ASICS GEL PULSE 13 - Obuwie do biegania treningowe

cze 23. 2022
ASICS Gel-Pulse 13 to jeden z najbardziej popularnych butów biegowych tej marki. Od lat należy do podstawowej trójki butów ASICS-a dla stopy neutralnej (nimbus, cumulus, pulse). Dla bardzo wielu biegaczy na całym świecie był i jest pierwszym, w pełni profesjonalnym butem biegowym. W ostatnich latach przeszedł dużą, technologiczną metamorfozę stając się jeszcze lepszym butem niż był dotychczas.

Poza tradycyjnym dla butów biegowych marki ASICS żelem w podeszwie środkowej, kolejna edycja modelu Pulse została wyposażona w dwa rodzaje lekkich pianek amortyzacyjnych - Amplifoam i FlyteFoam Propel, które znacząco zwiększyły dynamikę tych butów oraz dodały im większej miękkości. W połączeniu z komfortową wkładką Ortholite w środku dało to bardzo przyzwoity poziom amortyzacji oraz wysoki komfort użytkowania. Ponadto, jak przystało na "rasowego" ASICS-a, podeszwa modelu Gel-Pulse została skonstruowana z wykorzystaniem flagowego systemu Guidance Line zwiększającego stabilność butów i wiernie odwzorowującego tor ruchu ludzkiej stopy w trakcie kroku biegowego.

Wykonana z mesh-owej siateczki cholewka bardzo dobrze oddycha, zapewniając stopom komfortowe warunki użytkowania. Cholewkę wykonano z jednego kawałka materiału, dzięki czemu została całkowicie pozbawiona irytujących szwów. Świetnie wykrojony zapiętek precyzyjnie otula piętę zapewniając biegnącemu miłe uczucie pewności i stabilności kroku biegowego. ASICS Gel-Pulse 13 to znakomity but na początek profesjonalnej przygody z bieganiem, który zapewni każdemu biegaczowi bezpieczeństwo (poprzez zmniejszenie ryzyka kontuzji) oraz nieprzeciętny komfort użytkowania.


Cholewka

  • Engineered Mesh przewiewna siateczka,
  • Komfortowy zapiętek o niższym profilu
  • wkładka OrthoLite™, luksusowa miękkość i wygoda
Podeszwa środkowa

  • bardzo lekka i miękka pianka Amplifoam
  • żelowe poduszki Forefoot oraz Rearfoot Gel, znakomite pochłanianie wstrząsów
  • pianka FlyteFoam - energiczne, sprężyste wybicie
Podeszwa zewnętrzna

  • przyczepna i nieścieralna guma węglowa AHAR® Plus
  • bardziej elastyczne rowki

(Opis ze strony SklepBiegacza)
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz