Niestety, ta okazja już wygasła
Armaf Club de Nuit Intense Man - woda toaletowa 105ml
588° Zakończono

Armaf Club de Nuit Intense Man - woda toaletowa 105ml

104,90zł 11zł
52
588° Zakończono
Armaf Club de Nuit Intense Man - woda toaletowa 105ml
gru 31. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Opis perfum

Prowokuj swoją męskością. Jej istotę kryje w sobie woda toaletowa dla mężczyzn Armaf Club de Nuit Man Intense. Też możesz po nią sięgnąć. Klasyczne akordy są w tym zapachu uzupełnione nutami kwiatowymi i owocowymi, które gwarantują, że zwrócisz na siebie uwagą w każdej sytuacji.

  • drzewno-korzenny zapach z owocowym akcentem
  • dla mężczyzn w każdym wieku
  • do użycia na co dzień
Skład zapachu
Na początku kompozycji zapachowej orzeźwi Cię cytryna i bergamota z niezwykłym ananasem i czarną porzeczką. Następnie pojawi się odurzający jaśmin i delikatna róża razem z brzozą. Na koniec da się wyczuć kroplę słodko rozgrzewającej wanilii z dodatkiem piżma, ambry i paczuli.

Historia zapachu
Zapach Armaf Club de Nuit Man Intense cieszy się popularnością wśród mężczyzn już od 2014 roku, gdy po raz pierwszy trafił na rynek. Na świecie jest uznawany za alternatywną wersję luksusowych perfum Creed Aventus.


SkładTzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowaczarna porzeczka, cytryna, bergamotka, ananas, jabłkoTzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serceróża, jaśmin, brzozaTzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawapiżmo, wanilia, paczuli
Aktualizacje społecznościowe
52 Komentarze
Prześlij Komentarz