Niestety, ta okazja już wygasła
Assassins Creed III Remastered + Liberation Remastered Xbox One
160° Zakończono

Assassins Creed III Remastered + Liberation Remastered Xbox One

49zł139zł-65% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
4
sie 15. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Całkiem niezła cena z kodem LEPIEJJAKWEEKEND, ilość sztuk ograniczona.

Opis: Rozpal płomień rewolucji wcielając się w postać mistrza Asasynów żyjącego w pięknej i brutalnej Ameryce XVIII wieku. Gra Assassin’s Creed III została zremasterowana w wersjach na PlayStation®4, Xbox One oraz komputery PC. Obsługuje teraz rozdzielczość 4k i funkcję HDR na konsolach PS4 Pro, Xbox One X i komputerach PC, a na PS4 i Xbox One oferuje wyświetlanie obrazu w full HD (1080p), większą rozdzielczość tekstur, nowy system renderowania oświetlenia oraz szereg innych graficznych usprawnień. Oprócz tego, na prośbę graczy wprowadzono też poprawki w mechanice rozgrywki, reorganizując i usprawniając cały szereg różnych funkcji.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Cena za pudełko ok, ale lepiej kupić z Brazylii cyfrową wersję AC:Odyssey Ultimate Edition to te gry dostaniemy w pakiecie, a cenowo wyjdzie właśnie około 50 zł.
LucasSkawalker15/08/2020 21:58

Cena za pudełko ok, ale lepiej kupić z Brazylii cyfrową wersję AC:Odyssey U …Cena za pudełko ok, ale lepiej kupić z Brazylii cyfrową wersję AC:Odyssey Ultimate Edition to te gry dostaniemy w pakiecie, a cenowo wyjdzie właśnie około 50 zł.

Mozesz jakiś link podrzucić?
Ja wcześniej jak kupowałem to giftcardy były po 46 zł więc wyszło mi to za jakieś niecałe 40 zł, a więc śmieszne pieniądze. Ale nawet teraz masz za jakieś 50 zł z groszami, a więc lepiej niż kupować to pudełko z okazji. No chyba, że ktoś kolekcjonuje albo po prostu woli wersje pudełkowe to faktycznie taniej nie znajdzie.
Edytowane przez Moderatora: "usunięto link" sie 15.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst