Assassin's Creed Odyssey
[PS4/XONE] | @oleole.pl
375°Zakończono

Assassin's Creed Odyssey [PS4/XONE] | @oleole.pl

109zł Darmowa dostawa DarmowaOle Ole Okazje
21
mar 12.
Aktualizacje społecznościowe
Ole Ole OkazjeOle Ole kupony rabatowe

Grupy

21 Komentarzy
Ole Ole = przesyłka w złym stanie
Qba10112/03/2019 20:06

Ole Ole = przesyłka w złym stanie


Dlaczego? Nie raz już zamawiałem z tego sklepu i pełna profeska.
rogalek12/03/2019 20:42

Dlaczego? Nie raz już zamawiałem z tego sklepu i pełna profeska.


Ja właśnie mam na odwrót, ja zamawiam to zawsze coś nie tak z przesyłką.. może losowo się zdarza ale niesmak pozostaje
rogalek22 min

Dlaczego? Nie raz już zamawiałem z tego sklepu i pełna profeska.


Ja jak zamawiałem to grę wrzucili po prostu do cienkiej folii i na to nakleili list przewozowy. Żadnej folii bąbelkowej w środku ani tektury, wiec gra w środku się przewalała ( ta folia była chyba formatu a3 ). Na szczęście nic złego się nie stało, ale wyobrażam sobie, ze nie wszystkie paczki miały tyle szczęścia.
Potwierdzam. Wszystko co zamawiam z OleOle jest włożone jedynie do brandowanej folii bez żadnych zabezpieczeń. O ile w przypadku przesyłek typu karta pamięci, pendrive itp. nie ma to może większego znaczenia, o tyle w przypadku czegoś co jest spakowane w oryginalne pudełko - to pudełko wygląda jak wyjęte psu z gardła. Nic wartościowego u nich nie zamawiam, bo już parę razy zdarzyło mi się zwracać z uwagi na wygniecione, poniszczone pudełko oryginalne produktu. Żeby oni to chociaż dopasowali do gabarytu, ale nie. Pudełko produktu potrafi być 3 razy mniejsze od tej folii i to się tam wala i niszczy w transporcie.
Avatar
Usunięty98
Davidoff10 g, 48 min

Potwierdzam. Wszystko co zamawiam z OleOle jest włożone jedynie do b …Potwierdzam. Wszystko co zamawiam z OleOle jest włożone jedynie do brandowanej folii bez żadnych zabezpieczeń. O ile w przypadku przesyłek typu karta pamięci, pendrive itp. nie ma to może większego znaczenia, o tyle w przypadku czegoś co jest spakowane w oryginalne pudełko - to pudełko wygląda jak wyjęte psu z gardła. Nic wartościowego u nich nie zamawiam, bo już parę razy zdarzyło mi się zwracać z uwagi na wygniecione, poniszczone pudełko oryginalne produktu. Żeby oni to chociaż dopasowali do gabarytu, ale nie. Pudełko produktu potrafi być 3 razy mniejsze od tej folii i to się tam wala i niszczy w transporcie.


dobrze wiedzieć
Qba10112/03/2019 20:44

Ja właśnie mam na odwrót, ja zamawiam to zawsze coś nie tak z przesyłką.. m …Ja właśnie mam na odwrót, ja zamawiam to zawsze coś nie tak z przesyłką.. może losowo się zdarza ale niesmak pozostajebrałeś z dostawą czy odbiorem w punkcie? Bo też tego się boje że mi pudełko połamią
Gra średnia, wytrzymałem 40 minut, sprzedam za 100 jak ktoś chcę - priv:)
Davidoff12/03/2019 21:58

Potwierdzam. Wszystko co zamawiam z OleOle jest włożone jedynie do b …Potwierdzam. Wszystko co zamawiam z OleOle jest włożone jedynie do brandowanej folii bez żadnych zabezpieczeń. O ile w przypadku przesyłek typu karta pamięci, pendrive itp. nie ma to może większego znaczenia, o tyle w przypadku czegoś co jest spakowane w oryginalne pudełko - to pudełko wygląda jak wyjęte psu z gardła. Nic wartościowego u nich nie zamawiam, bo już parę razy zdarzyło mi się zwracać z uwagi na wygniecione, poniszczone pudełko oryginalne produktu. Żeby oni to chociaż dopasowali do gabarytu, ale nie. Pudełko produktu potrafi być 3 razy mniejsze od tej folii i to się tam wala i niszczy w transporcie.a jak z odbiorem w punkcie? Jak zamówię do punku i będzie rozwalone pudełko to mogę po prostu nie odebrać?
Onionmaster13/03/2019 11:57

a jak z odbiorem w punkcie? Jak zamówię do punku i będzie rozwalone pu …a jak z odbiorem w punkcie? Jak zamówię do punku i będzie rozwalone pudełko to mogę po prostu nie odebrać?


To nie lepiej przejść się do Euro RTV i kupić na miejscu? Taka sama cena - 109zl. Lub w Media Expert za 5zł drożej.
Cebula-Man14 min

To nie lepiej przejść się do Euro RTV i kupić na miejscu? Taka sama cena - …To nie lepiej przejść się do Euro RTV i kupić na miejscu? Taka sama cena - 109zl. Lub w Media Expert za 5zł drożej.


Nie każdy ma u siebie rtv euro agd lub media Markt
.
Edytowane przez: "Cebula-Man" mar 13.
Onionmaster1 g, 11 min

brałeś z dostawą czy odbiorem w punkcie? Bo też tego się boje że mi pudeł …brałeś z dostawą czy odbiorem w punkcie? Bo też tego się boje że mi pudełko połamią


Raz paczkomat brałem raz kurier - przy paczkomacie opakowanie dualshocka było pogniecione , a przy kurierze porysowany steelbook do RDR2 , który nie był nawet w folii
Gra jest niestety na PS4 w ostatnim czasie niegrywalna, ustawicznie zawiesza się po wejściu do twierdzy czy nawet obozu. Nie pozwala to w pewnym momencie kontynuować rozgrywki... Dzieje się tak od czasu którejś z kolei aktualizacji, Ubi nic nie robi aby problem rozwiązać wiele osób ma to samo, na Reddit jest o tym dużo wątków, żaden niestety nie opisuje jak pozbyć się tego problemu. Szkoda, bo gra jest niezła i wciągająca.
2072711-knQYi.jpgMinus.
Gra w tej cenie jest od kilku tygodni.
Dajecie plusy, bo nikt nie sprawdza historii na peperku. Sam nie wrzucałem, bo uznałem, że nie warto, skoro okazja się powtarza.
Zdjęcie z media expert z 27 stycznia. Xbox.
Byłem później, nadal wisialo.
Edytowane przez: "krasno_ludek" mar 13.
krasno_ludek13/03/2019 22:54

[Obrazek] Minus.Gra w tej cenie jest od kilku tygodni. Dajecie plusy, bo …[Obrazek] Minus.Gra w tej cenie jest od kilku tygodni. Dajecie plusy, bo nikt nie sprawdza historii na peperku. Sam nie wrzucałem, bo uznałem, że nie warto, skoro okazja się powtarza. Zdjęcie z media expert z 27 stycznia. Xbox.Byłem później, nadal wisialo.


Już takiej ceny nie ma
rogalek13/03/2019 22:58

Już takiej ceny nie ma
Non stop jest. Tylko sklepy inne.
A w mediaexpert podrozała do 125zł.
Dobrze, że nie kupiłem wtedy.
Za to wziąłem z MS Store półtora tygodnia temu wersję ultimate za 57zł.
Edytowane przez: "krasno_ludek" mar 13.
krasno_ludek5 min

Non stop jest. Tylko sklepy inne.A w mediaexpert podrozała do …Non stop jest. Tylko sklepy inne.A w mediaexpert podrozała do 125zł.Dobrze, że nie kupiłem wtedy.Za to wziąłem z MS Store półtora tygodnia temu wersję ultimate za 57zł.


U mnie w media jest zwykła cena
Mahuiski_Stefanmar 13.

Gra średnia, wytrzymałem 40 minut, sprzedam za 100 jak ktoś chcę - priv:)nieprawda gra bardzo doobra od początku do końca ja tam polecam
Inkanusmar 13.

Gra jest niestety na PS4 w ostatnim czasie niegrywalna, ustawicznie …Gra jest niestety na PS4 w ostatnim czasie niegrywalna, ustawicznie zawiesza się po wejściu do twierdzy czy nawet obozu. Nie pozwala to w pewnym momencie kontynuować rozgrywki... Dzieje się tak od czasu którejś z kolei aktualizacji, Ubi nic nie robi aby problem rozwiązać wiele osób ma to samo, na Reddit jest o tym dużo wątków, żaden niestety nie opisuje jak pozbyć się tego problemu. Szkoda, bo gra jest niezła i wciągająca.


Nie wiem jaką masz PS4 ale u mnie działa porównywalnie do wiedźmina 3, więc bez tragedii
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst