Assassin's Creed: Syndicate - STEELBOOK - XBOX ONE za 109zł @ Amazon
69°Zakończono

Assassin's Creed: Syndicate - STEELBOOK - XBOX ONE za 109zł @ Amazon

Pepper 1
lut 21. 2016
Na angielskim amazonie promocja na wersje specjalną gry Assassins Creed Syndicate.
Wersja dla Xbox ONE w cenie 19,10 funta (15,80 plus przesyłka) czyli około 109 zł w wersji STEELBOOK czyli ze specjalną okładką stalową.
Cena po przeliczeniu na polskie złotówki wychodzi taniej niż za normalną wersję w polskich sklepach, gdzie ceny zaczynają sie od 135 zł plus przesyłka

Fabuła opowiada o fikcyjnym konflikcie Asasynów i Templariuszy. Tym razem akcja toczy się w Londynie w epoce wiktoriańskiej, w roku 1868. Motywem przewodnim uczyniono rewolucję przemysłową i związane z nią konsekwencje społeczne – wyzysk robotników ściągających tłumnie do stolicy imperium brytyjskiego w poszukiwaniu lepszej przyszłości.
Nowością w tej części jest wprowadzenie możliwości grania dwiema postaciami. Oprócz Jacoba Frye'a - bliźniacza siostra Jacoba Evie, mistrzynia działania w ukryciu.
Misje fabularne przechodzimy naprzemiennie jedną lub drugą postacią. W walce mamy okazję korzystać z paru nowych broni – laski ze szpadą, noża kukri, kastetu i rewolweru – oraz niedostępnych wcześniej ruchów, które czynią starcia szybszymi i brutalniejszymi niż do tej pory. Oprócz tego usprawniono mechanikę atakowania z ukrycia. W Syndicate możemy także kierować gangiem Jacoba.

Link do recenzji gry-online


Promocyjna cena zapewne do wyczerpania zapasów.

1 Komentarz

Jak ktoś kupuje steelbooka moge odkupic
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst