Niestety, ta okazja wygasła 39 sekund temu.
119° Zakończono
18
Opublikowano 14 lutego 2023

Assassin's Creed Odyssey AR XBOX One / Xbox Series X|S CD Key - wymagany VPN

21,43zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.570
3.533

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jedenasta główna część bestsellerowej serii sandboksowych gier akcji, tym razem wykonująca gwałtowny zwrot w stronę gatunku RPG. Assassin's Creed Odyssey zabiera nas w podróż do antycznej Grecji, gdzie wcielamy się w Aleksiosa lub Kassandrę, będących wnukami króla Leonidasa.

Akcja Assassin's Creed Odyssey rozpoczyna się w 431 roku przed naszą erą, u progu konfliktu pomiędzy Spartą i Atenami, w podręcznikach historii utrwalonego jako wojna peloponeska. Przed rozpoczęciem zabawy wybieramy jedną z dwóch postaci – Aleksiosa lub Kassandrę, będących wnukami słynnego spartańskiego króla Leonidasa. Zostali oni jednak w młodości wyklęci przez swoją ojczyznę i wygnani; poznajemy ich, gdy już jako dorośli ludzie zarabiają na życie jako najemnicy. Początkiem opowieści – tytułowej odysei – jest moment, kiedy bohater(ka) podejmuje się niebezpiecznego zlecenia, które nieoczekiwanie otworzy mu/jej drogę do odzyskania rodziny.

W odróżnieniu od wcześniejszych gier spod szyldu Assassin's Creed, fabuła Odyssey jest w pewnym stopniu nieliniowa. W toku zmagań podejmujemy wybory rzutujące na przebieg i zakończenie scenariusza – wprawdzie nie możemy zmienić losów świata, ale dokonywane przez nas wybory mają przełożenie na losy najbliższych Aleksiosa/Kassandry. Historia jest przekazywana poprzez interaktywne przerywniki filmowe, w których deweloperzy po raz pierwszy w dziejach serii dali graczom możliwość wybierania kwestii dialogowych (odgrywania roli).

Na osobną wzmiankę zasługuje fakt, że w Assassin’s Creed Odyssey pojawiają się postacie historyczne. Są to przede wszystkim filozof Sokrates, dokumentujący nasze poczynania historyk Herodot, Hipokrates (znany jako ojciec współczesnej medycyny) czy przywódca ateńskiej demokracji, Perykles. Niemniej jednak osią fabuły wciąż jest fikcyjny konflikt między asasynami (reprezentowanymi tutaj przez ród głównej postaci) i manipulującymi światem templariuszami (w starożytnej Grecji zorganizowanymi w kult Kosmosa), w którym niebagatelną rolę nadal odgrywają artefakty wymarłej Pierwszej Cywilizacji.


ustawiamy region VPNa na argentyne i aktywujemy na stronie redeem.microsoft.com/

Jako darmowy VPN polecam urbanVPN urban-vpn.com
Kinguin Więcej szczegółów na Kinguin
Aktualizacje społecznościowe

18 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  12834015_1.jpgNa gamivo super cena na wersję deluxe czyli:
  Odyssey plus Season Pass, który oprócz dodatków daje Assassin's Creed III Remastered i Assassin's Creed Liberation
  Warto pamiętać o kodzie na walentynki (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  a nie warto ultimate ?
 2. Avatar
  Jest w game passie, już lepiej kupić game passa za 1,6zł
  Avatar
  Ja wole sobie dodać do konta za takie kwoty i mieć z game pasa zawsze może wylecieć
 3. Avatar
  dzięki, kupione - instalacja w toku
Avatar