Niestety, ta okazja już wygasła
Arbuz 1kg 0.99zł Kaufland
954° Zakończono

Arbuz 1kg 0.99zł Kaufland

0,99złKaufland Okazje
15
954° Zakończono
Arbuz 1kg 0.99zł Kaufland
sie 8. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie wiem czy ogólnopolska promocja ale po tyle są w Bełchatowie.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
Najlepsze komentarze
4878159-b47ik.jpg
15 Komentarzy
Warszawa też w promocji
U mnie tez, też na W ale nie Warszawa. Więc ogólnopolska.
a pokaż go w środku.
4878159-b47ik.jpg
Przy ostatniej takiej promce w kauf ten arbuz nie był warty nawet 30gr
Dzisiaj był piękny, tak bladego arbuza jeszcze nie widziałem. Jakbym go nazwał różowym to bym i tak go pochwalił.
Ostatni arbuz jaki kupiłem w kauflandzie był taki jakby suchy i bez smaku że jadłem go praktycznie na siłę.
wybrałem .... całego ... po przekrojeniu ... ładny czerwony ale w smaku jak ziemniak ... bleeeeee bleeeee
dlatego tak cena
kupujcie dalej w marketach. Nie lepiej u pani krysi w warzywniaku zapłacić 2zł a zjesć ze smakiem?
elber2209/08/2020 07:58

kupujcie dalej w marketach. Nie lepiej u pani krysi w warzywniaku zapłacić …kupujcie dalej w marketach. Nie lepiej u pani krysi w warzywniaku zapłacić 2zł a zjesć ze smakiem?


niestety brak Krysiowych warzywniaków w okolicy - biedry wykończyły, swoje swego czasu też dodał US kontrolując bazar i wlepiając mandaty za nie wystawianie paragonów
elber2209/08/2020 07:58

kupujcie dalej w marketach. Nie lepiej u pani krysi w warzywniaku zapłacić …kupujcie dalej w marketach. Nie lepiej u pani krysi w warzywniaku zapłacić 2zł a zjesć ze smakiem?


Tylko, że u Krysi w warzywniaku kosztuje 5zł/kg.
elber2209/08/2020 07:58

kupujcie dalej w marketach. Nie lepiej u pani krysi w warzywniaku zapłacić …kupujcie dalej w marketach. Nie lepiej u pani krysi w warzywniaku zapłacić 2zł a zjesć ze smakiem?


Tylko że Krysia kupuje w kaufie i trochę brudzi ziemią. Wtedy arbuz wygląda jakby był prosto od gospodarza i cyk 6zł kilo za produkt bio
A słoń takiego arbuza zjada na raz.😜
Bulik09/08/2020 18:00

A słoń takiego arbuza zjada na raz.😜



4881797-6emi3.jpg
To prawda
Rainpuf09/08/2020 10:36

Tylko, że u Krysi w warzywniaku kosztuje 5zł/kg.


Przecież pani Krysia zaopatruje się w Kauflandzie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst