Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Ashford.com Glycine Airman GL0177
157°

Ashford.com Glycine Airman GL0177

1.400zł3.900zł-64% Darmowa dostawa Darmowa
31
lis 28. 2019
Właśnie kupiony.
Przeceniony na 349 USD na nasze koło 1400.
Cena Regularna u nas około 4000 PLN.
Glycine Airman to prawdziwy przykład zegarmistrzowskiego kunsztu. Indeksoraz wskazówki wypełnione są super luminową. Automatyczny mechanizm CalGL 224 automatic z trzydziestoośmiogodzinną rezerwą chodu zamknięto wsolidne kopercie wykonanej z najwyższej jakości stali szlachetnej iczarnego PVD. Szafirowe, niezwykle trwałe szkło z antyreflesem chronigranatową tarczę wyposażoną dodatkowo w datownik. Przeszklony dekielprzykryty mineralnym szkłem pozwala zajrzeć do napędowego serca zegarka.Zegarek zapięto skórzanym, czarnym paskiem oraz zabezpieczono przedwodą do 10 ATM. Airman to nie tylko elegancja, ale również styl iekskluzywna marka zapięta na męskim nadgarstku. Dołączone do zakupuoryginalne pudełko ułatwi przechowywanie zegarka.

Na Ashford są oczywiście inne Glyciny w dobrej cenie.

Zamawiam u nich kolejny już zegarek, na pewno dojdzie parę stówek cła, ale i tak się opłaca:)
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2020

Grupy

31 Komentarzy
Ładny
Piękna maszyna.
Czarny,ładny,bardzo ładny
Hehe... po zakupie przysłali mi kod na 15% off THANKS29.

Wrzucam, nie wiem może komuś pyknie. W końcu dziś u nich ten cały Thanksgiving.
Z tym że "Glycine Airman to prawdziwy przykład zegarmistrzowskiego kunsztu" bym nie przesadzał. Indeksy malowane, nie nakładane. Poza tym Glycine przejeła Invicta i jakość poleciała w dół. A tak to super cena za taki zegarek. W tych pieniądzach nie znajdzie się nic lepszego.
oplaty? mam nadzieje, ze sa bo inaczej kupie brrrr
Gagarin28/11/2019 17:23

Z tym że "Glycine Airman to prawdziwy przykład zegarmistrzowskiego k …Z tym że "Glycine Airman to prawdziwy przykład zegarmistrzowskiego kunsztu" bym nie przesadzał. Indeksy malowane, nie nakładane. Poza tym Glycine przejeła Invicta i jakość poleciała w dół. A tak to super cena za taki zegarek. W tych pieniądzach nie znajdzie się nic lepszego.


Fakt, to niej jest najwyższa półka. Opis wrzuciłem na szybko z jakiejś stronki
Messik28/11/2019 17:29

oplaty? mam nadzieje, ze sa bo inaczej kupie brrrr


Trzeci rok kupuje u nich pod rząd na Czarnym Piątku, poprzednio dwa Edoxy i zawsze lądują na w Urzędzie Celnym, tak że dochodzi jeszcze cło i chyba 50 zł za czynności dla Agencji Celnej.
Jakim kurierem wysylaja zegarki?
Naprawdę warto? Jestem w stanach i mógłbym sobie zamówić bez cła :]
Dzięki, zamówione
Jan_Kran28/11/2019 17:22

Hehe... po zakupie przysłali mi kod na 15% off THANKS29. Wrzucam, nie wiem …Hehe... po zakupie przysłali mi kod na 15% off THANKS29. Wrzucam, nie wiem może komuś pyknie. W końcu dziś u nich ten cały Thanksgiving.


Coupon THANKS29 Is Applied. All applicable items have been discounted, please note certain items e.g. those on sale cannot receive additional discounts. - w skrócie, promocje nie łączą się a szkoda bo myślałem że z kupnem mogłoby się raz w życiu coś z najwyższej półki kupić dla samego siebie
Szkoda że tak mała rezerwa chodu w takiej cenie.
bart_tg28/11/2019 17:57

Coupon THANKS29 Is Applied. All applicable items have been discounted, …Coupon THANKS29 Is Applied. All applicable items have been discounted, please note certain items e.g. those on sale cannot receive additional discounts. - w skrócie, promocje nie łączą się a szkoda bo myślałem że z kupnem mogłoby się raz w życiu coś z najwyższej półki kupić dla samego siebieObawiam się, że na najwyższą półkę i 30% by nie pomogło
Gagarin28/11/2019 17:23

Z tym że "Glycine Airman to prawdziwy przykład zegarmistrzowskiego k …Z tym że "Glycine Airman to prawdziwy przykład zegarmistrzowskiego kunsztu" bym nie przesadzał. Indeksy malowane, nie nakładane. Poza tym Glycine przejeła Invicta i jakość poleciała w dół. A tak to super cena za taki zegarek. W tych pieniądzach nie znajdzie się nic lepszego.


a możesz wskazać, co rozumiesz przez obniżenie jakości? co teraz jest gorsze niż było wcześniej.

Czytam już, któryś raz taką opinię ale nikt nie potrafi powiedzieć co się zmieniło
Lukasz6528/11/2019 18:43

Szkoda że tak mała rezerwa chodu w takiej cenie.


W tym budżecie nic lepszego nie dostaniesz. Mechanizm GLA224 czyli budżetowa ETA caliber 2824-2, 25 kamieni.
Standardowy mechanizm w automatach Certiny, Tissota, Hamiltona ale też w Rado czy nawet Tudorach.
Jan_Kran28/11/2019 20:11

W tym budżecie nic lepszego nie dostaniesz. Mechanizm GLA224 czyli …W tym budżecie nic lepszego nie dostaniesz. Mechanizm GLA224 czyli budżetowa ETA caliber 2824-2, 25 kamieni.Standardowy mechanizm w automatach Certiny, Tissota, Hamiltona ale też w Rado czy nawet Tudorach.


to, to ja wiem, bo mam dwie Glycine w też Airmana ale ja się pytałem, skąd obiegowa opinia o obniżeniu jakości?
sporo czytałem bo mnie ta teza zainteresowała ale ciągle nie znajduje odpowiedzi.

to tylko powtarzane obiegowe opinie, przez osoby, które nie miały tych zegarków czy coś w tym jest?
Lukas_op28/11/2019 20:44

to, to ja wiem, bo mam dwie Glycine w też Airmana ale ja się pytałem, skąd …to, to ja wiem, bo mam dwie Glycine w też Airmana ale ja się pytałem, skąd obiegowa opinia o obniżeniu jakości? sporo czytałem bo mnie ta teza zainteresowała ale ciągle nie znajduje odpowiedzi. to tylko powtarzane obiegowe opinie, przez osoby, które nie miały tych zegarków czy coś w tym jest?


Zapewne te "obniżenie jakości" lansują wyznawcy Seiko i Casio:)
A poważnie to moja pierwsza Glicynka, miałem Edoxy, Certiny i Tissota i jestem ciekaw jak wypadnie, kolega ma Combat Suba i robi wrażenie.
Dzięki.
Zamówione
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Jan_Kran. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst