51°
4
Opublikowano 2 godziny temu

ASSASSIN'S CREED VALHALLA: DAWN OF RAGNARÖK PS5 DLC (EU)

52,79zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.548
3.531

O tej okazji

W grze Assassin’s Creed® Valhalla wcielasz się w postać Eivor, nieustraszonej wikińskiej wojowniczki, wychowanej na opowieściach o bitwach i chwale. Przemierzaj tajemniczy i piękny otwarty świat, osadzony w brutalnych realiach angielskiego średniowiecza. Najeżdżaj wrogów, rozwijaj swoją osadę i buduj polityczne wpływy, próbując zasłużyć na miejsce pośród bogów w Walhalli.

W Assassin’s Creed® Valhalla: Świt Ragnaröku, najbardziej ambitnym rozszerzeniu fabularnym w dziejach serii, Eivor musi wziąć w swoje ręce los Odyna, nordyckiego boga wojny i mądrości. Wykorzystaj nowe boskie moce, podejmując się niewykonalnego zadania w zapierającym dech świecie.

Zawiera Zapomnianą Sagę, nowy darmowy tryb rozgrywki.
CDkeys Więcej szczegółów na CDkeys
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  A nie za darmo?
  Avatar
  Autor
  a gdzie tu widzisz za darmo ?
 2. Avatar
  Kończę właśnie to na Xboxie (kupiona na ostatnim promo podstawka plus Ragnarok za 50) i muszę powiedzieć, że bardzo średnie jest to DLC.
  Widoczki są ładne, są naprawdę fajne walki z bossami, dodatkowe moce oprócz jednej wymagane są właściwe wyłącznie w misjach fabularnych i to tyle. Dużo lepiej się bawiłem w DLC zawartych w przepustce sezonowej.