oblicze dzięki unikalnej dbałości o detale zarówno w trybie jedno-, jak i wieloosobowym.

Fotorealistyczne warunki pogodowe i grafika, wyścigi nocne oraz oparte na przechwytywaniu ruchu animacje wyznaczają nowe standardy w odwzorowaniu jazdy.

To najlepszy moment na rywalizację zgodnie z hasłem #beACC.

Nadchodzi następna generacja symulacji wyścigowych. Assetto Corsa Competizione dla Xbox Series X/S odznacza się wyższą liczbą klatek na sekundę i ulepszoną grafiką, co zapewnia kierowcom najbardziej wciągające wyścigi.
-Płynna rozgrywka w jakości 60 FPS
-Darmowe prywatne poczekalnie w trybie wieloosobowym
-Bezpłatne uaktualnienie dla obecnych posiadaczy
-Efekty wizualne 4k-Aktualizacja malowań na sezon 2021
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze