Niestety, ta okazja wygasła 31 grudnia 2022.
108° Zakończono
7
Opublikowano 13 grudnia 2022

Arturia KeyLab 88 MkII Black (alternatywna biała wersja w opisie)

3.799zł4.190zł-9%
Darmowa dostawa
Avatar
Opublikowane przez Batonx
Dołączył w 2017
6
21

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Genialny kontroler MIDI. Bardzo długo zwlekałem z zakupem więc mogę potwierdzić, że dawno nie było jakiejkolwiek promocji (więc jeśli ktoś się zastanawia od dłuższego czasu to może być dobry moment).

"ARTURIA KEYLAB 88 MKII – HYBRYDOWA KLAWIATURA MIDI NOWEJ GENERACJI
Klawiatura MIDI Arturia KeyLab 88 MkII oferuje profesjonalną 88-klawiszową klawiaturę Fatar TP/100LR z aftertouchem. Dlatego też grając na tym instrumencie, ma się niezbite wrażenie, że gra się na prawdziwym pianinie. Stworzony przez renomowanego producenta urządzeń audio nowy hybrydowy panel kontrolny pozwala przejąć kontrolę nad DAW i oprogramowaniem. Dzieje się tak, ponieważ KeyLab88 wyposażono w aż 9 encoderów, 9 faderów, 16 przycisków oraz centralną gałkę nawigacyjną. Co więcej, 16 padów RGB, czułych na siłę uderzenia i docisk, doskonale sprawdzi się w programowaniu beatów i wyzwalaniu sampli.
"

Od siebie mogę dodać, że przesiadka z klawiatury "syntezatorowej" na to cudo wprowadziło mnie w kompletnie w inny feeling gry. Nie miałem do czynienia z pianinem akustycznym za dużo więc twardego porównania nie jestem w stanie wystosować jednak z tego co pamiętam to w przypadku Arturii czucie klawiszy jest podobne :D.

Dla zainteresowanych warto szukać recenzji na YT czy też forach (jest tego bardzo dużo).

Często też portal audiotechpro.pl/ ma aktywną promocję na darmową licencję na autorski syntezator od Arturii - Pigments dołączany do zakupu klawiatury z serii MkII, który też powala ilością możliwości. Z tego co sprawdzałem to na ten moment ta oferta jest nieaktualna, ale polecam napisać maila do nich z zapytaniem czy przewidują wznowienie lub czy może jednak oferta jest aktualna (raz się zdarzyło, że odpisano mi że najprawdopodobniej oferta będzie przedłużana o miesiąc)

Link do oferty innego sklepu dla wersji białej (w lekko wyższej cenie - 3 841):
supersound.pl/637…dio
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Co prawda posiadam wersje z 61 klawiszami, ale obudowa i wykonanie to pierwsza klasa
 2. Avatar
  przygarnę błąd cenowy na pianino elektroniczne 88
  Avatar
  w sumie to Steinway'a tez wezme w taki sposob
 3. Avatar
  dobrze że napisali że ma się wrażenie, bo tego typ klawiatury nawet się nie zbliżają do młoteczkowej pianina. Ale instrument wydaje się ciekawy i dość drogi jako kontroler MIDI.
  Avatar
  Autor
  Mam nadzieję, że wiesz, że mechanizm FATAR zaimplementowany w tej klawiaturze też ma młoteczki :D. Fakt, że odczucie nie będzie identyczne jak w pianinie, jednak nigdy nie spotkałem się z opinią, że uczucie gry nawet się do niego nie zbliża. (Edytowano)
 4. Avatar
  Jeszcze żeby samemu się nauczyć grać Znacie jakieś dobre kursy czy tylko lekcja z nauczycielem?
Avatar