Niestety, ta okazja już wygasła
Ashampoo Home Design 5 za darmo
928° Zakończono

Ashampoo Home Design 5 za darmo

24
928° Zakończono
Ashampoo Home Design 5 za darmo
gru 25. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Program pobieramy z tego linku :
cdn1.ashampoo.net/pub…exe

Pod koniec instalacji trzeba będzie go zarejestrować, potrzebne do tego będzie konto które można będzie założyć. Uwaga plik jest dosyć spory, ponad 1Gb.

Ashampoo Home Design 5 pozwoli nam zaprojektować mieszkanie lub dom. Zawiera bibliotekę niezbędnych elementów, możemy więc stworzyć nasz dom, a następnie dzięki funkcjom 3D przenieść się do niego i oglądać od wewnątrz w wirtualnej rzeczywistości.
343764-79zJ5.jpgPełna wersja programu do projektowania wnętrz domów i mieszkań. Ashampoo Home Design zawiera bibliotekę niezbędnych elementów, jak okna, drzwi, instalacje elektryczne (w tym również fotowoltaiczne) i sanitarne. Program daje dostęp do ponad miliona różnych obiektów, umożliwia również import i dodanie do projektu modeli z programu SketchUp i Collada, pozwalając wykorzystać także modele markowe i projektowe z różnych źródeł. Ashampoo Home Design pozwala nie tylko rysować, ale też wykonuje dokładne modele projektów wraz z obliczeniami. Możemy także dekorować dom i ogród dzięki dużemu wyborowi mebli, elementów dekoracyjnych i roślin. Dzięki funkcjom 3D możemy zwiedzać zaprojektowane przez nas wnętrza.
343764-8Yn4a.jpgGdy zakończymy już tworzenie naszego domu, możemy przystąpić do jego zwiedzania w trybie 3D. Pozwoli nam to lepiej zwizualizować sobie wnętrze. Na górnym pasku klikamy na zakładkę Funkcje 3D, następnie na Instrukcja (F2).
343764-MEurg.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
24 Komentarze
Prześlij Komentarz