Niestety, ta okazja już wygasła
Ash of Gods: Redemption od 10,29 zł @ Steam
69° Zakończono

Ash of Gods: Redemption od 10,29 zł @ Steam

10,29zł Darmowa dostawa DarmowaG2A Okazje
1
69° Zakończono
Ash of Gods: Redemption od 10,29 zł @ Steam
sie 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:


Ash of Gods: Redemption to turowa gra RPG, która łączy w sobie taktyczną walkę, elementy CCG oraz stale ewoluującą historię, w której nikt nie jest bezpieczny przed śmiercią, w tym główni bohaterowie.

Ash of Gods: Redemption to opowieść o trzech osobnych bohaterach, powstających w odpowiedzi na wielowiekowe niebezpieczeństwo, które kiedyś uważano za zwykły folklor. Kapitan Thorn Brenin, ochroniarz Lo Pheng, pisarz Hopper Rouley i wielu innych, nie wiedzą jeszcze, że żniwiarze powrócili i zamierzają utopić świat we krwi, aby obudzić śpiących bogów.

Ash of Gods: Redemption w historii ciągle ewoluuje w odpowiedzi na wybory graczy, czasem nawet powodując śmierć. Śmierć postaci nie jest jednak zakończeniem gry. Zamiast tego, historia posuwa się naprzód, a śmierć tej postaci i poprzednie wybory nadal wpływają na przyszłe wydarzenia.

System walki w Ash of Gods to połączenie zarówno tradycyjnej strategii turowej, jak i rozgrywki CCG. Podczas gdy indywidualna taktyka będzie zależeć od umiejętności i klas twoich postaci, odblokujesz i zgromadzisz karty, które mają moc uwalniania potężnych umiejętności, czasami zmieniając przebieg całej bitwy.
Aktualizacje społecznościowe
G2A OkazjeG2A promocje
1 Komentarz
Nie mogę wyrzucić z głowy porównania tej dziewczyny z okładki do Ciri z Wiedźmina.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst