Artykuły szkolone - Szkoła z ulubionymi bohaterami!!!
124°Zakończono

Artykuły szkolone - Szkoła z ulubionymi bohaterami!!!

5
lip 16. 2016
Od poniedziałki 18 lipca w netto znajdziemy w dobrych cenach artykuły szkole, takie jak plecaki, piórniki, zeszyty, flamastry, długopisy i wiele innych ze znanymi postaciami Barbie, Disney Frozen, Hot Wheels.

  1. Netto Okazje
  2. Dla dzieci
Kategorie
  1. Dla dzieci
5 Komentarzy

76078-WyPEb.jpgWincyj wykrzyknikow, wincyj! !
Edytowane przez: "FireBird" lip 16. 2016

@FireBird: czepiasz sie, albo jeden albo trzy - toz to wymowne i akcentujace.

Rozumiem, sentymentalne, ładne, "dla szpanu", ale z ekonomią to nie ma nic wspólnego, bo ani to dobrze wykonane, ani rozsądne cenowo. Już nie wspominając o tym, że ledwo trzeci tydzień wakacji, powoli zapominamy o szkole, a tu wszystkie sklepy na każdym kroku usilnie przypominają o nadchodzącym wrześniu

@RoArt A no czepiam się, bo atrakcyjność tej oferty nie koreluje nawet z jednym wykrzyknikiem, a co dopiero trzema!
Ale może trochę zbyt mało z perspektywy dzieciaków na to patrzę - ale 59 zł za plecak, w którym zapewne po kilku lekcjach odpadnie już uchwyt czy zatnie się suwak, to tak o 50% za dużo, niezależnie co za Pokemon byłby tam narysowany (bez złośliwości, tak mi się już samo niestety nasuwa po ostatnich dniach). Jedynie zeszyty są w strawnych cenach, jeżeli już komuś zależy na takiej grafice.
Avatar

Usunięty15518

Nie ma co się czepiać Netto, patrząc co wyrabia Lidl ze swoimi cenami z kosmosu na art. szkolne i z ogłupiałymi klientami (nie było karpia w promocji..) którzy zeszyty 4x droższe niepewnie wkładali do koszyków. Aż musieli masło wrzucić, bo byłaby tragedia:).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst