Ashampoo Anti-Virus 2015 ZA DARMO (na 6 miesięcy) @ Shareware On Sale
13°Zakończono

Ashampoo Anti-Virus 2015 ZA DARMO (na 6 miesięcy) @ Shareware On Sale

admin 5
paź 5. 2015
W kolejnej okazji od Shareware On Sale można skorzystać z darmowego oprogramowania Ashampoo Anti-Virus 2015

Licencja do użytku domowego na 1 stanowisko przez 6 miesięcy. Kompatybilna z: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, and 10 (32-bit and 64-bit)

Oferta kończy się za 2 dni i 20 godz. (stan na 5.10.2015 12:28) lub do wyczerpania bezpłatnych kluczy
Aktualizacje społecznościowe
SharewareOnSale OkazjeKomputery
5 Komentarzy
Ja rozumiem, że antywirus za darmo to okazja, tylko pytanie co potrafi taki antywirus jak Ashampoo? Ja co prawda pracuję na Macu i systemach Unix/BSD gdzie antywirusy nie są potrzebne.
Jeśli jesteś takim specjalistą iż uważasz, że problem wirusów Cię nie dotyczy to pytanie o to co potrafi Ashampoo jest zrozumiałe.. Na pewno jeśli szukasz darmowego - to właśnie ten będzie na tle pozostałych najlepszy.
Z tego co pamiętam to używa on m.in. silnika Bitdefendera. Takich speców, co uważają, że pod Unixem problem "wirusów" nie istnieje, można zaliczyć do beztroskich naiwniaków. Jeśli w systemie operacyjnym można uruchomić jakikolwiek program, to można uruchomić i malware. Tylko niech ktoś nie mówi, że analizuje setki tysięcy linii kodu przed uruchamianiem systemu lub jakichkolwiek programów.
Wszędzie są wirusy. Na linuxie może mniej bo to mniej popularny system i bardziej się opłaca hakerom itd ładować w koszty opracowania lepszych wirusów aby zdobyć jak najwięcej "klientów".
Nie wiem jak antywirus, burning studio był ok ale musiałem na zaliczenie pracować na Ashampoo CAD i zle wspominam pracę chociażby na niedopracowanie i samoczynne zamykanie.
Wolałbym zapłacić parę złotych i kupić bitdefendera albo polować na gazety z oprogramowaniem
Jah nie twierdzę, że pod Unixem nie istnieją, ale odróznijmy Linuxa od Unixa to po pierwsze. Jeśli już się używa antywirusa to głównie w 2 celach - do skanowania całej poczty na serwerze mailowym oraz na serwerze plików. Dodajmy, że wynika to w głównej mierze z obecnoście wirusów na Windowsa.
Systemów Unixowych zazwyczaj używa się do konkretnych zadań, m. in takich jak powyżej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy