AQUAPHOR 2,8l Amethyst Granatowy Dzbanek Filtrujący+ wkład
343°Zakończono

AQUAPHOR 2,8l Amethyst Granatowy Dzbanek Filtrujący+ wkład

9
paź 12. 2017Lokalnie
AQUAPHOR 2,8l Amethyst Granatowy Dzbanek filtrujący , w innych sklepach średnio po 50 zł . Widziałem jeszcze w Empiku w tej samej cenie w sumie z tego samego sklepu. Szukałem do pracy zakupiłem i podrzucam Wam może ktoś potrzebuje.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Bez filtrów to nie okazja...okazją jest np. brita za 70zł z 5x wkład. Zazwyczaj dzbanek jest dodatkiem
A po ile wkłady do tego ?
nawet na sok fajny
wikix6paź 12. 2017

A po ile wkłady do tego ?


zazwyczaj do 10 zł pasuja wszystkie udające brita maxtra
W porównaniu do brity ten dzbanek to jakieś nieporozumienie, w pierwszej komorze nie może zostać ani trochę wody, bo przy nalewaniu do szklanki czy czajnika wylatuje z każdej możliwej strony. Kupiłem kiedyś dwie sztuki w podobnej cenie na przecenie, posiadam też brita marella xl- tam wszystko jest szczelne i świetnie wykonane. Odradzam kupno tego kawałka plastiku, ewentualnie zamiast konewki.
Edytowane przez: "f1maras" paź 12. 2017
Avatar
Usunięty29664
Ja kupiłem kiedyś taki i nie polecam! Za każdym razem gdy chcę kupić mineralną to żona mi mówi, że mam przecież czajnik. Do duszy z takim czymś.
Usunięty29664paź 13. 2017

Ja kupiłem kiedyś taki i nie polecam! Za każdym razem gdy chcę kupić mine …Ja kupiłem kiedyś taki i nie polecam! Za każdym razem gdy chcę kupić mineralną to żona mi mówi, że mam przecież czajnik. Do duszy z takim czymś.

Pytanie czy mineralną czy tze. źródlaną, czyli de facto kranówkę (np. Żywiec Zdrój). Jak źródlaną, to sluchaj kobiety, bo ma niezly łeb 😁
Zigipaź 13. 2017

No .. masz rację jak telefon to tylko Xiaomi , jak patela tylko Tefal , …No .. masz rację jak telefon to tylko Xiaomi , jak patela tylko Tefal , jak nie Britta to kawałek plastiku. Zobaczymy jak się sprawdzi ! Britte też mam w domu . Ale jak piszesz kupiłeś odrazu 2 sztuki . tego samego producenta ?. Czytałem opinie i nie są złe, nawet można coś poczytać na ich stronie https://aquaphor.pl/firma


kolega dobrze Tobie powiedział, taki sam jest u znajomych i jeśli nie chce się pić wody niefiltrowanej zmieszanej z filtrowaną to można wypełniać dzbanek tylko do połowy... bo więcej to przy nalewaniu woda z obu komór się miesza, wylewając górą
drathirpaź 12. 2017

Bez filtrów to nie okazja...okazją jest np. brita za 70zł z 5x wkład. Zaz …Bez filtrów to nie okazja...okazją jest np. brita za 70zł z 5x wkład. Zazwyczaj dzbanek jest dodatkiemDokładnie lepiej kupić w biedzie za 24 zł?28zł?Teraz był z filtrem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst