Niestety, ta okazja już wygasła
ASICS GEL-ODYSSEY™ BUTY MĘSKIE
303° Zakończono

ASICS GEL-ODYSSEY™ BUTY MĘSKIE

117,71zł Darmowa dostawa DarmowaWildberries Okazje
40
lis 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ładna cena damskich na stronie asicsa:

324668-KVTLr.jpg

Niezależnie od tego, czy chodzisz po chodniku, czy po wiejskich szlakach, sportowe buty GEL-ODYSSEY™ są stworzone z myślą o wytrzymałości. Zostały wyposażone w inteligentne technologie, aby nadać sprężystość Twojemu krokowi i zapobiec skręcaniu się buta w trudnym terenie.

Podeszwa środkowa z pianki SpEVA™ wykracza ponad właściwości amortyzujące konwencjonalnych pianek, zwiększając trwałość buta i zapewniając jednocześnie niezwykłą poprawę odbicia. Aby zapewnić Ci jeszcze lepsze odbicie, obuwie to ma także wyjmowaną wkładkę ORTHOLITE™, która zapewnia dodatkowy komfort i pomaga kontrolować wilgoć wokół stóp, zapobiegając ich przegrzaniu się.

Buty wyróżniają się także funkcjami, które zapobiegają nadpronacji – podczas chodzenia stopa ma tendencję do przetaczania się do wewnątrz.

Po pierwsze, buty te zostały wyposażone w technologię DUOMAX™ – system, który składa się z dwóch podeszew środkowych o różnej gęstości, umożliwiających ciągłą kontrolę nadpronacji.

Podczas wędrówki w trudnym terenie przydatna będzie technologia TRUSSTIC SYSTEM™ w środkowej części buta. Dzięki wyprofilowanemu komponentowi zapewnia lepszą stabilność i pomaga kontrolować skręcanie się obuwia, gdy długo chodzisz.
Kiedy wędrujesz na długie dystanse, komfort jest najważniejszy, dlatego wyposażyliśmy je w naszą technologię GEL™ w tylnej części buta.

Ten wyjątkowy materiał zapewnia świetną absorpcję wstrząsów, co jest szczególnie ważne podczas każdej aktywności, przy której stopy narażone są na ciągłe uderzenia.

Buty te zostały również wyposażone w podkładkę AHARPLUS™ pod piętę, która poprawia ich wytrzymałość i pozwala butom wspomagać Cię przez wiele kilometrów.

Guma AHARPLUS™ to wytrzymałe tworzywo, umieszczone w strategicznych punktach podeszwy, które są szczególnie narażone na ścieranie. Dzięki wszystkim wyjątkowym funkcjom w butach GEL-ODYSSEY™, niestraszna Ci będzie żadna odległość.

PODESZWA ŚRODKOWA Z PIANKĄ SPEVA™
PODKŁADKA POD PIĘTĄ AHARPLUS™ ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ
WYJMOWANA WKŁADKA ORTHOLITE™
TECHNOLOGIA TRUSSTIC™ SYSTEM POPRAWIA STABILNOŚĆ
TECHNOLOGIA AMORTYZACYJNA GEL™


Ruski sklep
Kod: snow35
Rozmiary:

324668-sDY3R.jpg
324668-3fco3.jpg324668-rFEhs.jpg324668-OKTtU.jpg324668-vLSIs.jpg324668-I8SDj.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Wsparcie Społeczności
UWAGA! Przed zakupem sprawdź tę dyskusję -> pepper.pl/dys…801
Najlepsze komentarze
40 Komentarzy
Prześlij Komentarz