Niestety, ta okazja już wygasła
Assasin's Creed 3 Remastered - Nintendo Switch za 99,77 z BASE €20.08
95° Zakończono

Assasin's Creed 3 Remastered - Nintendo Switch za 99,77 z BASE €20.08

89,76zł124,80zł-28% 10,01zł Base Okazje
4
95° Zakończono
Assasin's Creed 3 Remastered - Nintendo Switch za 99,77 z BASE €20.08
lip 8.Dostawa z: Wielka Brytania

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przeglądając zagraniczne stronki z grami napotkałem 3 Assasina na Switcha w fajnej cenie, wydaję mi się że na chwilę obecną nie da się go dostać taniej. 3 część została odebrana różnie mi osobiście odpowiadała mimo, że jest bardzo się różni od oryginalnych tytułów. Bardzo podobał mi się początek gry i zwrot akcji z nim związany. Gra zawiera również Assasin's creed Liberation gdzie po raz pierwszy wcielamy się w Assasina o płci damskiej.

Opis gry:
Kompilacja dwóch zremasterowanych część kultowej serii.

Żegnamy się z panem Ezio, pora na nowego bohatera. W Assassin's Creed III wcielimy się w pół-Indianina, który po ojcu Angliku odziedziczy nazwisko Connor. Jego indiańskie imię brzmieć będzie Ratohnhake'ton. Będziemy świadkami tragicznej sceny z dzieciństwa bohatera, podczas której koloniści spalili wioskę, w której zamieszkiwał.
Connor wstąpi w pewnym momencie do zakonu Asasynów (nie wiadomo w jakich okolicznościach), ponieważ okaże się, że jego członkowie mają podobne zamiary i cele do osiągnięcia, co nasz bohater. Można domyślać się, że nie będzie działał dla dobra wspólnoty, lecz przede wszystkim dążył będzie do realizacji własnych planów.
W trakcie rozgrywki spotkamy oczywiście postacie historyczne. George Washington ma być jedną z kluczowych postaci. W grze pojawi się też Benjamin Franklin, choć nie będzie on (jak przewidywano) odpowiednikiem Da Vinciego. Zobaczymy także generała Charlesa Lee, lecz jego rola pozostaje tajemnicą. W grze weźmiemy też udział w różnych historycznych bitwach i wydarzeniach.
Aktualizacje społecznościowe
Base Okazje
4 Komentarze
Ta wysyłka to skąd? Jest jakiś tracking?
Colek08/07/2020 11:40

Ta wysyłka to skąd? Jest jakiś tracking?


Wysyłają z UK według nich wysyłka trwa 5-7 dni. Sklep jest 100% legit. Sam zamówiłem od nich 2 gry (doom slayers edition, banner saga collection) Co do trackingu to nie jestem pewien, wiem że w ustawieniach konta jest info na jakim etapie jest paczka + informacja na maila
Colek08/07/2020 11:40

Ta wysyłka to skąd? Jest jakiś tracking?Tak jak kolega wstawiający napisał, wysyłka z UK, ale zdarzają się magazyny z innych krajów, jak dobrze pamiętam. Co do trackingu, to go nie ma, ale zamawiałem już kilka razy i żadna mi nie zaginęła. Sklep bardzo solidny.
Super cena i wciąż obowiązuje
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Rafciu92. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst