Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
170° Zakończono
20
Opublikowano 28 stycznia 2023

Assassin's Creed Valhalla (Xbox One) Xbox Live Key ARGENTINA - wymagany VPN

49zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.594
3.537

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Akcja gry Assassin’s Creed: Valhalla toczy się na północy IX-wiecznej Europy. Wcielamy się w stojącą na czele klanu wikingów postać o imieniu Eivor; co ciekawe, możemy nie tylko wybrać żeńską lub męską wersję protagonisty, lecz także pozwolić, by animus przełączał między tymi wersjami w konkretnych momentach (i jest to opcja kanoniczna). Po opuszczeniu pogrążonej w konflikcie Norwegii i przebyciu Morza Północnego bohater i jego świta przybijają do wybrzeży Anglii. Niestety, w tej bogatej w zasoby krainie toczy się krwawa walka o władzę, a klan Eivora przyciąga uwagę Alfreda Wielkiego z Wessex, który nie tylko uznaje się za prawowitego władcę Anglii, lecz także potępia pogańskich wikingów. Chcąc uczynić Anglię swym nowym domem, a także zapewnić sobie miejsce w tytułowej Valhalli, Eivor i jego wojowie muszą stanąć do walki. Ich dalsze losy zależą od zawieranych przez nas sojuszy czy wybieranych kwestii dialogowych.

Zabawę w Assassin’s Creed: Valhalla rozpoczynamy od zdecydowania o wyglądzie Eivora: możemy zmodyfikować fryzurę, tatuaże, barwy wojenne oraz elementy wyposażenia. W trakcie zabawy akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Motorem gry są zadania fabularne (podzielone na rozdziały trwające 2-3 godziny) oraz liczne misje i aktywności poboczne. Podejmowane przez nas decyzje często rzutują na przyszłość Eivora i jego (jej) klanu. Poza tym zajmujemy się przeprowadzaniem najazdów na tereny bogate w zasoby, nie tylko zwiększając swoją strefę wpływów, lecz także pozyskując surowce niezbędne do rozbudowy naszej osady.

Znany z poprzednich części serii system walki został usprawniony, by odzwierciedlać bezwzględność wikingów, m.in. kładąc większy nacisk na używanie dwóch broni jednocześnie. Poza tym wrogów można eliminować po cichu, robiąc użytek z ukrytego ostrza. Potencjał bojowy Eivora zwiększamy m.in. poprzez ulepszanie broni i pancerzy przy pomocy run.

Na otwarty świat Valhalli składa się Norwegia (opuszczamy ją w pierwszej fazie rozgrywki, jednak w dowolnym momencie można do niej wrócić), Anglia oraz pewne dodatkowe terytoria. W tej drugiej znajdziemy zarówno duże miasta, czyli Londyn, Winchester i Jórvík (York), jak i szereg mniejszych osad oraz liczne charakterystyczne miejsca i budowle, na czele z Wałem Hadriana oraz Stonehenge. Podróżowanie na piechotę uatrakcyjnia będący wizytówką serii system parkouru. Morską żeglugę oparto natomiast na mechanice znanej m.in. z Assassin’s Creed IV: Black Flag oraz Assassin’s Creed: Odyssey, którą dostosowano do specyfiki czasu oraz miejsca akcji.


ustawiamy region VPNa na argentyne i aktywujemy na stronie redeem.microsoft.com/

Jako darmowy VPN polecam urbanVPN urban-vpn.com
Eneba Więcej szczegółów na Eneba
Aktualizacje społecznościowe

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Gra super, uwaga bardzo długa....
 2. Avatar
  Czy grafika zaktualizuje się pod Xbox series x? Jeśli to wersja na one?
  Avatar
  Tak
 3. Avatar
  Na allegro można to kupić za ok 25 PLN klucz Argentyna / Turcja.
  Avatar
  Nie widze takich ofert...
 4. Avatar
  Rozumiem że warto kupić? Nie grałem w tą serię assasin. Jedynie w TPP grałem w serię tomb raider.
  Avatar
  Najnudniejsze część Assassin's Creed lepiej zagraj w Odyssey lub Origins
 5. Avatar
  Jakie są dostępne języki w grze do wyboru?
 6. Avatar
  Zakupiłem Assasins Creed Valhalla na ENEBA (argentyna), nie mogę aktywować klucza. Pomimo logowania przez VPN z Argentyny oraz zmiany ustawienia na koncie na region -> Argentyna. Niezależnie czy mam VPN na komórce czy desktopie. Za kożdym razem otrzymuje komunikat że klucz produktu nie pasuje do regionu.
  Avatar
  Mi zawsze dziala przez smartfona. Uzywam Urban VPN. Na koncie nigdy nic nie zmieniam. Region pozostawiony na Polske + polskie dane. (Edytowano)
 7. Avatar
  Wychodzi prawie 15 euro a to jest ok. 70zl. Skąd te 49zl ?
 8. Avatar
  Jaki jest język gry?
Avatar
Powiązane dyskusje
Powiązane grupy
Powiązani sprzedawcy